Maviyeshillimizde artık içinde minik bi melek taşıyorrrrrr

muhammedimingamzesiyim

bittim gözün aydın
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4.150
8
MAVİYESHİLL(PERVİN)DE ARTIK Bİ ANNE

KARNINDA DÜNYANIN EN DEĞERLİ VARLIĞINI TAŞIYOR ARTIK
KOCASI GELDİ ASKERDEN VE ARTIK BEBEKLERİNİ BEKLİYORLAR

CANIM ARKADAŞIM

ALLAH KAZASIZ BELASIZ KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN

:ecrin_bebek::CüvCüv::Saruboceq:

Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin..
Rabbim isteyen herkeze en kısa zamanda bu duyguyu yaşatsın inşallah:Saruboceq:

opuyorumnanaktantebrikler gözü aydin olsunopuyorumnanaktan

:Saruboceq:rabbim saglikla sihatle melegini kucagina almayi nasip etsin insallah:Saruboceq:

güzel bir hamilelik kolay dogum diliyorum

:Saruboceq:darisi anne olmak isteyen herkezin basina:Saruboceq:

:CüvCüv::ecrin_bebek::CüvCüv:

tebrik ederim canım,eşlerimiz aynı dönemlerde askerdi ve aynı zamanlarda geldiler,şimdi bende hamileyim çok şükür,darısı bebek isteyen herkesin başına inşallah :Saruboceq:

Amann Allahımmm.. Bitanecik canım arkadaşım benimmm Allahım sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin nasıl sevindim bilemezsin tebrik ederim canımm. Hatırlarmısın seninle demiştikki bi gün bebek için şafak sayıcaz diye başardın kuzum inşallah darısı bizlerin başına..:)

arkadaşlarrrrrrrrr ben de hamileyim babalar gününde öğrendim eşime çok güzel bir hediye oldu 6+6 şu anda kısmetse kucağımıza alırız inşallah mutluluğumu duygularımı size anlatamam!!!! allah olmayan herkese nasip etsin hayat bu açıdan bakınca çok farklıymış yaaaaaaa artık 2 kişiyim hala inanamıyorum!!!!

allhım sağlıkla kucağına lamayı da nasip etsin inş.
benim gibi bebek hasreti çekenlere de tez zamanda hayırlısıyla sağlıkla bi melek nasip etsin inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…