.´¯`-»MaViŞşŞşİm 'de CeNNeT KoKuLu OğLuŞuNa KaVuŞuYoR«-´¯`.

Alice in Wonderland

Bir bebek yuttum sanki ...
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
12.366
1.334
arkadaşlar mavişimiz bugün doğum yapacak...
gelin hep beraber dua edelim...rabbim diğer anne adaylarınıda tek avazda sağlıcakla bebişlerini kucağına almayı nasip etsin...
darısı tüm isteyenlerin başına...

artık mavişşşş'de dünyalar güzeli bir anne adayı...

mavişşş ve bebeğine rabbim uzun ömürler versin...​

Son düzenleme:
canim arkadaşim allah sana bebeğine ailene uzun sağlikli güzel bir ömür versin,en kisa zamanda bekliyorum canim haberini,hadi bakalim oğluşunu görmek istiyoruz ecenas ile,,öpüyorum seni canim cooook

a.s.allah analı babalı büyütsün mavişciğim.allah uzun,sağlıklı,mutlu,huzurlu bir ömür nasip etsin oğluşuna ve size.:Saruboceq:

Allahım kurtarsın , sen ve Bebeğin sağlıklısınızdır inşallah,
Bir annemiz daha yavrusunu koklayacak

ayyy mavişşşş , bugün çok güzel olacak senin için, oğluşunu kollarına aldığın an varyaa, allahım içine çeke çeke bitiremeyeceksin
tebrik ederim
Allahım Anneli Babalı büyütsün

cnm benim bugün bebğin kollarındadır,elfidanın dediği gibi içine çek çek bitmiyorlar,Allah size sağlıklı huzurlu mutlu bir ömür vesin cnm,seni ve tüm aileni tebrik ederim..en içten sevgilerimle!!! elvin'le birlikte öpüyoruz sizi..

MAVİŞ BANA MSJ ATMIŞ KIZLAR,

HERKEZE COK SLM VAR, DOĞUM YAPANLARA ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN YAPMAYANLARA ALLAH KOLAY DOĞUM NASİPP ETSİN DİYE YAZMIŞ,

OĞLUŞU SARILIK OLMUŞ 2 GÜNDÜR GİDİYOLARMIŞ HASTANEYE YARINDA GİDECEKLERMİŞ,

VE OĞLUŞU
08.08.2008 SAAT 18.38
3.500gr
DÜNYAYA MERHABA DEMİŞ,

canım yaa demek nurcanında oğlu sarılık oldu..
bende bi arayamadım mavişimi (
aradığımda daha doğuma gitmemişti... bugünde beni aramış telefonun sesi kısıktı duymadım. kntr olmadığı için geri dönemedim (( off nası dert oldu içime şimdi senağlama
canım benim yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…