Göz Makyajı Mavala swıtzerland double-lash (uzun kirpikler)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kızlar kirpikleri çıkartırken biraz kaşındırıyor ama yine de çok başarılı vazgeçemem

kızlar bu ürünü düzenli kullanmak gerekiyor galiba ben düzenli kullanamıyorum yoğunluktan dolayı kirpiklerimde bir gürleşme olmadı sanki ama biraz uzadı diyebilirim ama düzensiz kullanıyorum son 1aydır ne yazıkki

arkadaslar ben bu urunu yaklasık bı yıl once almıstım hıc duzenlı kullanmadım evde duruyo ama duzenlı kullanıp sıze sonuclarını yazacagım goze hıc bı zarar vermıyo yaglar gıbı ben hınt badem ve yılan yagı uclusunu karıstırıp kullanmayı denedım ama her seferınde gozume kactı ve gozumun kanlanması ıle ugrastım ertseı gun o yuzden bu urunden tum umudum sıze sonucları yazarım

canlar ürün ne kadar ve nerede bulabilirim
eczanelerde varmıdır ?
bnmde son zmnlarda kirpiklerim cok dökülüyor
rimel sürmeyide bıraktım badem yagı süreceğim

canlar ürün ne kadar ve nerede bulabilirim
eczanelerde varmıdır ?
bnmde son zmnlarda kirpiklerim cok dökülüyor
rimel sürmeyide bıraktım badem yagı süreceğim

sevgili AKİTRA ben kozmetikçimden özel olarak getirttim 30 lira verdim ama eczaneler biraz daha pahalı satıyormuş satılan yere göre fiyatı değişiyor..en başta da belirtmiştim 27 ile 50 lira arası değişiyor ben sana şöyle söyliyim 30 dan fazla ödeme kazıklanmayasın :)) bir de badem yağı acaip yakıyor gözüne kaçırmamaya dikkat et ve göz altlarına da aynı şekilde akmasın benim hep mahvoldu göz altlarım yağ bezeleri doldu yağdan o yüzden kirpik uzatıcı arayışına girdim.. ama bunu da ilk ay düzenli kullandım biraz uzama oldu ama snra devam ettiremedim şimdi aklıma geldikçe sürüyorum aslında düzenli kullansam etki edecekti uzamalar ve küçük kirpikçikler görmüştüm yani :))

Son düzenleme:
bnde strawberryden aldım 25 btlye geldi bakalım yağ kullanıodum işede yarıyodu ama gözümün içine giriyodu yakıyodu gözümü fln daha gelmedi gelince kullanır yazarım...

slm kızlar. ben bu üründe ikinci kutuya başladım bu nedenle şöyle söyleyebilirim ki kullanımı biraz sabır istiyor. ancak ikinci kutu itibariyle sanki cvp almaya başladım yani kaşımın küstüğü yerlerde şu an çok ince olsalar da tüyler çıkmaya başladı bu nedenle güçlenene kadar sabırla kullanmaya devam edicem. şu an evde olduğum için günün her hangi bir saatinde aklıma geldikçe sürüyorum. şeffaf ve kokusuz olması nedeniyle rahatsızlık vermiyor ancak yoğun şekilde kullanımında evet beyaz beyaz birikintiler yapıyor. bu arada ben ikinci kutuya başladım ama ürünün kişiye göre cvp verme süresi mutlaka değişiklik gösteriyordur. ayrıca şunu da belirtmek isterim ben günde üç dört kez sürmeme rağmen bir şişenin bitimi tahmini en az bir ay sürüyor (şu an ilk kutuyu ne zaman aldığımı hatırlamadığım için sizlere net bi süre veremiyorum) dolayısıyla sadece sabah ve akşam günde iki kez sürebilecek olanların sanırım çok daha uzun süre sabır göstermeleri gerekiyor.

sevgiler

sevgili NAR aynen katılıyorum sana cidden sabır istiyor gerçekten kirpikler uzuyor ve minikleri çıkmaya başlıyor ama ben baydım resmen her gün sürmekten :)) zaten her gün düzenli mümkün değil yahu 1.ay çok düzenli kullandım ama snra çok boşladım :)

resimleri bekliyorum sabırsızlıkla bi de ankarada nerde satıldığını bilen var mı

Ben kullanmaya sadece gece yatmadan once uygulayıp devam edebılıyorum bı sıse bıtmedı henuz oyle buyuk bı degısım yok 5 ocak da baslamısım zaten buraya da yazmıstım ama sabırla arkadaslarımın dedıgı gıbı devam edıyorum

ben bir aydır kullanıyorum ve ben de olumlu etki etti.özellikle üst kirpiklerimde uzama yaşandı.tavsiye ederim.umarım sizde de faydalı olur:)

heyecanlandım birdenişe yarıyorsa denemekte fayda var.ben kaşlarımda denemek istiyorum.badem yağı falan gözüme kaçıyo ders çalışamıyorum diye geceleri sürüyodum sadece.sonuç alınıyorsa beklemeye değer

canımcım aslına bakarsan ben de baymış durumdayım şişe bitsin bakalım ona göre ya devam ya tamam dicem. olmazsa da artık sarımsak, kayısı yağı vs. bunları deniycem napim o da olmazsa yeni çareler deniycez. üfffff

soran arkadaşlar olmuş ankarada büyük kozmetikçilerde bu ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. 30 tl ya da küsüratlı bi tutarı olması lazım.
bir de çok önceden bir arkadaşımdan duyduğum birşeyi sizlerle paylaşmak istiyorum ben ara ara bunu uyguluyorum. toplu iğnenin ucunu yakarak steril hale getirdikten sonra kaşlarımın küstüğü yerlere iğnenin ucu ile minik vuruşlar yapıyorum (tabi bunu yaparken abartmıyoruz). çok hafif acısını hissetmeniz gerekiyor hatta hafif kızardığını gözlemleyebilirsiniz. meraklanmayın bunu yapmaktaki amaç kaşların küstüğü noktalardaki kan dolaşımını hızlandırarak buradaki kıl köklerini besleyip yeniden canlandırmak
yalnız şunu da belirtmek isterim ki bu işlemi çok sıklıkla uygulamayın zira her gün uygulanması bu bölgenin tahriş olmasına neden olabilir.
sevgiler ...

merak ettim bu ürünü açıkçası.bende alıp deniycem. umarım işe yarar. özellikle kaşlar konusunda...

benimde kirpiklerim dökülmeye başladı yaa uzun sayılır kirpiklerim ama az işte. gürleştiriyosa bende alcam

arkadaslar, merak edip denedim bu ürünü ama, gözlerim kasindi sabaha baktim kipkirmizi olmus, daha da korkumdan kullanmadim, kirpik yapalim derken göz cikarmayalim:97: sizde böyle bir etki görüldü mü, yoksa benim sansizligim mi oldu bu?

kirpiğime rimel sürüyorum idare ediyor ama kaşlarıma çözüm bulamöıyorum öyle boşluklar var ki kalemle çizsem de dolmuyo:)kirpikler için bir ürün mü bu yoksa kaşlara da yararı var mı alıp denemeli o boşluklar dolsun artık yaa

umarım işe yarar sipariş ettim kızlar sonucu yazarım...

Kızlarrr ben de almayı düşünüyorum gerçi kirpiklerimi rimelleyince takma gibi duruyor ama olsun fazla mal göz çıkarmaz biraz daha uzayabilir:)
Yeni kirpiklerin çıkmasından bahsetmişsiniz çıkarken ufak ufak kötü bir görüntü oluyor mu?Çok belli oluyor mu o minikler yoksa bariz bir şekilde fark edilmiyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…