Göz Makyajı Mavala swıtzerland double-lash (uzun kirpikler)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

brownii

Guru
Kayıtlı Üye
14 Mart 2010
785
6
kızlar bu markaya ayrı bir başlık açayım dedim. 9gündür kullanıyorum güzdüzleri evdeysem sürüyorum her akşam yatmadan önce düzenli olarak bol bol kirpik diplerine doğru sürüyorum özellikle.. benim kirpiklerimin yapısı uçları kısa sarı ve oldukça seyrektir hatta keldir yeryer :) 9 günlük geceli gündüzlü kullanımdan sonra şunu çok net söyleyebilirim gözle görülür şekilde uzadı kirpiklerim özellikle alt kirpiklerim uzadı bir de rengi koyulaştı seyreklik konusunda ise sabırla kullanmaya devam ediyorum aradan küçük kirpikler çıkıyor sanki ama bunu zamanla anlayabileceğim..kullanım olaraksa rengi beyaz kuruyunca beyazlaşıyor bol sürdüğünüz yerlerde o yüzden resimlerdeki beyazları görebilirsiniz :) pek beceremedim ama bir kaç resimde koyuyorum size bilgi olsun diye çok kötü oldu bu resim işini beceremiyorum kusura bakmayın :) sürdükten hemen sonra kuruyor yağ gibi akmıyor kullanım açısından çok rahat ve kolay çok memnunum fiyatı da 30 liraya aldım sorusu olanları yanıtlarım her türlü kirpik yağını da denedim daha önceden de :) ilerleyen günlerde resimlerimi yine eklerim bilgilerinize..

Eklentiler

• $10.09.2010 017.jpg
    $10.09.2010 017.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 2.319
  • $10.09.2010 018.jpg
    $10.09.2010 018.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 1.817
  • $10.09.2010 019.jpg
    $10.09.2010 019.jpg
    20,3 KB · Görüntüleme: 1.758
  • $10.09.2010 020.jpg
    $10.09.2010 020.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 1.855
  • $10.09.2010 033.jpg
    $10.09.2010 033.jpg
    18,1 KB · Görüntüleme: 1.767
Son düzenleme:
bu da şişesi ve aplikatörü..

Eklentiler

• $10.09.2010 046.jpg
    $10.09.2010 046.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 1.611
  • $10.09.2010 047.jpg
    $10.09.2010 047.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 1.365
  • $10.09.2010 048.jpg
    $10.09.2010 048.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 1.375
  • $10.09.2010 049.jpg
    $10.09.2010 049.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 1.454
waouww kirpiklerin uzun baya :) önceden nasıldı kısamıydı? birde nerden aLdın?

waouww kirpiklerin uzun baya :) önceden nasıldı kısamıydı? birde nerden aLdın?

ah sağol da bunlar hiç de uzun değiller bana göre..:) daha çok yolum var ama uzatacağım azimle :)) bir de çok seyrekler daha sık olsun istiyorum yenileri çıkar inşallah.. daha önce bundan çok az daha kısaydı şuanda da bu kadarlar.. üsküdarda bir kozmetikçiye sordum yok dedi ama siparişle getirtiyorum dedi öyle aldım..

benimkiler öyle olsa keşke :) aktarlarda yoktur galiba burda da kozmetikçi çok az nese badem,hint yağı onlarla idare edicem artık.sen kulanmış mıydın onları faydası olmadı mı??

hintle badem yağını karıştırıp kullanıyordum ben bunu alana kdr bi uzama ya da bir sıklık göremedim ama çok uzun süre kullanamadım onları çnkü akıyordu bir de gözümün içine doluyordu yağdan göremiyordum yakıyordu ve gözaltlarımda yağ bezeleri çıktı o yüzden bıraktım çok eziyet geldi bana ama mutlaka etkili olur yağlar da diye düşünüyorum.. fiyatı uygun ve etkili bir kirpik uzatıcısı aradım böyle akmayan yağlı olmayan bunu buldum araştrdm yine bu siteden bakalım deniyorum SEVGİLİ OCU.. 1ayı tamamladığımda yine resimlerini koyucam inşallah etkili olur da gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edicem o zmn çnkü kullanımı çok kolay ve rahat :)

yağ sana rahat geliyorsa onları kullanmak hem doğal hem de etkili bir yöntem bence ama gözaltlarına akmamasına dikkat et ben sürekli silmek zorunda kalıyordum valla :) aktarlarda bundan yoktur genelde eczanelerde oluyormuş ama baya pahalı eczanelerde de şöyle söyliyim 30tl den fazla fiyat verme bu ürüne çnkü internette 27 civarıydı bnm gördüklerim kozmetikçim de öyle deyince 30a çok bir fark yok diye hemen aldım ben..

teşekkürler cnm a.s.takip edicem faydası olur inşallah bende bulabilirim inş :))

teşekkürler cnm a.s.takip edicem faydası olur inşallah bende bulabilirim inş :))

rica ederim cnm :) yapabilirsen yağları dene şimdilik bence çnkü üründen şu an tam memunum diyemem boşuna para verme eheh :) yağlar az maliyetli ama biraz uğraştırıcı tbi gözaltlarına akmamasını sağladıktan snra iyidir doğaldır..

canım bende aradım baya pzts eczacı bıttı dedı yarın gelcek dedı persembe gerı gıtcem alcam bende cok merak edıyorum ve senınkıler uzamıs ıns gurlesırlerde ıstedıgın gıbı ama resımlerınıı beklıyoruz sonraları tatlım

canım bende aradım baya pzts eczacı bıttı dedı yarın gelcek dedı persembe gerı gıtcem alcam bende cok merak edıyorum ve senınkıler uzamıs ıns gurlesırlerde ıstedıgın gıbı ama resımlerınıı beklıyoruz sonraları tatlım

inş cnm sağol :) bugün ilk kez rimel sürdüm takma kirpik gibi oldular ne kdr fark ettiğini rimeli sürünce gördüm resmen şok oldum şuanda çok memnunum umarım sıklaşır kirpiklerim :) sen de alınca test resimlerini koy :) ilk günle 30.gün kıyaslaması yapalım :):dance:

kızlar konuya pek ilgi yok ama 1ayı tamamlamama 1hafta kala şunu söyliyim kirpiklerim dolmaya başladı minik minik kirpikçikler çıkıyor ve hafif de olsa uzamalar var..1 aylık kullanımdan sonra sonuçları alırsınız diyorlar ama ben o süreyi 2 aya çıkardım 2ayın sonucunda istediğim sonuçları alacak gibiyim bakalım şimdilik bu kadar..

oncelıkle paylasım için saol canım haftaya 1 ayın dolunca kırpıklerındekı farkı cok merak edıyorum,ona gore bende alabılırım :ecrin_bebek:

oncelıkle paylasım için saol canım haftaya 1 ayın dolunca kırpıklerındekı farkı cok merak edıyorum,ona gore bende alabılırım :ecrin_bebek:

cnm 1 ay sonunda istenilen kadar sıklaşıcağını düşnümüyorum resim koyucam yine de ama 2.aydan snra sonuç alcağımı ümit ediyorum bakalım..

ben bu üründen inanılmaz memnunum.küçük küçük kirpikler çıkmaya başladı 1 hafta ayrıca kaşlarıma da sürüyorum onlar da dökülmüyor sıklaşıyor.harika

brownicim,ekledıgın fotolara baktımda zaten kırpıklerın kısa sayılmaz sen gel bıde bendekılerı gor:1no2: yag kullanıorum ama sora yuzumde yag bezelerı cıkıo,sen 1. ayın tamamlanınca yıne fotolarını paylasırsan sevınırım en azından nekadar fark va dıe gormus olrum... bende vakıt kaybetmeden baslarımboshayallersmile

ben de en kısa zamanda bu ürünü alacağım:smiley-cool:teşekkürler....

Ben de bununla ilgili konu açmıştım burda.Bu ürünü aldım ve bir kutuyu bitirdim.Hem kaşlarıma hem de kirpiklerime sürdüm.1 kutu tam 1,5 ay gitti.Şimdi tekrar alacağım.Ben de pek çok ürün denedim. Ama bu üründen çok memnun kaldım.Kaşlar için de mükemmel.Herkese tavsiye ediyorum.Hiç boşuna yağlarla uğraşmayın.Kullanımı çok rahat.

kızlar bir buçuk haftadır hatta 2 haftadır kullanamadım hem hastalık hem de sınavlardan dolayı ama 2. aya girdim..kirpiklerimde küçük küçük minikler çıktı ama uzun bir ara verdiğim için net sonuç yazamıyorum ilerleyen günlerde resim ekleyeceğim..

Bende yaklaşık 4 ay önce kullandım 15 gün.Gerçekten uzatıyor ve rimel sürünce takma kirpik gibi görünüyo yani o derece uzuyo..Hatta annem görünce bu daha çok uzarsa napcaksın demişti: ) Ama sonra kullanmayı bıraktım..3 gündür tekrar kullanıyorum..İyi bi ürün gerçekten..Bende eczaneden 32 liraya almıştım.

X