Göz Makyajı Mavala,oriflame şeffaf kirpik besleyici mi, suna dumankaya'nın ürünümü iyi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

edasu

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
318
24
Arkadaşlar,iyi bir kirpik besleyici ürün arıyorum.Mavala Double Lash,Oriflame şeffaf kirpik besleyici veya Suna Dumankaya'nın kaş kirpik kremini mi alsam karar veremedim.İçinizde bunları kullanıpta memnun kalan var mı?Ya da memnun olduğunuz başka bir kirpik besleyici ürün var mı?Bitkisel yağlarla uğraşmak istemiyorum.Gözümün altında hiç kirpik yok.Daha kısa sürede etkili bir çözüm istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.a.s.a.s.

Arkadaşlar bu ürünleri kullanan yok mu hiç aranızda?Kimse birşey yazmamış.Ona göre bir ürün alacağım.Param boşa gitsin istemiyorum.

canim ben hiç birini kullanmadim mavala da çok ucuz bir urun degil gerçi digerlerini bilmiyorum fiyat olarak ama bence mavala yi al bi kutu bitir eger ise yaramazsa oriflame i ve suna dumankaya nin urunlerini dene onlara ulasmak daha kolay bence. ya da mavala ve oriflame kirpik besleyiciyi beraber al oriflame i makyaj yapmadan rimel altina surersin ben blue ocean in kas ve kirpik yagini kullaniyorum kirpiklerim çogalsin ve uzasin diye ama sen yag istemiyormussun. Eger birini denemeye karar verirsen ve ise yararsa bizide haberdar et :)))

ben mavalayı kullandım..bence iyi bi ürün değil.kullanımı da çok pratik değil.refectocil kirpik besleyici bence daha başarılı

rimel seklinde degilmiydi kotu mu :S nese iyiki almamisim o zaman :))))

o da bi ayri basariymis :)) hem rimel gibi hem kullanissiz peki dedigin diger markayi antalyada nerden aldin ya da nerden aldin kisaca :))))))

Arkadaşlar,iyi bir kirpik besleyici ürün arıyorum.Mavala Double Lash,Oriflame şeffaf kirpik besleyici veya Suna Dumankaya'nın kaş kirpik kremini mi alsam karar veremedim.İçinizde bunları kullanıpta memnun kalan var mı?Ya da memnun olduğunuz başka bir kirpik besleyici ürün var mı?Bitkisel yağlarla uğraşmak istemiyorum.Gözümün altında hiç kirpik yok.Daha kısa sürede etkili bir çözüm istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.a.s.a.s.

canim karar verebildin mi ya da aldin mi birini

crosword sen o bahsettigin urunu nerden aldin peki :S bende denemek istiyorum :KK70::Saruboceq:

Arkadaşlar kimseden cevap gelmeyince ben de mavala aldım.İnternette kullanıcı yorumları hep işe yaradığı yönündeydi.Ürün bugün elime geçti ve ilk defa sabah sürdüm.Crosword mavalanın iyi olmadığını,kullanışlı olmadığını yazmış ama ben böyle düşünmüyorum.Evet kutusu daksil gibi ama bunun ne önemi varki.Bence önemli olan işe yaraması ve göze sürme kolaylığı.Kapağını daksil kapağı gibi düşünürseniz çevirip açtığınızda rimel ucu gibi ucu var.Yani sürmesi gayet pratik ve rahat.Üstelik hiç gözümü yakmadı,etrafa bulaşmadı.İşe yarayıp yaramadığını da zaman içinde kullandıkça göreceğim.Ben daha evvel badem yağı ,hint yağı karışımını denedim.Hem gözüm yandı hemde göz etrafına bulaştı.Sonra biotama diye otama firmasının bitkisel yağ karışımını denedim.O da pek etki etmedi ve dediğim gibi göz çevren hep yağ oluyor.Mavalayı kullanayım sonuçlardan sizi haberdar ederim,arkadaşlar.Bu arada başka kullanıpta çok memnun kaldığınız bir ürün olursa sizde yazın,lütfen.

ben crosword un soledigi urunu merak ediyorum bi yag kullaniyorum kaslarimda sonuç mukemmel kirpiklerim birazda uzadi bitsin o diger urunu denicem refectocili

İnternette refoctocil diye yaz bu ürünü satan siteler var.Fiyatı da 12 lira gibi birşeydi.Mavala bunun 3 katı fiyatta.Sen de istersen bunu dene sonuçları bize de bildir olur mu

canim biliyorum ama netten almak istemiyorum elimdeki yag bitsin onu alip denicem zaten sende bu arada mavalayi bayaca kullanmis olursun yag arada sirada gozume kaçiyo ama kirpiklerimide bos birakmak istemiyorum =) ondan bunuda alip denicem zaten yag çabuk bitiyor ve az kaldi içinde

baska yolu yok yani :S tuhhh neyse artik peki faydasini çok gordun mu canim yani gozle gorulur bir sonuç var mi?

mükemmel diyemem ama sanki daha canlı duruyolar.yanı sıra badem ve hint yağı da kullanıyorum.hangisini etkisi daha ağır basıyo ama bilemiyorum

anladim cnm bende su ara yag kullaniyorum duzenli kullanmayi becerebilirsem farkini gorucem sanirim :) ama rimel surdugumde artik bariz fark var takma kirpik gibi druyo bi kaç surunce rimeli ondan memnunum yani ben uzunluktan çok dolgunluk ve yogunluk istiyorum umarim elde ederim =)

Kızlar ben MAVALA almaya karar verdim ve internetten sipariş etmiştim.25 gündür kullanıyorum ve sonuç bence gayet güzel.Bu zamana kadar pek çok ürün kullandım.Hiçbiri bu kadar yaramadı.Özellikle kaşlara çok yarıyor.Hem uzatıyor,hem çoğaltıyor hem de rengini koyulaştırıyor.Bu kadar kısa bir sürede
etkisini göstermesi çok iyi.Üst kirpiklerimin de rengini koyulaştırdı ve uzattı.Daha uzun süre kullanıldığında eminimki çok daha etki edecek.Alt kirpiklerim benim çok az ve kısaydı.Onlara etki etti fakat henüz daha az.Sabırla bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Hiç boşuna yağlarla uğraşmayın.Sürüldüğünde hemen kuruyor ve gözde yanma etrafına bulaşma yapmıyor.Ben beğendim ve memnun kaldım.Alıp almamak size kalmış artık.Bu bilgiden sizde faydalanın istedim.Refoctocil kullanan arkadaşta sonucunu yazarsa iyi olur.Biz de faydalanırız.

mavalanın double lash kirpik uzatıcısını kullandım.işe yarıyor.birazpahalı bir ürün ama buna değer

Kızlar ben MAVALA almaya karar verdim ve internetten sipariş etmiştim.25 gündür kullanıyorum ve sonuç bence gayet güzel.Bu zamana kadar pek çok ürün kullandım.Hiçbiri bu kadar yaramadı.Özellikle kaşlara çok yarıyor.Hem uzatıyor,hem çoğaltıyor hem de rengini koyulaştırıyor.Bu kadar kısa bir sürede
etkisini göstermesi çok iyi.Üst kirpiklerimin de rengini koyulaştırdı ve uzattı.Daha uzun süre kullanıldığında eminimki çok daha etki edecek.Alt kirpiklerim benim çok az ve kısaydı.Onlara etki etti fakat henüz daha az.Sabırla bu ürünü kullanmaya devam edeceğim.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Hiç boşuna yağlarla uğraşmayın.Sürüldüğünde hemen kuruyor ve gözde yanma etrafına bulaşma yapmıyor.Ben beğendim ve memnun kaldım.Alıp almamak size kalmış artık.Bu bilgiden sizde faydalanın istedim.Refoctocil kullanan arkadaşta sonucunu yazarsa iyi olur.Biz de faydalanırız.

bu yorumu okuduğuma çok sevindim arkadaşım çok merak ediyordum sonucunu bu mavala nın..çok sağol valla çok işime yaradı bu yorum umarım bende de böyle olumlu sonuçlar olur.. ben de alacağım ve başlar başlamaz sonuçlarını buraya yazacağım sen de eksik etme yorumlarımızı beraber paylaşalım umarım istediğimiz kirpiklere kavuşuruz =))

X