Mastit Sonrası İltihaplı Süt

Yaren Aksu 034

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2024
25
3
30
Kızlar merhabalar 9 gün önce sezeryanla doğum yaptım başta göğüs ucu yok diye Bebek hemşiresi silikonla hemen meme tutturdu. Öyle olunca meme ucu yara oldu. Meme ucu yara oldu . Kabuk bağladı sağım yaptım kanlı süt oldu.
mastit mi bilmiyorum normalde 80 ml bir sağımdan geliyordu süt şimdi ise 10 ml bile gelmiyor . Ve sağımda da bu şekilde bir şey geldi ne yapmalıyım.

Eklentiler

• IMG_20241018_090902.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20241018_001923.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 7
resimleri doktorunuza atıp bir danissaniz daha iyi olir. Sütü yeterli bosaltamadiniz mi neden azalmış ki o kadar . Henüz sütünüz varken peşine düşün

resimleri doktorunuza atıp bir danissaniz daha iyi olir. Sütü yeterli bosaltamadiniz mi neden azalmış ki o kadar . Henüz sütünüz varken peşine düşün
Resimler hakkında Bir fikrim yok ancak pek norml birşeye benzemiyor bir problem olabilir gibi doktorunuzla görüşün

Genel cerrahiye gittim Crp değerim 120 çıktı ultrasonla göğsüme baktılar mastit olmuşum ama daha apse oluşmamış Allah tan .
Antibiyotik başladılar.
Sağım yapıp döküyorum dökünce de zaten böyle katılaşmış oluyor sütüm kokusu da iyi değil . Doktor iltihap akıyor dedi bebek zaten o sütü içmez dedi içerse de sütten soğur dedi.
1 hafta şırınga ile mama vereceğim.
Kendimi çok kötü hissediyorum ama

Yaa çok geçmiş olsun düzenli sağım yapın mutlaka sütünü Z azalmsin üzüntü stres yapmayın ki sütünüze yansimasin olsun da 1 hafta olsun nolcak daha sonra emzirirsiniz çabuk geçer sıkmayın canınızı. Şırınga zor olursa anne sütü emzirme kasıklarında alabilirsiniz e bebek ecznede falan oluyir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…