Tüp Bebek Merkezleri Maslak Acı Badem- Bülent TIRAŞ'ta Tüp Bebek Tedavisine başlayacaklar buraya

saksoy123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2017
118
96
Merhaba arkadaşlar, 4. Üncü tüp bebek tedavime başlamayı planlıyorum. 2 tedaviyi memleketim Trabzon'da, üçüncüyü Bahçeci Fulya'da Yaptırdım. hepsi negatifti. Bülent Tıraşı düşünüyorum. Daha karar vermedim ,fikirlerinize ihtiyacım var. Hadi buyrun.

Merhaba arkadaşlar, 4. Üncü tüp bebek tedavime başlamayı planlıyorum. 2 tedaviyi memleketim Trabzon'da, üçüncüyü Bahçeci Fulya'da Yaptırdım. hepsi negatifti. Bülent Tıraşı düşünüyorum. Daha karar vermedim ,fikirlerinize ihtiyacım var. Hadi buyrun.
Arkadaşım Bülent tıraşdan memnun kalmayan bir kesim de var ama aret kameri övüyorlar.

Merhaba kızlar, dün benim yumurtalarım toplandı. Dün bana hemen transfer olacaksınız demişlerdi bugün arayıp Bülent Hoca dondurulmuş istiyor dediler ama sadece 3 tane var onlar da ilerleyecek mi belli değil. Az yumurta durumlarında Bülent Hoca ne yapıyor, tecrübesi olan yazabilir mi?

Merhaba,bende dusunuyorum bulent tirasi ama ulasmiyorum bir asistani olsa ulasabilecegimiz cok daha iyi olurdu ben simdi arastiriyorum. Sen Turkiyedesin sanirim arayip sor bence bilgi al ona gore karar ver. hatta bulursan numarasini banada ver olur mu. Bu arada neden tup bebek dusunuyorsunuz?

Merhaba,bende dusunuyorum bulent tirasi ama ulasmiyorum bir asistani olsa ulasabilecegimiz cok daha iyi olurdu ben simdi arastiriyorum. Sen Turkiyedesin sanirim arayip sor bence bilgi al ona gore karar ver. hatta bulursan numarasini banada ver olur mu. Bu arada neden tup bebek dusunuyorsunuz?
Merhaba, size ulaşmanız için bir numara verebilirim. Ulaşabildinizmi acaba? Ben yakın zamanda transfer oldum bugun 6. günüm aşırı kalabalık olması dışında hiç bir sorun yaşamadım.

Ben de bülent tıraşı düşündüm ama ..yaptıranlar var mı paylaşabilir misiniz?
Merhaba, Kasım ayında Acıbademde Bülent bey de ilk tedavime başladım. Polikistik over olduğum için yumurtlamam olmuyordu ve haliyle hamilelik oluşmuyordu. Sorun bu olduğu için Bülent bey film vs hiç bir şeye gerek duymadı sadece karın içinde sıvı birikmememi için dondurmayı önerdiler bizde kabul ettik. Polikistik overde sık rastlandığı için riske atmadılar. Ardından aralık ayında yumurtalarım toplandı ve cuma transfer gerçekleşti bugun 6. Günüm güzel haberler almayı ümit ederek bekliyorum. Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz :)

Kizlar bulent tıraş hasta alımını durdurdu mu bilen varmı acibadem hastane olduğu icin virusten dolayi hepsi pandemi hastanesi oldu ya merak ettim

kızlar selam geçen yazmıştım size bu virüs olaylarında merkezler hasta alıyor mu diye bakanlık transferleri durdurma kararı almış tedaviye başlayacak olan arkadaşlar haberiniz olsun transferleriniz hemen yapılamayacak sanırım karardan dolayı şimdi bir facebook grubunda gördüm

Kizlar bulent tıraş hasta alımını durdurdu mu bilen varmı acibadem hastane olduğu icin virusten dolayi hepsi pandemi hastanesi oldu ya merak ettim
kızlar selam geçen yazmıştım size bu virüs olaylarında merkezler hasta alıyor mu diye bakanlık transferleri durdurma kararı almış tedaviye başlayacak olan arkadaşlar haberiniz olsun transferleriniz hemen yapılamayacak sanırım karardan dolayı şimdi bir facebook grubunda gördüm

2015'ten beri başka bir merkezin hastasınız ama diğer merkezlere olan bu ilginiz biraz beni rahatsız etmeye başladı !
5 yıldır bitmeyen bir tedaviniz var 5 sene dile kolay ! Görünen o ki 5 senedir sonuç alamamışsınız lakin istikrarla aynı merkeze devam ediyorsunuz. Başka merkezlere de bir laf sokma çabası var.

Alla gönlünüze göre versin ! Umarım bebeğinizi en kısa sürede kucağınıza alırsınız.

ÖNEMLİ !!! Elektif İşlemlerin Ertelenmesi ve Diğer Alınacak Tedbirler.

Değerli üyelerimiz ve meslektaşlarımız,
Derneğimizin daha önce yaptığı uyarı yazısıyla mevcut siklusların tamamlanması ve takiben yeni siklus alınmaması, tüm transfer işlemlerinin askıya alınması tavsiyesi Sağlık Bakanlığı’nın ilişikteki yazısıyla zorunlu tutulmuş olup hem kendi hem hastalarımızın sağlığı açısından titizlikle uymamız gereken bir durum halini almıştır.
Hukuki ve cezai sıkıntıların yaşanmaması için yazıyı paylaşır çalışmalarınızda kolaylıklar dileriz.
TSRM YK adına
Prof Dr Ahmet Zeki Işık

Ekteki yazıya dayanarak bir karar almışlar fakat yazıda ben tüp bebek ile ilgili bir yasak bulamadım.

covid2.jpg

Canim ben gecen hafta muayene oldum bulent beyde 750 tl muayene ucreti sadece 9900 tup bebek fiyati ilaclar dahil degil havuz yontemi denenirse ve olusan embriyolar genetige gonderilirse arti ucret
İstanbul dışından gelenlere konaklama istiyorum bıkgınız varmı

Canim ben gecen hafta muayene oldum bulent beyde 750 tl muayene ucreti sadece 9900 tup bebek fiyati ilaclar dahil degil havuz yontemi denenirse ve olusan embriyolar genetige gonderilirse arti ucret
Slm bn yeni uye oldum bulent beye bnde gitmeyi dusunuyorum dondurulmus embriyo transferininin fiyatini biliyormusun

Hala arıyorsumunuz Bülent beyin hastasıyım transfer için gün sayıyorum 🥰

X