Masken Düştü

Lalesizlale

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2019
152
139
34
Merhaba kk Cuma günü eltimle yaşadiğim tatsiz olayi sizlerle paylasmistim coğunuz beni haksiz görmüstü evet haksiz olduğum bazi konular vardi lakin başindan beri eltimin oyuncu olduğunu düşünüyordum ki kismet buguneymis ☺ Cuma günü eltimler kayinvalidemlerde kalmiştı kaynimla. Bugün kayinvalideme gittim cocuklari birakmaya oradan işime gecicektim laf lafi acti hadi büyüklük bende kalsin dedim yeni instagram adresi önerilerde cikti istek gönderdim ise gectim isteğimi kabul etmis cuma gunu cekilen toplu resimlerde beni kirpmis hep gorumcelerim esim kaynim kayinvalidem var ben yokum ve birinde değil 4 fotoğraftada ayni ozellikle beni kirpmis .Hikaye atinca mesaj attim nasilsin napuyosun muhabbetleri neden benimde olduğum toplu resimlerde beni kirptin dedim .. neymiş gözlerim her resimde kapali cikmiş cikabilir ne var insanlik hali Allahtan baska bahanende mi kalmadi be? bende olabilir keske atsaydin dedim sen kendi sayfandada o resimleri paylasmamissin senin paylasmadiğini kotu ciktiğini dusunduğun resmi neden ben atiyim herseyde artniyet ariyorsun dedi .Bugun mutluyum sonunda onun gercek yuzunu ortaya cikardim Allahin adaleti sasmaz iste sadece paylasmak istedim kizlar kotu yorumlar yapmayin kotu yorum yapacaklar lutfen konumdan cikin veya umursamayin oneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum szce aksam esime anlatmali miyim ? Gorumceme ?? Yoksa sakin kalip onu umursamiyim mi???​

Son düzenleme:
Allah' ın adaletini saçma sapan ihtiraslarınıza karışmasanız.
eşim bana bu olayı anlatsa oturduğum organımla gülerim.
öyle veya böyle şahsi hesabında sizi paylaşmak zorunda mı?
Hayir tabikide paylasmak zorunda değil ama hepimizin toplu cekildiği bir resimde sadece beni kirpmis hep ben istek göndermesem haberim bile olmucakti ?

cekilen toplu resimlerde beni kirpmis hep gorumcelerim esim kaynim kayinvalidem var ben yokum ve birinde değil 4 fotoğraftada ayni mesaj atmis nasilsin napuyosun muhabbetleri neden benimde olduğum toplu resimlerde beni kirptin dedim neymiş gözlerim her resimde kapali cikmiş
Bence buraya üye diğer konunuzu okudu yada haber verdiler size kızgın resminizi kırptı :KK53:
Olabilir yani kaç bin tane üye var sonuçta:KK56:

Ne içiyosun Allah aşkına bize de söylesen de şu kafaya ulaşsak ya koca koca insanlarsiniz Allah aşkına instagram da sen olsan ne olmasan ne seni katsa ne olur kirpsa ne olur bu kadar buluttan nem kapmak ne biliyim yok maskesi düştü falan gibi ayak oyunlari ne.biliyim eltinin yerinde olsam sana başka bir tarafımla gülerdim valla :KK53:

Bence buraya üye diğer konunuzu okudu yada haber verdiler size kızgın resminizi kırptı :KK53:
Olabilir yani kaç bin tane üye var sonuçta:KK56:
Pek sanmiyorum cunku 2.uyeliğim ve yasimi ismimi mesleğimi sakliyorum öyle olsa burdaki yorumlardan gaza gelip bana mesaj atardi diye dusunuyorum

Hayir tabikide paylasmak zorunda değil ama hepimizin toplu cekildiği bir resimde sadece beni kirpmis hep ben istek göndermesem haberim bile olmucakti ?
üşenmedim gittim önceki konunuzu okudum.
yaptığınız eylemlerden ötürü sizden hoşlanmamış, hoşlanmış gibi yapmayarak sizi kırpmayı tercih etmiş olabilir.
şey sorcam profilinizde yaşınız 29 yazıyor ama derdiniz 9 yaş ayşe kaleminin rengi kötü içerikli gerçekten 29 mu?

önerim ve tavsiyem senin kötü olarak gördüğün yorumlar kötü demek değildir. Senin hatanı sana gösterip bir daha bunu yapma yine sen üzülürsün demektir . Heee bir de şöyle bir durum var . Arkadaşım istediğim yorumu yapma hakkına sahibim sınırlarım dahilinde buna da kimse karışamaz. İçimde ki Şahika yı çıkartmayın ayyy

[
Niyetinizi anlamış ve sizinle arasına mesafe koymak istiyor. Bence çok mantıklı. Bence siz de mesafe koyun ve kızla uğraşmayın. Ayrıca elti kim ya 🙄🙄
Mesafe koymak istiyorsa beni umursamayabilirdi ki mesafeli olabilirdik ama toplu resimde sadece beni fotoğrafta kesmesi onur kirici

X