Masal Dünyasına Hoşgeldiniz

Barcman

PR UZMANI
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
10.363
31
ankaralı bir heykeltraşın planladığı türkiyenin üçüncü büyük çocuk parkı olan parkı olan masal dünyası bizim ilçemizde bulunuyor parkın içinde çeşitli masal kahramanları bir lokanta ve kafeteryalarda mevcut

sizlerle paylaşmak istedim

nerede ablacım burası...

bizlerle paylaştığın için teşekkürler...

çok güzel görünüyor...

eminim çocuklar bayılır...

ablacığım,çok güzel bir paylaşım.ellerine,yüreğine ,emeğine sağlık.çok çok teşekkür ederim. yolum düşerse ziyaret etmek isterim.
tsk86.gif

Son düzenleme:
bizim park sökede kızlar bir tanesi ankara sincandaymış diğeri kocaelinde şimdi bir tanede diyarbakırda plastik dev bir kurbağa içine yapılacakmış

Burası tam benlikmiş ablacım.Bayıldım.Zaten çizgi film kahramanlarına bayılırım.Söke bana yarım saat gelmeyi çok isterim.Yakın olduguna çok sevindim.

Çok güzel insan içine girince heyecanlanıyor.Ben Ankara Sincandakini gezdim..Çok güzeldi.Hatta çektiğim resimler çerçevede .Müthiş bir görsellik var.Herkes görmeli çocuklarıyla beraber.Söke yakın bize violette ile en kısa zamanda gelip görmeliyiz........

Tamam ablacım canayakıncığımla gelmeye çalışırız.Ne güzel olur:))))

çok güzeller ablacım... kızım ve ben buraya gitmeyi çok isteriz... :eek: biz ordan çıkamayız heralde... kaydirigubbakcemile3 çok güzel bir yermiş... a.s paylaştığın için teşekkür ederim... Şeniz

Çok iyi bir fikir.Görüşmeyi bizde isteriz.Hem gezeriz,hem de tanışmış oluruz.a.s.

Tamam ablacım canayakıncığımla gelmeye çalışırız.Ne güzel olur:))))

tamam kızlar evelden bana haber verin ama
çok güzeller ablacım... kızım ve ben buraya gitmeyi çok isteriz... :eek: biz ordan çıkamayız heralde... kaydirigubbakcemile3 çok güzel bir yermiş... a.s paylaştığın için teşekkür ederim... Şeniz

rica ederim ablam Şenizburada güzellikleri sizlerle paylaşmak zevk benim için

ay tuanam görmesin bayilir monitordan iceri girmeye kalkar bayildim ya bunlari görüpde insanin cocuk olasi geliyo tskler paylasimin icin canima.s.

X