Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

inşallahhh :KK16::KK16::KK16:

bende doktora gittiğimde 12+3 olacak göstermese taa 1 ay sonrayı mı beklicez yaaa puff :KK50:

10 sayfadır okuyorum gözümmm döndüü :KK70: aylacım geçmiş olsunnn umarım geçmiştir böcükler :)

ben hiç bişi hissetmiyorum bebeğe dair tamam göbekte atan bişi var ama sanmıyorum bebeğin kalp atışını duyalım sağlık ocaklarında bi alet var onunla bile 16 haftadan sona duyabiliyolar :KK70:

ben erkek olursa eğer arel bulut koyucam bulutu kociş istiyo bende anlamlı bişi koyayım yanına diyip arel i seçtim :))

kız olursa isim yok daha ama nedense bu sabah kızımız olsun dedi benimki halbuki önceden beri erkek isterdi. ben erkek hissediyorum ama Allahımdan hayırlısı gelsin. yarın inşallah yüzdelik dilim de olsa doktor bişi der :)

10 sayfadır okuyorum gözümmm döndüü :KK70: aylacım geçmiş olsunnn umarım geçmiştir böcükler :)

ben hiç bişi hissetmiyorum bebeğe dair tamam göbekte atan bişi var ama sanmıyorum bebeğin kalp atışını duyalım sağlık ocaklarında bi alet var onunla bile 16 haftadan sona duyabiliyolar :KK70:

ben erkek olursa eğer arel bulut koyucam bulutu kociş istiyo bende anlamlı bişi koyayım yanına diyip arel i seçtim :))

kız olursa isim yok daha ama nedense bu sabah kızımız olsun dedi benimki halbuki önceden beri erkek isterdi. ben erkek hissediyorum ama Allahımdan hayırlısı gelsin. yarın inşallah yüzdelik dilim de olsa doktor bişi der :)

İnşLlah canım saglıklı ve kalbimize gore olur inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bizim yüzümüzden gözler gidece allah korusun ya :KK1: saol canım ilacı sıktık kapattık inşallah ölürler :KK1:
aynen göbek atıyo ya gibi:KK1: yalnız isim güzelmiş canımm arel bulut çok hoşş :KK16:

inşallahhh :KK16::KK16::KK16:

bende doktora gittiğimde 12+3 olacak göstermese taa 1 ay sonrayı mı beklicez yaaa puff :KK50:

bizim yüzümüzden gözler gidece allah korusun ya :KK1: saol canım ilacı sıktık kapattık inşallah ölürler :KK1:
aynen göbek atıyo ya gibi:KK1: yalnız isim güzelmiş canımm arel bulut çok hoşş :KK16:

kim kime ne demiş nolmuşş die bozulacak gözler :KK70: teşekkür ederim nasip artık bakalım ne diyecek doktor:KK52:

ayyy gercektenmi cnm, cok makbule gecer, bizim bebis 9gün önde gidiyor :/ bu bebek acisindan bir sorunmu? sagligi acisindan fln? bide bebek tombismiki acaba önden gidiyor?
bunlari sorarsan cok sevinirim cnm simdiden tsk ederim

ok bunu da sorucam :) çünkü benimkide önde gidiyo

super cok sevinirim cnm :) tombis bebislermi özelikle sor :)

ben kendiminkini heyecandan soramamıştım neden önde diye ama başka bi dr var ailemde o ' senin yumurtlaman erken olmuş' dedi.. yani paniklicek ya da çok sevinecek bir sey yok demişti ama çok kasıntıdır benim kuzenim onun bu dediğini pek te tatminkar bulmamıştım yarın soracam kısmetse..

benim içinde bi soru sorarsın herhalde :) bebeşlerin hareketlerini ne zaman hissetmeye başlayacaz :KK16: bu arada güzel haberlerle gel inşallah senden sonra bende doktor sırası :21:

sormammm mııııı tabii sorarımmm
zaten yazıyorum hepsini tek tek sorucam Allah tan dr konuşkan biri seviyor anlatmayı... bana belki cinsiyeti bilem söylerim dedi 12. haftada

X