Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hey yavrumm hanım ağa olurdun artıkk :KK1::KK1::KK1: höyttt dedimmi erkekler dizilirdi :KK9::KK9::KK9:

Heree aynen o kapasite var.biraz despotum.niraz daha eli maşalı olursam tamamdır hanım agalık😃😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Şimdiki kızlar da soy isimm kullanio:) sorun yok o zaman dediğim gibi ins iki duyguda tadarizz. Ama bi yönüm erkek olsun dio ama bebisimi hem kızım hem oğlum die seviyorum sağlıcakla gelsinlerde ins:)

evet öyle :) aynen ikiside olsun diyorum,ha şimdi erkek olmuş kız olmuş hiç farketmez :KK16:

bıs 10+3 de kontrole gıttıgımızde dr cok erken ama hareketlı bı kız bebek gıbı gorunuyor demıstı, haftaya da 2lı test ıcın kontrole gıdıjes.

esım mutluluktan ucuyo kız cocuk dıe, bende oda kız ıstıyoduk- tabıkı en onemlısı saglıklı olusu da :)

gobısımı sewıp duruyor kızım nasılmıs bız onla suraya buraya gıtjes dıe, planlar bıle yapıpo :)

Allah hepımızın bebısını saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın :)

Heree aynen o kapasite var.biraz despotum.niraz daha eli maşalı olursam tamamdır hanım agalık😃😃😃

:KK15: ha hayret olacak :KK1::KK1: bende az eli maşalı olmak istemişimdie ama hiç becereem yaa :KK1::KK1:

bıs 10+3 de kontrole gıttıgımızde dr cok erken ama hareketlı bı kız bebek gıbı gorunuyor demıstı, haftaya da 2lı test ıcın kontrole gıdıjes.

esım mutluluktan ucuyo kız cocuk dıe, bende oda kız ıstıyoduk- tabıkı en onemlısı saglıklı olusu da :)

gobısımı sewıp duruyor kızım nasılmıs bız onla suraya buraya gıtjes dıe, planlar bıle yapıpo :)

anammmm ilk defa 10 haftalıkken cinsiyeti kesin olmasada söylenmiş:KK1::KK1:,ben 12, haftadayım çarşamba doktora gidicem,inşalllah net olmasada bişiler söyler yaa :KK16: maşallah sağlıklı doğumlar inşallahh :KK16:

Evett canimm onlar bizim kıymetlilerimiz .. Rabbimiz korusun meleklerimizi.:) kız hic karnında bisey oluo muu:KK66:

canım benim bşşi olmuyo ama eğilince karnıma doğru sol kasığım sanki bana orda ben varım eğilme der gibi kasılıyo,bişeyin olduğunu hissediyorum yaa :KK16::KK16::KK16:

Amin cnm ins. Kız küçük dgl mi cinsiyet için 10+3:confused: Rabbimiz yine de kalbimizdekini sağlıcakla nasip eylesin

hahahha kendimi bununla avutayım bari :) böceksiz ev :KK1::KK1:

canım benim bşşi olmuyo ama eğilince karnıma doğru sol kasığım sanki bana orda ben varım eğilme der gibi kasılıyo,bişeyin olduğunu hissediyorum yaa :KK16::KK16::KK16:

Evett bununla avutt :) bnm arada karnimda boyle kalp.atisi gibi bide karıncalanma oluo kız ama ara ara oluo :nazar:

Amin cnm ins. Kız küçük dgl mi cinsiyet için 10+3:confused: Rabbimiz yine de kalbimizdekini sağlıcakla nasip eylesin

Aynenya ufak degılmı daha .bunları duydukça ben daha cok heycan yapıyorum ıkı hafta sonra gıdıcem kontrıle.ama doktorumu degıstırıyorum salı gunu gıdıcem doktorla tanışmaya o aradada bebişimi gorurum inş

karınımda benimde kalp atışı oluyo ama sanki kendi kabimin atılışıdır diye heveslenmiyorum :KK16: ama o karıncalanma bebişdendirr :KK16::KK16:

Acabaa benimkide mi kendi kalp atisimm kız ahaaa supbelendimm :KK70: ayy ama karıncalanmam ondan bende bununla avunurum:) ahh bi saglicakla büyüselerdi de tam hissetseydik yengemin bebiside var ama o maşallah bize dio aha kafası surda die:)

:KK15: ha hayret olacak :KK1::KK1: bende az eli maşalı olmak istemişimdie ama hiç becereem yaa :KK1::KK1:

Şöyle söylim ben aslen sinopluyum.ama kasımpaşada dogdum buyudum.o sebeple cok fena eli maşalıkık var.hehe.eşim bile sinirimden korkar yanı.

Acabaa benimkide mi kendi kalp atisimm kız ahaaa supbelendimm :KK70: ayy ama karıncalanmam ondan bende bununla avunurum:) ahh bi saglicakla büyüselerdi de tam hissetseydik yengemin bebiside var ama o maşallah bize dio aha kafası surda die:)

Bazen banada oluyo sag yada sol tarafıma gecıyo orda sabit kslıyo sanki .sagdayken sola dokunuyorum yumusak bom boş.sag tarafıma bişey oturmuş sanki.semsert oluyo o tarafıma egılemiyorum resmen.😃😃hehehe.

kalbinle orayı dinle aynı anda atarsa büyük ihtimal senin kalp atışındır,çünkü bebişin kalbi bizden daha hızlı atar :KK16::KK16: o günlerde gelecek inşallah yaaa :KK16:

Şöyle söylim ben aslen sinopluyum.ama kasımpaşada dogdum buyudum.o sebeple cok fena eli maşalıkık var.hehe.eşim bile sinirimden korkar yanı.

vayy sinoplu mu biz taraftansın biraz iştee :) aboooo kaşımpaşalı eli maşalı :KK9::KK9::KK9:

kalbinle orayı dinle aynı anda atarsa büyük ihtimal senin kalp atışındır,çünkü bebişin kalbi bizden daha hızlı atar :KK16::KK16: o günlerde gelecek inşallah yaaa :KK16:

vayy sinoplu mu biz taraftansın biraz iştee :) aboooo kaşımpaşalı eli maşalı :KK9::KK9::KK9:

Sen nereliydin canım

X