Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim göbişim kalbime gore daha hızlı atıyo

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bilmiyorumm kizz aylanin dedigii gibii bide kendii kalp.atisimizda olabilirr:) kizz i16 haftadan sonra güzel güzel hissederizz inss yaaa

Ayy inşallahh.o kımıldarken ne hıssederz acaba.agrımı gıdıklamamı cok merak edıyorum o hissı.

Ben gittiğimde 11 haftalık demişti dr ama yanına gittiğimde 10+3 olması gerekliyodu bilmiyorum yaa dr da şaşırıo ama erken geldi bana çünkü cinsel organlar bike 10.haftadan itibaren baslio yanılmıyorsam

Ben gittiğimde 11 haftalık demişti dr ama yanına gittiğimde 10+3 olması gerekliyodu bilmiyorum yaa dr da şaşırıo ama erken geldi bana çünkü cinsel organlar bike 10.haftadan itibaren baslio yanılmıyorsam

Bilmiyorumki ney canım.salı gunu 11 hafta olcak benimkide.bakalım bişey dicekmi doktor

Ay bilmiyorumki canım atıyo bişeyler işte😃😃😃haha

amann atsın bişiler de senin ki bebişin ki farketmez
Yok duydum ama bilmıyorum.bafrayı bılıyorum.yengem var oralı

hee bafrada biraz daha ilerde samsuna giderken

Kizz ins bebislerdirr :) sen oyle dedin,bi sagimi bi soluma dokunuyorumm ama fark edemiorumm

Inss canimm o gunlerde saglik versin Rabbimiz

Ayy inşallahh.o kımıldarken ne hıssederz acaba.agrımı gıdıklamamı cok merak edıyorum o hissı.

bilmiyoruz ki ins o duygularıda güzelliklerle yaşarız benim bebiş i görmeme daha çok var bu ayın sonunda gitcem gerçi sağlıklı olsunda bebiş ne yapalım sabır ederiz:)

bilmiyoruz ki ins o duygularıda güzelliklerle yaşarız benim bebiş i görmeme daha çok var bu ayın sonunda gitcem gerçi sağlıklı olsunda bebiş ne yapalım sabır ederiz:)

İnşallahh canım

Yarin on ikinci haftsmiza giriyoruz ins dr yanina gidecegim gunde 16 haftalik olcak ins cinsiyet o zamann belli olur bebiss gosterirsee

İnşallah gosterır bebiş naz yapmaz😃😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…