Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Cnm kizim olursaa meryemm oglum olursaa yusuf koyacagiz ins benim bebisim once olmadigi icin bi teyze yusuf suresini 41 defaa oku niyettede oglum olursa yusuf kizim olursa meryem koyacagim de dedi bende oyle yaptim cok sukur 41 e kalmadi hamile kaldim. Darisi tum isteyenlerin basina ins:)

İnşallah canım herseyin hayrlısı olur hepimiz için.saglıklı aşırız bebişlerimiZi kucagımıza inşallah

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

o kadar emin demek,ama bi erkek olursa şoka girmesin sonraa :KK1::KK1:

Bende ondan korkuyorum bazen kızım dıye seviyo karnımı.o derece yani.sma sonra saglıklı hayrlı olsunda farketmez diyo.ama yolda gorse erkegn suratına bakmıyo .kız gorse hemen atlıyo seviyoo

Bende ondan korkuyorum bazen kızım dıye seviyo karnımı.o derece yani.sma sonra saglıklı hayrlı olsunda farketmez diyo.ama yolda gorse erkegn suratına bakmıyo .kız gorse hemen atlıyo seviyoo

ayy ama olmaz ki öylee, çok kaptırmasın kendini sonra üzülür..benim ablam bekarken bile inşallah oğlum olur diyodu sadece.evlendi ilk düşüğü erkekti,şimdi 2 tanede oğlu var..diyo ki keşke bi kızım olsaydı...o yüzden allahtan sağlıklı olmasını istemek en doğrusu :KK16: erkek-kız hepsi bzim canımızzz :KK16:

ayy ama olmaz ki öylee, çok kaptırmasın kendini sonra üzülür..benim ablam bekarken bile inşallah oğlum olur diyodu sadece.evlendi ilk düşüğü erkekti,şimdi 2 tanede oğlu var..diyo ki keşke bi kızım olsaydı...o yüzden allahtan sağlıklı olmasını istemek en doğrusu :KK16: erkek-kız hepsi bzim canımızzz :KK16:

Tabiki canım bide eşimn kız kardeşi yegeni falanda yok ıkı erkekler ondan kızları daha cok seviyo.yoksa saglıklı olsun hayrlı olsn farketmez kız erkek benim için.

Kiz dogru vallahii kimi cocuk istio olmio kiminin kizi oluo oglum oldun dio kiminin oglu olsun kizim olsunn dioo ins saglicaklaa Rabbimiz ikisindende mahrumm birakmaz bizleri :) anacimm once erkeklerr erkekk de erkekk diolarmis cok sukur simdikiler oyle dgl :)

Kiz dogru vallahii kimi cocuk istio olmio kiminin kizi oluo oglum oldun dio kiminin oglu olsun kizim olsunn dioo ins saglicaklaa Rabbimiz ikisindende mahrumm birakmaz bizleri :) anacimm once erkeklerr erkekk de erkekk diolarmis cok sukur simdikiler oyle dgl :)

Valla onceden erkek dıye tutturuyolarmış.kuma falan getırıyolarmış.ozamanın kAdınlarına yazıkmış valla

Tabiki canım bide eşimn kız kardeşi yegeni falanda yok ıkı erkekler ondan kızları daha cok seviyo.yoksa saglıklı olsun hayrlı olsn farketmez kız erkek benim için.

şimdi ablamında 2 oğlu var diye bana oynuyo inşallah kkzın olurda kız severiz diye,herkes ne eksikse onu istiyo iştee :KK1:

evet canımm aynenn hayırlısıylaa :KK16: erkek milleti işte soyunu devam ettirecek mantığı varmış:KK4:

neysee kurtuldun cok sukurr ama evinin pencerelerini balkonunu ac cnm.koku eve siner de bilmezsin dikkat et

akşama doğru açacam,orda yatmam 1-2 gün onların gittiğini görmeden :KK1: allahtan 3-5 güne gidioz bu evden yoksa beni dert sarmıştı şimdi ne yapcam diye.. :KK1::KK1:

Valla onceden erkek dıye tutturuyolarmış.kuma falan getırıyolarmış.ozamanın kAdınlarına yazıkmış valla

O zamaninn kadinlarii bilmiomus canim ama cinsiyet erkekten gelio Rabbimizz ikisinden de mahrum bırakmasın o zaman okul a giden bilen kadın erkek mi varmış ama şimdiki erkekler de kadınlar da biliyorlar çok şükür Rabbimize

Hay ben onların soyunu.tövbe tövbe😃😃😃😚

sayyy kızz :KK1::KK1::KK1: nasıl mantık ama demi senin dediğinde doğru erkek olsun diye kuma al da al, sanki afedersin büyük baş hayvan alıyo insan değeri yokmuş be o zmaanlar,şanslıyız o yüzden o dönemlerde olmadığımız için :KK16:

sayyy kızz :KK1::KK1::KK1: nasıl mantık ama demi senin dediğinde doğru erkek olsun diye kuma al da al, sanki afedersin büyük baş hayvan alıyo insan değeri yokmuş be o zmaanlar,şanslıyız o yüzden o dönemlerde olmadığımız için :KK16:

Ben o dönemdede olsaydım isyan ederdim boyun egmezdim heralde.sıkıntıya gelemem arkadaş.ben sıkarım😃hahaha😃

evet canımm aynenn hayırlısıylaa :KK16: erkek milleti işte soyunu devam ettirecek mantığı varmış:KK4:

Şimdiki kızlar da soy isimm kullanio:) sorun yok o zaman dediğim gibi ins iki duyguda tadarizz. Ama bi yönüm erkek olsun dio ama bebisimi hem kızım hem oğlum die seviyorum sağlıcakla gelsinlerde ins:)

Ben o dönemdede olsaydım isyan ederdim boyun egmezdim heralde.sıkıntıya gelemem arkadaş.ben sıkarım😃hahaha😃

hey yavrumm hanım ağa olurdun artıkk :KK1::KK1::KK1: höyttt dedimmi erkekler dizilirdi :KK9::KK9::KK9:

X