Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

canım hayırlı olsun aynı durumdayız bende temmuzda tüp bebek hazırlığı yaparken bu ay gebe kaldım 7.haftam bitti

hala kalp atışını duymaya gitmedim

mide bulantım o kadar fazlaki gidecek halim yok :KK43:

10 aralık doğum benim rabbim nasip ederse

4 hafta 4 günlük hamileliğimle aralık sonu doğum yapacağım nasipse. allah olmayan herkese nasip etsin.

Amin :) hayırlı olsun iki bebeği bir arada büyütmek zor olsa gerek ama sonrası çok keyifli oluyor Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
Teşekkür ederim.. eminim zordur ama zahmette rahmet vardır diyorum:)) Rabbim kolayligini verir insallah. Oğlum biraz gazlı ve nazlı:) bakalım bu kez ne olacak

slm arkadaşlar :) iyiki böyle sayfalar var..bende geçen seneki dış gebelikten sonra 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim. :nazar: beta hcg 3900 ama ben heyecan ve mutlulktan dr a haftasın fln soramadım.sata göreyse 20 mart tı son adetim.inşallah hepimiz bebeklerimizi sağ salim ve sağlıklı kucağımıza alırız.tek sorun tsh değerim öncesinde bi rahatsızlığım olmamasına rağmen 3.59 çıktı yüksekmiş ve ilaca başladım . o günlerde çok tuzlu falan yemiştim ondan mı acaba ya :KK43: ama herşeye rağmen bu ne güzel bir mutluluktuuurrr :KK64: hergün netten hafta hafta gebelik takip ediyorum her siteden ne oluyo içimde diye :)

Merhaba az once doktordan geldım 5 hafta 3 gunluk hamileyim bebegın kalp sesını duyduk gorduk kese embrıyo olusmus ama kesen bıraz kucuk dedı 7.3 cıktı normalini sormayı unuttum sızce cok u kucuk. Kucuk kesenın xararı ne bılgısı olanlar yardımcı olabılır mı; 😔

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba az once doktordan geldım 5 hafta 3 gunluk hamileyim bebegın kalp sesını duyduk gorduk kese embrıyo olusmus ama kesen bıraz kucuk dedı 7.3 cıktı normalini sormayı unuttum sızce cok u kucuk. Kucuk kesenın xararı ne bılgısı olanlar yardımcı olabılır mı; 😔

bende 5+3üm canm kesem 15.2 mm'ydi bugün

banada doktorum doğum tarihini henüz söylemedi otamatik hesaplayıcla 20 aralık aynı günüz inşallah. rabbim herkezin yüzünü güldürsün inşallah
:KK1:

Amin inşalah allah tüm isteyenlere nasip eder tüm hamişlerinde biran önce sağlıkla bebeğini kucağına almasını nasip eder👍👍👍😊😊🐣🐣❤️🙏🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende 5+3üm canm kesem 15.2 mm'ydi bugün

Maşalah göZünüz aydn bnmde 7.3 ultrasonda yazıyır doktorum bu konuyla ilgili bir yorum yapmadı bnce hiç canını sıkma bana bi yorum yapmadı beklenen yerde kesemz iç gebelik bir sıkntımz yok dedi

ben tıp merkezinde çalışıyorum kafama estimi gidiyorum kadın doğuma canım 4+3 olduğumda betam 1000 di bugün 5+3üm 9000lerde sonucum

Oooo çok şanslısın. :KK66: alalh biran önce sağlıkla kucağna almayı nasip etsn inşaşalh

Cok fark varmıs ama: ( bos gebelık degıl embrıyo kslp hepsı var en azından ıns bebegım daha da buyur

slm arkadaşlar :) iyiki böyle sayfalar var..bende geçen seneki dış gebelikten sonra 3 gün önce hamile olduğumu öğrendim. :nazar: beta hcg 3900 ama ben heyecan ve mutlulktan dr a haftasın fln soramadım.sata göreyse 20 mart tı son adetim.inşallah hepimiz bebeklerimizi sağ salim ve sağlıklı kucağımıza alırız.tek sorun tsh değerim öncesinde bi rahatsızlığım olmamasına rağmen 3.59 çıktı yüksekmiş ve ilaca başladım . o günlerde çok tuzlu falan yemiştim ondan mı acaba ya :KK43: ama herşeye rağmen bu ne güzel bir mutluluktuuurrr :KK64: hergün netten hafta hafta gebelik takip ediyorum her siteden ne oluyo içimde diye :)

merhaba hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. sat a göre ikimizde aynı dönemi yaşıyoruz bende haftasını tam olarak bilmiyorum bu hafta içi öğreneceğim inşallah :)

Selam arkadaşlar bugün iş yerinden bir arkadaşıma hamile olduğumu söyledim o da çok istiyor bir oğlu var ikincisi için uğraşıyor. İnş o da hamile kalır bu yıl içinde hayırlıya tabi. Bulantılar zaman zaman berbat hissettiriyor ama bim de satılan zencefilli şeker iyi geliyor tavsiye ederim. Zencefil, mide bulantısı için birebirmiş zaten.

Mrb kızlar inşallah bi aksılık olmazsa bende aralık annesiyim :) adetimi 6 gun gecınce kan testım 191 cıktı deger dusuk dedı dr, dıs gebelık veya gec dollenme olabılır dedı,4 gun sonra testı yenılettım hcg 636, progesteron: 9.38 cıktı. takıp etmeye devam edıcez dedi, 3 gun sonra yanı bugun testı tekrar ettık, hcg;1655 progesteron;6.38 progestan baslattı kullanan varmı? progesteronun dusuk olması dıs gebelıge ısaret olabılırmıs degerlerın artısı nasıl sizce, dr cok olumsuz konusuyor moralım alt ust.daha oncede dusugum oldu cok korkuyorum ılk bebegımız olcak 2 yıllık evlıyım..insallah saglıkla sıhhatle alırız kucaklarımıza:18::18::18::18::18:

bende kullanıyorum progestan. ama benim 17 çıkmıştı o değer 15 in altında olursa sıkıntılı demişti doktor. ama niye ilacı verdi bilmiyorum ben pazartesi gidicem doktora.

merhaba hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım. sat a göre ikimizde aynı dönemi yaşıyoruz bende haftasını tam olarak bilmiyorum bu hafta içi öğreneceğim inşallah :)

aminnn canım inşallaahh.. burdan yazalım birbirimize olur mu ..bende bana yakın olan var mı diye sayfayı baştan sona okudum :) yazdığına sevindim.bende çarşamba veya perşembe gidicem yine doktora.. acaba kalp atışı falan duyulur mu .sen benden önce gidersen yaz.merakla ve heyecanla bekliyoruummm :)

Kizlar burda 5+3 haftalik hamile olanlar kalp atisini gorduk duyduk demisti o kadar erken nasil oluyo benim 5+4 lukdu sadece kesemizi gorduk 10 gun sonra yine gel hesey normal demisti ???? Kafamda deli sorular

aminnn canım inşallaahh.. burdan yazalım birbirimize olur mu ..bende bana yakın olan var mı diye sayfayı baştan sona okudum :) yazdığına sevindim.bende çarşamba veya perşembe gidicem yine doktora.. acaba kalp atışı falan duyulur mu .sen benden önce gidersen yaz.merakla ve heyecanla bekliyoruummm :)

inşallah haberleşiriz canım :)benimde perşembe sabah randevum bakalım duyabilecek miyiz kalp atışlarını çok heyecanlıyım bende :)

X