Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

selam kızlar geç oldu ama hayırlı ramazanlar herkese ya da şimdiden hayırlı bayramlar mı demek lazım
fırsat buldum da ses vereyim dedim neler olmuş herkes nereye gitti ya ben burdan sohbet etmeyi çok özledim
biz pazar günü Allah ın izniyle 8. ayımıza giriş yapıcaz hey gidi günler heyy zaman ne çabuk geçiyormuş meğer daha dün gibiydi cinsiyet öğrendiğimiz şafak saydığımız günler (bu kalp smileyi yeni mi gelmiş ne )
ahh çok özledim o günleri sanırım bi tane daha Eymen istiyorum benn sanırım o zamanlarda hamileliğim büyük çoğunluğu yatarak geçti ya pek çok şey içimde kaldı
neyse ben çok konuştum sizlerden bebişlerden ne haber bakalım nereye kayboldunuz böyle galiba whatsapp grubu kurulmuş

cnm kimsecikler yoktu bizde bizim kizlarla kimse yazmio die kurdukk iyide olduu bebelerin fotosunu falan paylasiozz birbirimiz hakkinda iyiyiz yanii sende gel aramiza bizde 8. ayimizdayizz bnde hamis olmayi ozledim:)

cnm kimsecikler yoktu bizde bizim kizlarla kimse yazmio die kurdukk iyide olduu bebelerin fotosunu falan paylasiozz birbirimiz hakkinda iyiyiz yanii sende gel aramiza bizde 8. ayimizdayizz bnde hamis olmayi ozledim:)
ay bende çok isterim çok da güzel olur ama eşim sorun eder sanırım çok özendim şimdi yaa

ay bende çok isterim çok da güzel olur ama eşim sorun eder sanırım çok özendim şimdi yaa
cnm esin kk girdigini sonucta bilio hani hepimizin profil fotosundada asklarimiz var oda gorur yanlis bisi olmadigini once bnmki de yanasmiodu simdi alismis ama bebitolara rast gelurse oda bakio. face de kurmuslar bnm kocisde ona izin vermedi giremedim

Facedekine girdim bende ama hesabımı kapatmak zorunda kaldım o yüzden ordan da bi haberim artık valla bilmiyorum ki WhatsApp ta numara var hani o yüzden yanaşmıyor

Girmeyeli uzun zaman olmuştu özlemişim.buranın yeri bir ayrı .inşallah hersey yolundadır.ek gıda nasıl gidiyor kızlar bizim berbat .hiçbirşey yediremiyorum.ağzını kilitliyor şebek.maymun ediyor beni karşında resmen hakimiyet onda napcamı şaşırdım. Hadi artık toplanalım ...

bende bi aralar girip bakıyordum kimse yazmıyor diye artık bakmayı da bırakmıştım bugün aklıma gldi bi bakayım dedim bende herşey yolunda gibi ekgıdaya başladık fakat oğlumda yeme taraftarı değil ,çok az yiyo bende ısrar etmiyorum.ayrıca ek gıdaya geçeli kaka yapmıyo yaa önceden 2 günü geçmezdi şimdi 1 haftayı geçiyo,ara verdim arada armut kayısı veriyorum ama tık yok

Valla benimkinin kakası iyi şükür.ama yemiyor çok üzülüyorum ya.ısrar etme yoksa ilerde hiç yediremezmişin.yediği ona yeter diyolar.doktorumuzda öle sölüyor.

Valla benimkinin kakası iyi şükür.ama yemiyor çok üzülüyorum ya.ısrar etme yoksa ilerde hiç yediremezmişin.yediği ona yeter diyolar.doktorumuzda öle sölüyor.
1 ay olmuş en son yazalı,kaka düzene girdi gibi dişler çıktı 4. patlatmış bugün dişini uyuma düzeni bozuldu bakalım ne zamana kadar böle devam edecek. bencede ısrar etme hayatın boyunca zorlarsın sonraa

Bizim dişler hala yok sizin masallahınız varmış canım.yavas yavas sanki yemeye başladı sanki oğluş.yogurt ve peynir sadece yavas yavas sebzelere gececegim dua edin bana yemeyen çocuk çok zormuş gercekten.birde hiç yerimizde durmuyoruz sürekli peşindeyim tehlikeli günler basladı yürüse rahatlıycam

aynen. cnm. bizimkilerde oylee masallah durmuyolar yerlerinde :) yururlersede ayri kosariz peslerinde:)

yürüse rahatlayacak mısın,hiç sanmıyorum herkes en rahat günlerin bi yürüsün yandın diyolar aynn yemeyen çocuk çok zor inşallah yer

selam kızlar
ben yine hamileyim ya ağlıcam şimdi
bebeğim daha 9 ayını yeni dolduruyor
bi akıl versenize bana darma duman oldum

selam kızlar ben yine hamileyim ya ağlıcam şimdi bebeğim daha 9 ayını yeni dolduruyor bi akıl versenize bana darma duman oldum
selam kızlar ben yine hamileyim ya ağlıcam şimdi bebeğim daha 9 ayını yeni dolduruyor bi akıl versenize bana darma duman oldum

Sayfa ne olmuş böle yazamıyorum sorun çıktı.nese Canını sıkma canım kısmet böleymiş.iyi yönünden düşün.emzirmeye devam et sakın kesme benle kardeşimde aynı şekilde aramızda 11 ay var ve annem bilmiyormuş hamile oldugunu kardeşim doğana kadar emzirmiş beni.bazı doktorlar kes diyebilir bence sakın emzrmeyi kesme.aralık annelerinde 3. Hamile anniş oldun.bak onlardan birinin doktoruda emzirmeye devam demiş.ne güzel beraber büyücekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…