Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slm arkadaşlar nasılsınız. Bişey sorucam beylıkdüzü esenyurt buyukcekmece traflarında tavsıye edecegınız cocuk dr varmı acaba

ayy kızlarr doğum yaptığımız zamanlar diyorduk ki düzene girince toplaşırız yeniden ama toparlanmak yerine daha çok dağıldı asayfaa
aynen cnm ne oldu bizeeee sayfamiz gunluk 20 syfaa 30 syfa ilerliodu yaa bakiyorum bi tane msj dahi yokk sizin icinde uygun olursa whatsapdan yazisalim diorum

Olabilir ama buraya hiç girmicez bu seferde herkes özelden yazmak istediğine yazacak

Evet oyle olurr bizz yazalim yinede birbirimizden haberimiz olur:) besir pasa ne yapio bizz bugun 6. ayimiza girdik masallah
maşallahhh sizeee beşirim iyi bugün ilk defa sırtüstüyken yüzüstü döndü canım çok sevindimm,hiç dönmeye bile uğraşmıyordu 1.5 haftadır sürekli yere koydum ve başardı patatesim

maşallahhh sizeee beşirim iyi bugün ilk defa sırtüstüyken yüzüstü döndü canım çok sevindimm,hiç dönmeye bile uğraşmıyordu 1.5 haftadır sürekli yere koydum ve başardı patatesim
Ooo masallah pasaya :) benm askimdaa yuzustu yatarkenn ayaklarini bana dayatiorum ilerii gitmeye calisio :) bu arada aylosum 4. ayimiz bittiginde tartildik 5900 gr boy 64cm dii simdi ne kadar bilmiyorum sence normall mi dr normal dio bana ama normalden dusukmus gibi gelio

boyu iyi maşallah kilo bebekden bebeğe değişiyo canımm başka doktora gittin mi hiç

Bilmiyorum kii Rabbimiz saglikla buyutsun ins hwpimize yalniz masallah haraket imiz hic eksilmio
oyy maşallahhh bu aralar bizde çok hareketlendik bezi bağlamakk zorlaştı bi oyana bi buyana oynayıp duruyo,özellikle bu aralar sürekli çığlık atıp oynuyo bayılıyorum yaaa

günaydınnnnn, 1 senelik tatilin sonuna gelmiş bulunuyorum,bugün itibariyle adet oldumm.sevinsem mi üzülsem mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…