Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İçimi rahatlattın kuzum ya. Diğer gebeler kim direkt iletişime geçelim sabahtır ağlıyorum yavrum çok küçük daha diye. İçim içime sığmıyor sıkıntıdan. Sırf emmesi için bebeğimin kaygılıyım. Çok sevindim paylaşımda bulunmana

Ben bakmadan sen diğer hamişleri bulmuşun canım benim.hiç ağlama kısmet böleymiş.sen rahat ol emzirmeyede devam rabbinde kolaylık verir inşallah sana.kiloyuda boşver ben doğymda verdim emzirme döneminde aldım. Şimdi yavaş yavaş veriyorum.tek derdimiz kilo olsın verilir yani. Şükürki sağlıklı evlatlarımız var.gerçi kasım aralık bebeleri pek nazlu ve inatçı çıktı.

Sorma ben bu aya ne zor getirdim kızımı. Hastalıklar gaz gaz bitti diş diş bitti yeme sorunu zaten hep bi uykusuz geceler. Gözüm korkuyor tek Başıma nasıl altından kalkayım. Kürtajı düşünmüyor Değilim. Bugün emzirme durumu için çocuk doktorunu Aradım emzirmeyi kes dedi içim cız etti. Olmaz diyor kesin ve kâti. Sütün içeriği iki aya değişecek diyor 10 aylık bebeğe göre değil yeni Doğan'a göre ayarlanacakmış ayrıca hormonlar sütten geçebilirmiş offff offffff nereden çıktı bu gebelik ya

Bence kesme bak diğer hamile arkadasda demiş sana 3 Doktorla görüşmüş emzirebilirsin demiş keza benim annem kardeşim dogana kadar beni emzirmiş eskiler hep öle canım bence devam emzirmeye kadın doğumcuya sor birde.başkalarından fikir al.hakkınızda hayırlısı .

KÜRTAJ a karar vermek çok zor bence. kafam allak bullak eşim yardımcı değil kimse gerçi yardımcı değil. zaten kürtaj her ihtimale karşı araştırdım 4 hafta çok küçük olduğu için yapılamıyormuş 6.haftada başlıyormuş ama altıda da kalp atışı başlıyor kesinlikle böyle bi girişimde bulunamam yani kalbini görürsem bi de. Allah hepimize güç versin yetelim bebeklerimize yalnız benim sütümde ciddi azalma var 3-4 gecedir bebeğim aç kalıyor mama verdim ilk kez löp löp içti bitirdi o kadar aç kalmış gece yavrum gebeliklerde böyle oluyormuş senin süt durumları nasıl?

selam kızlar
ben yine hamileyim ya ağlıcam şimdi
bebeğim daha 9 ayını yeni dolduruyor
bi akıl versenize bana darma duman oldum
neeeeeeeeeeee hamile mii, rabbim hayırlısını versin.olumlu düşünmeye bak ikisi birden büyür de,evet çok zorlayacak seni ama büyüdüklerinde iki çocuğu birden büyütmüş bi kahraman oolacaksın

neeeeeeeeeeee hamile mii, rabbim hayırlısını versin.olumlu düşünmeye bak ikisi birden büyür de,evet çok zorlayacak seni ama büyüdüklerinde iki çocuğu birden büyütmüş bi kahraman oolacaksın
Valla Allah bize yardım etsin kardeşimle benim de aram aynı evlatlarım gibi olacak nasipse annem çok kolay büyüdünüz diyor KARDEŞ KARDEŞ dövüşüp oyuna dalarsdınız birbirinizi cok oyalardınız bende işimi yapardım diyor. Hele ki benim annemin canı uykusu cok tatlı o bile bunu diyorsa diyorum artık. Bir de korunurken ben gebe kaldım tekrar. Tamamen Allah yolladı hiç planda yokken.

Prof a çıktım 20. Haftaya kadar süt değişmez dedi 20 den sonra ağız sütü gelmeye başlayacak dedi. Belki o zaman sütten hormon geçebilir takipte ol dedi yalnız ben HIZLA kg veriyorum bizi de bu Korkutuyor ama sütten kesmesi katiyen düşünmüyorum. Hele yavrum bana çok düşkünken demek üç oldum Hakkımızda Hayırlısı. Sağ sağlim getirelim Dünya'ya. Ben artık üçü de doğururum diyorum iki kesmez artık beni

Ben 4 ay emzirdim canım
Kimseyi dinleme kadın doğumcun ne kdr izin veriyorsa o kadar emzir

Msjını yeni göedüm canım sütüm eskiye göre tabiki az ama idare ediyoruz.zaten benim oğlan 5 dk emerse şükür diyoruz iştahsız bir bebek yeme içmede öle çok az tadımlık .hala süt çaylarına devam ediyorum hatta vitamin bile alıyorum arada.bu süt gitdi geldi stresi beni 10 yaş yaşlandırdı valla.hiç mama vermedim bu saatten so rada inşallah gerek kalmaz.eskisi gibi çokda emmiyor zaten gündüzlerç gecede 2 veya 3 defa azcık emer yatar.öle böle bugüne geldik.sen hiç üzülme kafana bişey takma.rabbim sağlık sıhhat versin evlatlarımıza.kilosu nası peki senin bebişin

Yürübe kim tutar seni ay bende istiyorumda korkuyorum bakabilirmiyim.aslında yaşımda geçiyor.çalışmakda istiyorum.karasız kaldm iyice.

Kız nerdesiniz doğum günleri geldi bebişlerin.önce duygu sonra sen arkandan ben dogurdum daha dün gibi aklımda.arkanızdan geliyorum dedim ve geldim .

ayyy ciddi misin.benim de ödüm kopuyo bişi olur diye,tabi allahım verirse başım gözüm üstün ama 1 tane bana zor geldi bi ikincisi .allah kolaylık verdin ve eminim verecektir

Kız nerdesiniz doğum günleri geldi bebişlerin.önce duygu sonra sen arkandan ben dogurdum daha dün gibi aklımda.arkanızdan geliyorum dedim ve geldim .
canımm taşındım falan derkn giremiyorum, oğlum çok hareketlendi her ne kadar emeklemeye çalışmasa bile doğum günü telaşı başladı bende mickey hastası oğlum o konsepte uygun yapıcam allah izin verirse sen başladın mı hazırlıklara

ayyy ciddi misin.benim de ödüm kopuyo bişi olur diye,tabi allahım verirse başım gözüm üstün ama 1 tane bana zor geldi bi ikincisi .allah kolaylık verdin ve eminim verecektir
Âmin bari uykusuzluğa alışmışken tam gaz uykusuz kalayım. Tabi üç beş sene sonra rehabilitasyona gidicem kesin.

Benimki 8.250kg Zayıf biraz ama sağlıklı olması daha önemli. Emme işine devam ediyoruz ama arada cok emiyor arada istemiyor geceleri mecbur Muhallebi yapıyorum şekersiz biberonla cıvık içiyor. Süt yoksa yetmiyor. Sizde durumlar nasıl? Ya bi de benim Toksoplasma sonucum Sınırda çıkmış doktor bi daha bi daha test isteyip duruyor. Inşallah temiz çıkar kafam cok takıldı. Benim kız barsak kurdu kapmıştı bi ay önce bende risk altındayım tabi. Hemen tedavi uygulandı kızım atlattı ama tedavi aile içi uygulanmalıymış aslında maalesef ben ilaç alamadım inşallah yoktur bi şey

Ay az kaldı dogum gününe süsler hazır pasta sipariside ok.15 kişilik yapcam dahasını kaldıramam.kayınvalide problem 2 hafta önceden geldi çıldırtıyor beni.bugün delirtti beni.su dogum gününü atlatsaydım delirmeden.yapcaklarımada mani oluyor ne geregi varmış aşırıymış.doğumdan sonrada 40'ı için delirtiydi beni.rabbim sabır versin bizlere

Kızlar ne cok ozlemıskm burayı sızleri heyecanlarımızı taham büyüdü yasına gırdı dıslerimizin bircogu cıktı yürüme cabaları var ufaktan konusuyor baba anne gel cıss bıv gıbı bu dıyo memeyı bıraktı yasında buyuk kızım sımay dıyabet oldu onla ılgılenıyorum hep taha kendı kendıne buyuyor bı ton sıkıntım var maddı manevı ama. Hayat devm işte oğluma pasta alamadım doğumgunu yapamadım yarın inş yapıcam kucuk bısey ablası tatlı yemesın dıye bocaladık sorunlarda bıtmedı ne bıleyım ıyısınız inş kızlar hayat nelere gebe dımi neler oluyor degıısyor gecen sene neydık sımdı ne olduk buyuyolar işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…