Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Boşuna evham yapıp canını sıkma benim de öyleydi tek belirtim regl tarihinin geçmesiydi ve biraz bulantı falanbaşkalarında görülen belirtiler illaki sende de görülcek diye bir şey yok unutma herşey yolundadır merak etme Rabbim tamamına erdirsin

Doktorumuz artık geçebilirsiniz dedi artık onun da onayı olunca geçtik zaten oğluşum 6 nın içinde kii maşallah sütüm olsaydı bende devam ederdim
evet sen mama verdiğin iççin erken başlanıyo,olsun sağlıklı olsunlarda canımm buna da şükürr.maşallah bu arada yarı yaşına gelmiş eymen bey

evet sen mama verdiğin iççin erken başlanıyo,olsun sağlıklı olsunlarda canımm buna da şükürr.maşallah bu arada yarı yaşına gelmiş eymen bey
Sağol canım daha dün hamileydik kese cinsiyet şafak sayma falan derken şimdi yaşını yarıladılar çok şükür Rabbim büyüyüp koca adam olduklarını da hayırlısıyla sağlıkla bize göstersin inşAllah

bende su azligindan haftada 10lt serum yiyodum.36+4de aldilar bebegimi.
Ben serum almadim ck sukur biraz sulu bi akintim oldu dr gidimm dedimm hoooop doguma :) cok sukur sagligimiz yerinde yaa o yeter
İyiyiz canım sen nasılsın biz 3 gündür Arda yı dışarı çıkarıyoruz alışsın diye.çok hoşuna gidiyor
Gezmeyi sevio bebitolarr yusufumdaa disari cikinca hemencecik ya uyuyoo yada akilli akilli kucagimda oluo Aynen aylosum gecen pazar bizde bahcemize gittik babamm agacin altina besik kurduu inan gittik ve gelene kadar uyudu askim masallah mis gibi temiz havaa ooooh:) yarasin asklarimizaa seninkide mubarek olsun cnm bende aradaa cok cok az muzu catalla ezip icine birazda kendi sutumden sagip veriom cok sevio askim

Cnm korkma ins hersey yolundaa gider bnmde bulantim falan yoktu sadece gunum gecti oradan anladik yoksa bi belirti yasamadim ilk ayimda sanciyla gecmistii Rabbimiz korusun

Cnm korkma ins hersey yolundaa gider bnmde bulantim falan yoktu sadece gunum gecti oradan anladik yoksa bi belirti yasamadim ilk ayimda sanciyla gecmistii Rabbimiz korusun
canım cevapladıgın için teşekkür ederim 6 haftalık oldum benle aynı haftadakı arkadaslarda bulantı var bende yok

aminnnn aynen öle valaa,ben geçen sene bugünlerde doktordan randevu alıyordum 25 nisanda ilk kez görmüştüm oğlumuu.rabbime şükürlr olsun ki sağlıkla aldık kucağımıza sağlıkla büyütüyoruz

temiz hava yoruyo onları, sahile götürdük pusetinde eli ağzında robot gibi uyuyakaldı yaa,ne güldük şebeleğimee

canım cevapladıgın için teşekkür ederim 6 haftalık oldum benle aynı haftadakı arkadaslarda bulantı var bende yok
Ne demek herzaman sorabilirsinn kiii anliozz sizi cunku bizde pimpiriklii olarak geldikk cok sukur bugunlere hem diom yaa bende oyleydim 2 asilama yaptim 2sindede yatakta yattim adet gunume kadar bekledim olmadi cok sukur iki ay sonraa kendiliginden verdi Rabbimiz tabi hamis oldugumdan haberim yok o dugunsenin bu dugun bnm geziom meger hamismisim hic belirtim yokk anlamadim yalnizz sol tarafim atioduu onada rahmin bebek gezio demislerdii amlamamistim

temiz hava yoruyo onları, sahile götürdük pusetinde eli ağzında robot gibi uyuyakaldı yaa,ne güldük şebeleğimee
Evett kizz gun gectikcee tatli oluolarr pasamiz bizimmm evimizin kucuk erkwkleri Rabbimiz herkese nasip etsinn bebislerimizi korusunn bizim refluu hala dvm edio aylacim yaa

Evett kizz gun gectikcee tatli oluolarr pasamiz bizimmm evimizin kucuk erkwkleri Rabbimiz herkese nasip etsinn bebislerimizi korusunn bizim refluu hala dvm edio aylacim yaa
ayy hemde ne tatlıııı az kaldı canımm,6. aydan sonra geçiyo diyolardı inşallah kısa sürede geçer yaa.

ne güzel gözlerin aydın canım ne buyuk süpriz :))) o zaman endişenemeye gerek yok yarın gideym dr dıyordum cumaya kadar dayanamım bari peki sarı akıntın oluyormuydu

kıslar hepimizin gözü aydın çok musmutluyuz benimde son sat 10 marttı ama benim geç döllenme olmuş cuma günü öğrendiğimde adetin 37.günüydü beta hcg 98 çıktı önümüzdeki hafta ancak kese görülür dedi doktor

ne güzel gözlerin aydın canım ne buyuk süpriz :))) o zaman endişenemeye gerek yok yarın gideym dr dıyordum cumaya kadar dayanamım bari peki sarı akıntın oluyormuydu
Akintimm peynir kesigi gibiydi afedersinn ama surekli kasintim oluodu dr mantar demistii ilk aylariii kasintiyla gecirdigim icin bisey diemiomm

Ohhhis bi hamiss dahaa gozunaydin canim Rabbimiz hayirlisiyla sonunuzu getirir ins

Akintimm peynir kesigi gibiydi afedersinn ama surekli kasintim oluodu dr mantar demistii ilk aylariii kasintiyla gecirdigim icin bisey diemiomm
sanırım bende de enfeksıyon var gebe kalmadan öncede vardı gıttım alttan ilaç verdi gecmedı gebelıkle bırlıkte iyice arttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…