Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Eveeet pimpirikli bi aralik annesi dahaa :) bilion muu bizim topikdekii kizlarr hepimizzde boyleydik en ufak seydenn korkup yazioduk simdi bebisler olduu herkes dagildi taa :KK43:

Canım zaten pimpirikli olmasak burda ne işimiz var demi rahat rahat Günümüzü geçiririz. Burda herşeyi sorma isteği geliyor dert dökecek soru soracak içinizi rahatlatıp bilgi gerek insanlar var açıkcası benim için iyi :KK17::KK53:

Canım zaten pimpirikli olmasak burda ne işimiz var demi rahat rahat Günümüzü geçiririz. Burda herşeyi sorma isteği geliyor dert dökecek soru soracak içinizi rahatlatıp bilgi gerek insanlar var açıkcası benim için iyi :KK17::KK53:
Dimii yaaa :) bizim icindee iyi oluo hmkadin kadinin dilinden anlio heleki ayni seyleri yasiosa

Ayyy hadi inşallah herşey yolunda gider. O süreçte günler gelmiyo ama bebekler hızla büyüyor ben ilk gittim belli bile olmuyordu sade bi kalp attığı belliydi 2 hafta sonra virgül gibiydi çok değişiyorlar ya
Sabırsız bir şekilde 12 gün nasıl geçecek diye bekliyorum doktor o zaman çağırdı kalbini ve bebeği görürüz diye :KK17:

bende su azligindan haftada 10lt serum yiyodum.36+4de aldilar bebegimi.

İyiyiz canım sen nasılsın biz 3 gündür Arda yı dışarı çıkarıyoruz alışsın diye.çok hoşuna gidiyor
bizde iyiyiz , evet hava çok güzeldi yaa annem köyde oğlumla gittik 5 gün kaldık o kadar sevdi ki temiz havayı çığlık atmalar,kahkahalar.ve gece 1 kere uyandı sadece nasıl yoruluyo köyde yaa.burda da zorla uyuyo :KK66:

Selam kızlar üç ayların başlangıcı hepimize mübarek olsun :KK68:
Nasılsınız bakalım biz yavaş yavaş ek gıdaya geçiyoruz artık şimdilik yoğurt, meyve püreleri ve pirinç unuyla muhallebiye başladık:kk77: sizler nasılsınız :KK25:
Bu arada ne güzel yerimizi yeni taze annişler dolduruyormuş ayy ne güzel valla ben de o günleri özledim :anneadayı::nazar::emir_bebek:

Nasılsınız bakalım biz yavaş yavaş ek gıdaya geçiyoruz artık şimdilik yoğurt, meyve püreleri ve pirinç unuyla muhallebiye başladık:kk77: sizler nasılsınız :KK25:
Bu arada ne güzel yerimizi yeni taze annişler dolduruyormuş ayy ne güzel valla ben de o günleri özledim :anneadayı::nazar::emir_bebek:

Teşekkürler sizinde mübarek olsun :anneadayı:
Maşallah Allah analı babalı sağlıklı büyüsün :KK68:
Hiç özlemeyin sürekli kasık ağrıları bir an önce bitse ilk 3 ay birde daha göremedik kendilerini duyamadık pıtı pıtı kalbini gün sayıyorum 10 gün kaldı :mad:

kızlar ya benım bete hcg en son bakıldıgında 180di bır daha da bakılmadı cuma gunü kesem görldü çok merak edıyorum düzenli artıyor mu bır aksılık var mı dıye cuma gunu doktor beta hcg ıstememiş :KK43:

benım bulantım baş dönem yok yemek yıyorum yarım saate bır daha acıkıyorum iştahım çok acık karnın şiş ve çok sertleşti sadece hamıelık belirtisi olan memelerım şişti acıyor başka hiç bir belirti yok korkuyorum ya

sana da mübarek olsun canımmm:21:bizde iyiyiz çok şükür anne sütüne devam 6. ay dolunca başlıcam inşallah ek gıdalara :cool:

sana da mübarek olsun canımmm:21:bizde iyiyiz çok şükür anne sütüne devam 6. ay dolunca başlıcam inşallah ek gıdalara :cool:
Doktorumuz artık geçebilirsiniz dedi artık onun da onayı olunca geçtik zaten oğluşum 6 nın içinde kii maşallah :emir_bebek: sütüm olsaydı bende devam ederdim

Teşekkürler sizinde mübarek olsun :anneadayı:
Maşallah Allah analı babalı sağlıklı büyüsün :KK68:
Hiç özlemeyin sürekli kasık ağrıları bir an önce bitse ilk 3 ay birde daha göremedik kendilerini duyamadık pıtı pıtı kalbini gün sayıyorum 10 gün kaldı :mad:
Teşekkür ederim :KK36: daha durun bakalım şimdi böyle gün sayarken günlerin nasıl geçtiğini de anlamayacaksınız :KK33: hamileligimin son aylarında sürekli yattım ve günlerim geçmek bilmiyor nasıl doğum yapıcam diyen ben şimdi elimde bebe dolaşıyorum hem de o buranın abisi olmuş bak:emir_bebek: Mevlam tamamına da erdirsin inşallah herşey çok güzel olacak:KK68:

X