Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İnşş canım bizim ikinci ablamn bi oglu var ilk torun heycanını onda yaşadılar.ama hepsi ayrıdır eminim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aynenn cnm simdii ben de dusunuorumm kiz kardesimin bebegii olsaa nasill olur diee o duyguyu da yasatir ins Rabbimiz:)

Aynenn cnm simdii ben de dusunuorumm kiz kardesimin bebegii olsaa nasill olur diee o duyguyu da yasatir ins Rabbimiz:)

İnşallah canım.inan teyze olmak mukemmel bişey.iyani ben ablamı falan unutuyorum o varken.yegen bambaşka bişey

İnşallah canım.inan teyze olmak mukemmel bişey.iyani ben ablamı falan unutuyorum o varken.yegen bambaşka bişey

Once anne ins sonra teyze olurumm annemlerinn en buyugu bnm daha kardeslerimn bekarr:)

Once anne ins sonra teyze olurumm annemlerinn en buyugu bnm daha kardeslerimn bekarr:)

İnşş canım.bizdede en buyuk evlı.ben en ufaktm öbür ablamın sırasını aldım.oda ıkı ay önce evlendi.sırayı bozdum anlıcan😃😃😃😃

Senii senii abla dur kiz ben varacamn iyimiss kizz

Bende öğleden sonra annemlere gidicem. Ablamda gelecek çocukları ile. Bizim terapi seansı 2 çocukla yorucu geçsede çok güzel

Günaydın

Olsunn canim cocuklarda tuzu biberii gelmiycem die dusundumm ama kayinbabamlar flan evde esim rahat edemezsen gotureyimm dedii eee bizdende kacar mi anne evii:)

heheheh la millet birbirine girmiş mısır derdinde yaa hamilelik başka bişi

Yok ortalık sakinleştı canınız cekmesin ama agaçtan kıraz toplatıyırum şimdi.sahane agaclar var burda

kız canımız çekmesinle oluyo mu o iş :) çekti şimdi ne yapacamm allahtan almıştım gelmeden pazardan

kız canımız çekmesinle oluyo mu o iş :) çekti şimdi ne yapacamm allahtan almıştım gelmeden pazardan

Hahaha ama bu organikk.yaşasın kötülük.😃😃😃şaka canım şaka.ıyy cok kotuydu çekmesin canın

Hahaha ama bu organikk.yaşasın kötülük.😃😃😃şaka canım şaka.ıyy cok kotuydu çekmesin canın

hahahaha organikleri sayarsak ooooo benim köyden annem gelecek,devamını getirmim bende kötüleştim bak senin yüzünden

hahahaha organikleri sayarsak ooooo benim köyden annem gelecek,devamını getirmim bende kötüleştim bak senin yüzünden

Ay canım benımya gercekten saka yaptım kıyamamya.bak vallahi üzüldüm şimdi

Ay canım benımya gercekten saka yaptım kıyamamya.bak vallahi üzüldüm şimdi

allahımm ya kız bizde şaka yapıoz herhaldee bende pek aşerme yok,normal hayattımdaki gibi canım arada bişiler çekio o kadar

allahımm ya kız bizde şaka yapıoz herhaldee bende pek aşerme yok,normal hayattımdaki gibi canım arada bişiler çekio o kadar

Bende arada elimdeki kozları kullanıyorum sıkıldıkça işte

Bende arada elimdeki kozları kullanıyorum sıkıldıkça işte

evet ama ne isterse alınacak tek dönem :) gerçi allah razı olsun eşim bulunduğu sürece ne istersem alır da bu dönemde bi başka nazlı oluyozz

evet ama ne isterse alınacak tek dönem :) gerçi allah razı olsun eşim bulunduğu sürece ne istersem alır da bu dönemde bi başka nazlı oluyozz

Aynen canım hersey elinin altında.en guzel donemdeyız yani.benimki de gecen gın dıyokı senin niye gece canın bişey istemiyo😃😃bende kaşınma her gece uykundan kaldırır gonderırım dedim.biliyo kıyamıcamı yok merak ettim sadece diye geçiştirdı😃😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…