Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

heheheh ahh bu erkekler öyle deyince insan inadına söylemek istiyo gece vakti bişi ama, aynen kıyamıyorum bendee,zaten geceleri genellikle patlayacak gibi şişiyom bişi yiyecek hal halmıyo ki yaaa

heheheh ahh bu erkekler öyle deyince insan inadına söylemek istiyo gece vakti bişi ama, aynen kıyamıyorum bendee,zaten geceleri genellikle patlayacak gibi şişiyom bişi yiyecek hal halmıyo ki yaaa

Aynen benımki uykumdan uyandırıyo kalk süt kalk meyve şu bu dıye.nazar 😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

oooo maşallahhh benimki anca diyo uykusundan bi uyanamıyo ki uyansaaa hahahah

Benimki uyumaz ben uyumadan.zaten biz yataga ayrı gırmeyız hiç.nazar 😃😃😃😃

Benimki uyumaz ben uyumadan.zaten biz yataga ayrı gırmeyız hiç.nazar 😃😃😃😃

ahh ahh duy bunları kocişş dicem ama duyamıcak bizde yatağa birlikte girioz ama bende uyku problemi olduğundan o derin uykulardayken ben daha yeni dalıom uykuyaa birde horlarsa arada o zmaan amaniiinnn

ahh ahh duy bunları kocişş dicem ama duyamıcak bizde yatağa birlikte girioz ama bende uyku problemi olduğundan o derin uykulardayken ben daha yeni dalıom uykuyaa birde horlarsa arada o zmaan amaniiinnn

Aman nazar degmesin benim kocam horlamıyo.arada unutup lak dıye kolunu karnıma atıyo okadar

o kadar olur canım yaaa bu arada bizden başka kimsecikler yok burda yaw

Aynen bugun arazi herkez.benim gibi çalışanda yok galıba.yazık bana😃😃😃

çalışan biri olarak sen evde olmak istiyosun, haklısın vala bende evden sıkılıyorum

Aynen evimde bacaklarımı uzatıp elime cayımı kahvemi alıp tv keyfi yapmayı özledim valla

Aynen evimde bacaklarımı uzatıp elime cayımı kahvemi alıp tv keyfi yapmayı özledim valla

demii inşallah o rahatlık da gelir bir gün yaa hele şu bebişler bi dünyaya sağlıkla gelsin de

Gorunn gorunn saglicaklaa bebislerii bnm koca da gittii gecrme gunduzz buraliyim artikinn ya annemlere geldim biraz uzun oldu yoll bebisi merak ediorumm yaa hafif sancim bide bel agrim olduu nee bileyiimm isteee

inşallah canım inşallah... insan biraz yorulduğunda oluyor bel ağrısı ve sancı gibi ağrılar dinlenince geçmiştir umarımmm...

Gorunn gorunn saglicaklaa bebislerii bnm koca da gittii gecrme gunduzz buraliyim artikinn ya annemlere geldim biraz uzun oldu yoll bebisi merak ediorumm yaa hafif sancim bide bel agrim olduu nee bileyiimm isteee

olmaz mı ihtiyaç gel sen :)))

inşallah canım inşallah... insan biraz yorulduğunda oluyor bel ağrısı ve sancı gibi ağrılar dinlenince geçmiştir umarımmm...

Evett cnm cok sukur biseyimm kalmadii arada oluo agrilarr ama o kadari da normall artikinn:)

hadi inşallah bakalımm

Evett cnm cok sukur biseyimm kalmadii arada oluo agrilarr ama o kadari da normall artikinn:)

sevindimm :) gün sayıyorum hala bugün uyucam yarın uyucam Allahımın izniyle bebeğimi sağ salim görücem... sabahlara kadar kaç çeşit rüya görüyorum kafa karışık dalgın olunduğu için sanırım :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…