Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

çok geçmiş olsun... bebek iyidir inş.. bendede basur var çok zor bu dönemlerde... benım annem ilk bebeğini normal dogumda kaybetmş ondanmıdır nedir tırsıyorum...

Normal tabi ki cnm bende normal yaptim dogumdan 1.5 saat sonra bahcede cay iciyodum. Ama tabi kader kismet bu isler

Uyudu diye kapatıyorum başlıyo mırıldanmaya. Açınca anında uyku. Bugün bayağı dalana kadar yaptım 2 saat uyudu ne güzel. En azından geceleri yapabilirim ya sağol duygu

Oyy kiyamam yaa adapte olmalari zor oluyo. Isitme testini sordunmu dun benimkinede yaptilar

çok geçmiş olsun... bebek iyidir inş.. bendede basur var çok zor bu dönemlerde... benım annem ilk bebeğini normal dogumda kaybetmş ondanmıdır nedir tırsıyorum...
Çok şükür bebeğimde bi sıkıntı yok ben vajinismusum o halimle doğum yaptım bence dr un çatı muayenesinde bi sıkıntı gormezse normali dene

Sormadım canım daha. Geç mi kaldım acaba ben eşime götürelim dedim hala gidecez uyuz ya. Doktoru arayıp sorayım ben olmazsa yarın
Canm dün bizim topuk kanimiz vardı anasagliga gittik banyo yapmadan yapılması gerekir dedi dün bizde yaptirdik

Kızlar yaa off göğüslerim catlamis hamilelikte o kadar dikkat ettim karnimda sadece bi çizgi oluştu ama goguslerim bi haftadır harita gibi olmuş moralim çok bozuk bi bu eksikti offffff

Kızlar yaa off göğüslerim catlamis hamilelikte o kadar dikkat ettim karnimda sadece bi çizgi oluştu ama goguslerim bi haftadır harita gibi olmuş moralim çok bozuk bi bu eksikti offffff
Normal cnm birde sistiler gerildiler. Sikma canini ya oldu artik bi kere.

Sormadım canım daha. Geç mi kaldım acaba ben eşime götürelim dedim hala gidecez uyuz ya. Doktoru arayıp sorayım ben olmazsa yarın

Yok cnm aramizda 1 gun var seninle benimkine dun yaptilarsa cok gec sayilmaz. Zaten duyuyomu duymuyomu diye bakiyolar.

Benimde göğüsler değil baldır karın harita gibi. Hemde mor mor duruyorlar aman napim oldu bi kere. Oğlum için değer boşver birde onun için üzülme balım.

Masallah Asya ya ve güzel annesine çok sevindim canm Allah analı babalı büyütsun
ama neden suni sancı verdiler

Benimde göğüsler değil baldır karın harita gibi. Hemde mor mor duruyorlar aman napim oldu bi kere. Oğlum için değer boşver birde onun için üzülme balım.
Karnıma gogusume krem kullanmistim catlamadim diye seviniyordum bilseydim gogusume hiç kullanmazdim şimdi de kullansam bebis emiyor

Ayyy çok sevindim. Rabbim sağlıkla büyütmek nasip etsin.

Çok mu şiştilerdi Süt dolunca o zaman oldu galiba. Benim 2 gün çokşşiş ve serttiler sonra düzeldiler. Çatlamadı ama özellikle karnım çok fena. Taa göbek hizasına kadar var çatlak
Karnıma gogusume krem kullanmistim catlamadim diye seviniyordum bilseydim gogusume hiç kullanmazdim şimdi de kullansam bebis emiyor

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün tebrik ederim...
Doğurmayan kaldı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…