Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ahh canım benim doğmadan sanki hiç zor olmayacakmış gibi geliyordu şimdi ise işin içinden çıkamıyoruz zormuş gerçekden bebek bakımı. Alt açma doyurma uyutma değilde bu huzursuzluğuna çare bulamama. Allaha şükrediyorum onu bana verdiği için. İnşallah bu günleri düşe kalka atlatıp güzel günler göreceğiz onların hayali ile üzülmemeye çalışıyorum ama o bi ağlasa ben bin ağlıyorum. Senin yanında kim var tek değilsin demi evde benim gibi.
İlk 5 gun annem kaldi sonra bebisi kuveze aldilar ben annemlerde 3 gun kaldim bikac gun kocis bakti kocisde gidince kaynanami tuttum :) gelmeye niyeti yoktuda bn tek kalinca mecbur sindide kendim yapiyorum isi

İyi ki var. Valla şimdi bende keşke kaynanam olsaymış diyorum. Annem gitti pazar gelecek ama yine gidecek çarşamba. O varken anlamamışım hiç zorluğu p gidince düzen bozuldu.
İlk 5 gun annem kaldi sonra bebisi kuveze aldilar ben annemlerde 3 gun kaldim bikac gun kocis bakti kocisde gidince kaynanami tuttum :) gelmeye niyeti yoktuda bn tek kalinca mecbur sindide kendim yapiyorum isi

Yaa bi gün normal geçse tamam dicem ama gece olmazsa gündüz oluyo bişi. BBirde ben çok duygusal hemen ağlıyorum bebekde etkileniyor mu ne o_O
Benim de aglamadigim gün yok hergün bişey çıkıyor dün gecede kociş hastalanmis şimdi yatıyor bi de o çıktı ben zaten kalkamiyorum dikislerden basurdan kızım ishal geçsin artık su günler :KK43:

Benim de aglamadigim gün yok hergün bişey çıkıyor dün gecede kociş hastalanmis şimdi yatıyor bi de o çıktı ben zaten kalkamiyorum dikislerden basurdan kızım ishal geçsin artık su günler :KK43:
oyyy kıyamam ben bize yaaa,atlatcaz da ne zamann,az yakın olsa o günlerr:KK43: aman canımm bebeğe hastalık geçirmeyin bak ishalmiş birdee

Kızlar burdaki çogu kişi dogum yaptı sanırım ben 28 haftalıgım normal mi sezaryanmı kararsızım siz tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim :)

Kızlar burdaki çogu kişi dogum yaptı sanırım ben 28 haftalıgım normal mi sezaryanmı kararsızım siz tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim :)
Ben normal yaptım tavsiye ederim ama kesi olursa çok zor :KK43:
doğum değil dogumdan sonrası zor
Dikislerimden oturamiyorum kalkamiyorum ama bende bide fena basur var onunda etkisi vardır zorlanmamda

Ben normal yaptım tavsiye ederim ama kesi olursa çok zor :KK43:
doğum değil dogumdan sonrası zor
Dikislerimden oturamiyorum kalkamiyorum ama bende bide fena basur var onunda etkisi vardır zorlanmamda

:KK43: çok geçmiş olsun... bebek iyidir inş.. bendede basur var çok zor bu dönemlerde... benım annem ilk bebeğini normal dogumda kaybetmş ondanmıdır nedir tırsıyorum...

Acaba ub2406 ub2406 de dogurdu mu hiç girmiyor
K keinetraene siz nasılsınız senden de ses yok uzun zamandır

Bebekden giremiyorum canım tam açıyorum hemen çırlıyor.saati saatini tutmuyor.kafayı yicem psikolojim sıfırlarda bugünlerde .sarılıktan korkuyorum.sanli heran bişey olcakmış gibi gözümü üstünden ayıramıyorum.arada forumu okumaya çalışıyorum ama zor oluyor.evde her kafadan ses çıkıyor.patlamamak işin zor tutuyorum anlıycan.bende durumlar bu . Bugünlerde geçeçek bebişim hemen büyüsün o_Okorkulu günler geçsin

Bende Spinal sezeryan oldum. Rahat geçti sadece ameliyat sonrası yanmalar oldu hala az oluyo ama zor değil. Benim bebeğim dönmediği için sezeryan olmak zorunda kaldım. Herhangi bi sorunun yoksa normal olmanı tavsiye ederim. Ben çok istemiştim ama nasip değilmiş.

Bende yalnızlıktan yakınıyorum canım. Allah kolaylık versin hepimize. Benim psikolojide pek iyi sayılmaz sürekli bi ağlak moddayım. Geçecek inş. Güzel günler gelecek zevkle yazacağız buraya inşallah :KK70:
Bebekden giremiyorum canım tam açıyorum hemen çırlıyor.saati saatini tutmuyor.kafayı yicem psikolojim sıfırlarda bugünlerde .sarılıktan korkuyorum.sanli heran bişey olcakmış gibi gözümü üstünden ayıramıyorum.arada forumu okumaya çalışıyorum ama zor oluyor.evde her kafadan ses çıkıyor.patlamamak işin zor tutuyorum anlıycan.bende durumlar bu . Bugünlerde geçeçek bebişim hemen büyüsün o_Okorkulu günler geçsin

Bu arada kızlar iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum . Oğlum emiyo altı temiz gazı çıkarıyor bazen çıkaramıyor ama uyumakta direniyor tele bi uygulama yükledim fön, su, makine sesleri falan var dönü açınca rahatlıyor uyumaya çalışıyor. Kolik mi oldu benim beşirim acaba. allah korusun her bu sesde uyuyan kolik değildir herhalde demi

Bu arada kızlar iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum . Oğlum emiyo altı temiz gazı çıkarıyor bazen çıkaramıyor ama uyumakta direniyor tele bi uygulama yükledim fön, su, makine sesleri falan var dönü açınca rahatlıyor uyumaya çalışıyor. Kolik mi oldu benim beşirim acaba. allah korusun her bu sesde uyuyan kolik değildir herhalde demi

Yok kiz anne karnindaki sese benzetiyo ya guven veriyo onlar.

X