Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Amin
amin kiz:) benim bebitom da bici bici yApti bugun ama gaz sancisi oluo cok sikinio yavrum yaaa biraccik buyuyuncee gecicek ins saglikla buyusunler yeterki bende artik ayaktaa uyur oldum tv acikken isik varken seste kesinlikle uyuyamazdim simdi viz gelio yaa.. Bi gozumu aciom saatler gecmis bebis aglio :)

Ay beni anlattin meltemim. Emzirirken bende ozellikte tv karsisina geciyorum dikkatim dagilsin diye. Kafa one gidip gelio walla bana misin demiyo:KK43:

sanki bizim durumumuzu yazmissin :KK43:( aynen kendileri aliyor ama nezaman ben alsam kucaga alistirma oluyor :KK43: ben yavrumls zaman gecirmek istiyorum :KK43:(
Ya bi de bana kızıyo kucağa alıştırdın diye ben de dayanamadım emzirme dışında izin veremiyosun ki hep elimden alıyosun demek ki sen alıştırdın dedim sallamaya da alıştırdı bi de sürekli mama yapalım dio ben sütüm yeter dediler hele bi deneyelim Yicek mi dio ay varya kriz geçiriyorum

bzmde bgn işitme testimiz oldu çok şükür bi sıkıntı çıkmadı... bizim dr kesinlikle göbek düşmeden yıkamaya izin vermiyorlar..bizde henüz yıkaamadık..göbüş bağının düşmesini bekliyoruz... sabahta aile hekimine gidices topuk kanı vermek için.... nasıl dayanacam biymiyorum....:eek::eek::eek::eek::eek::eek:meme bank allahtan yanımızda :):KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:
Bize işitme testinden sonra istediğiniz zaman yıkayabilirsimiz dedi doktor ben 2. Gün başladım yıkamaya gün aşırı yıkıyorum göbek 7. Gün düştü. Ben topuk kanı alınırken içeri giremedim iş bitince emzirdin kuzumu.

Aynen benimkide kıpkırmızı oluyo.çok canım sıkılıyor öle acı çekince. Rahatlıcaz da bi geçsin zaman. Bizim göbeğimiz de bugün düştü 2 güne bizde banyo yapcaz ohh
Amin
amin kiz:) benim bebitom da bici bici yApti bugun ama gaz sancisi oluo cok sikinio yavrum yaaa biraccik buyuyuncee gecicek ins saglikla buyusunler yeterki bende artik ayaktaa uyur oldum tv acikken isik varken seste kesinlikle uyuyamazdim simdi viz gelio yaa.. Bi gozumu aciom saatler gecmis bebis aglio :)

Dogum yapip hastaneden cikarken 4 tu 2 gun sonra kontrolde 14.9du sinirda. Sonra 20.2 cikti isin gordu
Peki gozlerinde sararma varmi halaa
Ay beni anlattin meltemim. Emzirirken bende ozellikte tv karsisina geciyorum dikkatim dagilsin diye. Kafa one gidip gelio walla bana misin demiyo:KK43:
Aynenn istee yarinda kocisim gelio o gelirse biraz bebisle oynuo birazcikda olsa rahatliorum yaaa
Aynen benimkide kıpkırmızı oluyo.çok canım sıkılıyor öle acı çekince. Rahatlıcaz da bi geçsin zaman. Bizim göbeğimiz de bugün düştü 2 güne bizde banyo yapcaz ohh
Evet yaa bide benim oglusumun afedersin kakasi kopuklu oluo yaa acaba gazi var ondan mi bilmiyorum ki olmazsa eczaneden papatya bide bikac bitki karisimli cay varmis ondan alicam dr danisinca iyi gelio diolar bide yuz ustu yatir arkasini sivazla aylosum biraz rahatliolar :)

Bemimkinin de öle kakası.ablam Süt yarıyo ondan diyo ama. Aynen yapıyorum canım hoşuma gidio öle yapınca.
Peki gozlerinde sararma varmi halaa
Aynenn istee yarinda kocisim gelio o gelirse biraz bebisle oynuo birazcikda olsa rahatliorum yaaa
Evet yaa bide benim oglusumun afedersin kakasi kopuklu oluo yaa acaba gazi var ondan mi bilmiyorum ki olmazsa eczaneden papatya bide bikac bitki karisimli cay varmis ondan alicam dr danisinca iyi gelio diolar bide yuz ustu yatir arkasini sivazla aylosum biraz rahatliolar :)

Ha bide aylosum emzirdikten sonra gazi cikmazsa yatir bi bes dk icinde kendi sıkınio zaten o zaman kucagina al cikiario gazini arada ben oyle yapipmi
Bemimkinin de öle kakası.ablam Süt yarıyo ondan diyo ama. Aynen yapıyorum canım hoşuma gidio öle yapınca.

Bizimde 27 sinde 21 Günlükken gel dedi doktor. Ya zaten ağızdan doğru dürüst gaz çıkarmıyor hep alttan çıkarıyor ne hikmetse. Evet bi iki kere öle çıkardı gazını benimkide.
İns yariodur buyuklerin bi bildigi vardir bizim kontrol bu ayin 26 sina bakalim dr muz ne diecek

Oyyy dikişlerim hala sanciyo ya sirtimi soylemiyorum bile.
bizimkinede isitme testi cuma yapilcakmis.

Meltemim gozleri sariligi yuksekken sariydi simdi daha iyi.

:nazar::emir_bebek:Çok şükür bin şükür bana 3. Nefes'imi verene:KK15::KK15::nazar:
kardeşlerimiz ne alemde bakiimm teyzoşlar:KK68:

Eklentiler

• IMG_20141217_174737-1.jpg
    IMG_20141217_174737-1.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 51
Yerim o eli maşallah. Biz bugün çok gazlı ve huysuzuz canım. Uyurken bile mız mız sesler çıkarıyor bal oğlum
sağolasın canım... hiç sorma ya biz de geceleri öyleyiz bu aralar artık tamamen nöbetlerdeyiz paşam sayesinde:KK14:

Sen uzman annesin ne zamana kadar böle devam edecek canım yaa
canım genelde bebekler hareketlendikçe, 3-4 aya kadar bitiyor:KK14:.. ama bu bir genelleme bebekten bebeğe de değişir... şimdi hareketsiz oldukları için gazlarını kendi başlarına çıkaramıyorlar:KK14:
bebeğini besledikten sonra gazını mutlaka çıkar canım... karnına hafiften masaj yapıp sırtını sıvazlayabilirsin gazı olduğunda.. rezene çayı içmeni de öneririm canım zaten burda herkes söylüyorHoppaılık banyo yaptırmak da işe yarar... bulgur tarzı şeyleri fazla kaçırma canım çünkü onlar da gaz yapar:stop: bebeğinin ayaklarını sıcak tutmaya çalış, gazı çok olduğunda karnına yakmayacak şekilde uygun sıcaklıkta havlu koyabilirsin:stop:

Oyyy dikişlerim hala sanciyo ya sirtimi soylemiyorum bile.
bizimkinede isitme testi cuma yapilcakmis.

Meltemim gozleri sariligi yuksekken sariydi simdi daha iyi.
Aynen dikisleeerrr :KK43:(
Gogusleerrr :KK43:
Ben hala.cocuk dr u bulamadim kızıma doğum yaptığım hastanedekileri begenmedim isitme testi dr yaoilmadi siz nereye gidiyorsnz

Bugün bizimde 7.gunumuz kurbanimizi kestik kulagina ezan ve isim okundu saçını da kestik kızımın :) bide ben ii olsam :KK43: dikişler sıkıntı oluyor diye sezeryandaan kaçtım ama şimdi de sıkıntılı ne zaman geçer yaaa

X