Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

:KK64: normalde gidilen doktor yapmaz mı yaa o bana başka bi yer sledi yaptırmam için
Doğumdan 1 hafta kadar sonra yaptırdık biz.. Bugün kontrole gittik ikincisini de yaptırın dediler
Alla alla benim kardesimden bildigim daha gec yapiliyo. Kalca rontgenide 2. Ay
Bugün kontroldeydik doktor bize 1 ay sonra yaptırın dedi işte o zaman da 2 aylık falan olcak inş.

kızlarrr,bebklerinize işitme testi yaptırdınız mı,benim bu sabah sağlık ocağından aradılar yaptır bize sonucu bildir dedilerr :KK64:
Ben 2. Gün yaptırmıştım çünkü o test yaptırılmadan yıkanmamalıymış bebk ben hemennyıkamak istedim ondan götürüp yaptırdım

Hımm nerde yapıldı bu test peki kızlar. Doğum yaptığınız hastanedeki çocuk doktoru mu yaptı
Doğumdan 1 hafta kadar sonra yaptırdık biz.. Bugün kontrole gittik ikincisini de yaptırın dediler

Bugün kontroldeydik doktor bize 1 ay sonra yaptırın dedi işte o zaman da 2 aylık falan olcak inş.

Ben 2. Gün yaptırmıştım çünkü o test yaptırılmadan yıkanmamalıymış bebk ben hemennyıkamak istedim ondan götürüp yaptırdım

Canm kalca goz ve bobrek kontrolu icin tam 1aylikta cagirdilar beni bu ayin 26 sina burada ilcedeki dr da aynisini soyledi 1 aylikta yapilacak die yani bana hem devlet hemde ozel hastane dedi 1 ayi tam doldunda yapilcak die
Hmm bilmiodum bn ama bizim dr oyle bisey istemedi. Saglikla buyusun kuzularimiz yaa

Benimki cok huysuzdu ama hic bi derdi olmamasina ragmen sanki canini yakiyolarmis.gibi agliyodu kuzum. Doktor bakalim bi olabilir dedi cikti:KK43:

Bende depresyondayım 5 dkya bi ağlamam geliyo tutamıyorum eşim de yok zaten yanımda kaynanam da iyice sinir etmeye başladı bebekle çok ilgileniyor Allah var inkar edemem ama kucağıma vermiyor ne zaman alsam yatağına koy die kızıyor 5 dk sonra gelip kendi alıyor sanki annesi ben diilim de oymuş gibi davranıyor bi de Sürekli sütün kesilecek deyip duruyo psikolojim alt üst oldu

sanki bizim durumumuzu yazmissin :KK43:( aynen kendileri aliyor ama nezaman ben alsam kucaga alistirma oluyor :KK43: ben yavrumls zaman gecirmek istiyorum :KK43:(

iyi geceler kızlar....hastanede attığım güzel doğum haberime cevaplarnz için çoooook tşk ederiz...günlerdir sayfaya grmek istiyorum fakat tlf açması zor oluyıor ...cuma günü kızım çok şükür doğdu..,ikimizde sağlıklıyız..doğum hikayemide en kısa zamandaa anlatmak istiyorum.. spinall sezeryan olduk...sütüm 2 gündür artmaya gelmeye başladı..ama bebişime yetmiyor.. bgn 5. gün biitiyor...uykusuzluk çok var... yan tarafta ağznı burnunu görmeden yatamıyorum... her an gözümün önünde olmasını istiyorum... yan yatış pozisyonundan yüzüstü filan devrilir die allahım esirgesin...siz de bölemisinz ben mi abartıyorum acaba...birde bizde bambu süslü seepet beşiklerden var baaya bi yüksek bel hizasında ....yatağa yatınca beşik çok yukarda kalıyoır yüzünü zor görüyorum..otururken bile görünmüyor...bende yatağa aldım... şu reflü yastıklarndan da var..ona koyup yataağa yatırıyorum... bunuda mı abartıyorum bilmiyorum...kimler doğurdu yeni:.. herkeseten güzel haber almak dileğiyle....kızımla öpüyoruzz tüm doğum ayı kardişlerimiziii....

bzmde bgn işitme testimiz oldu çok şükür bi sıkıntı çıkmadı... bizim dr kesinlikle göbek düşmeden yıkamaya izin vermiyorlar..bizde henüz yıkaamadık..göbüş bağının düşmesini bekliyoruz... sabahta aile hekimine gidices topuk kanı vermek için.... nasıl dayanacam biymiyorum....:eek::eek::eek::eek::eek::eek:meme bank allahtan yanımızda :):KK45::KK45::KK45::KK45::KK45:

kızlarrr,bebklerinize işitme testi yaptırdınız mı,benim bu sabah sağlık ocağından aradılar yaptır bize sonucu bildir dedilerr :KK64:

cnm bz dün yaptrdık...cuma doğmuştu...kaldığmz hastanede çocuk dr yaptı... zaten o yapmasaydı bende o dr a gitmek istiyordum...denk geldi doğum yaptığım gün nöbetçi oymuş..şansa bak die gözlerim açıldı :)

bu arada kızımın adı alisa olaaamaadı malesef.... ayperi masal oldu...kimliği dün aldık... anne adı eda yazıo..çok değişik bir duygu .......annne mi olduk şimdi biz..:KK61::KK61:.:cry::cry::KK6::KK6:

Canim gozun aydinn. Allahim saglikli guzel omurler nasip etsin yavruna. Korkma kolay kolay donemeZ daha annesi o. Sen bol bol dinlenmene bak. Anne oldun ya: inanilmaz bi duygu degilmi?

Topuk kanina gelince kan alinirken mumkunse odadan cik. Insan dayanamiyo parca kopuyo icinden. Ben oyle yaptim kapida ciyaklamasini duysam bile gozul doldu. Simdi hrgun bacaktan igne yiyoruz yanindayim ama yine icim aciyor. Sagligi icin diye kendimi avutsamda olmuyo iste sen tutarken bile korkuyosun millet igne sokuyo yavruna:KK43:

Hadi sende uykusuz gecelere hosgeldin:)

huuu sihhatler olsun :)
Ben elektrikli kullaniyorum medela diye bi marka memnunum ama aventi bilmiyorum

cnm bende aventin manueli var.. daha kullanmadık..2 gündür süütüm geliyor.. dün çocuk dr sordum sağim mi dedm... bzmki memeyi oyuncak etti dewamlı ağzında istio... daha ne istiyosun hazr canlı ponpan dedi...sanırım bunlar süt artığında kullanıyor.. sz süt fazla geldiği için mi sağıyorsunz bebek az içio filan diemi... bide acıomu pompa işlemi yaparken

Canim gozun aydinn. Allahim saglikli guzel omurler nasip etsin yavruna. Korkma kolay kolay donemeZ daha annesi o. Sen bol bol dinlenmene bak. Anne oldun ya: inanilmaz bi duygu degilmi?

Topuk kanina gelince kan alinirken mumkunse odadan cik. Insan dayanamiyo parca kopuyo icinden. Ben oyle yaptim kapida ciyaklamasini duysam bile gozul doldu. Simdi hrgun bacaktan igne yiyoruz yanindayim ama yine icim aciyor. Sagligi icin diye kendimi avutsamda olmuyo iste sen tutarken bile korkuyosun millet igne sokuyo yavruna:KK43:

Hadi sende uykusuz gecelere hosgeldin:)

güzel dileklerin için tşk ederm canm.. allahım hepimizin bebeğine hayrlı güzel ömürler versin.. seninkide hayrlı uğurlu olsun...annelik daha sezeryan acısından bişi anlayamasamda harika bi duygu...kızımla aşk yaşıyorum resmen... allah her isteyene nasip etsin bu duyguyu yaşamayı...topuk kanında bnde dayanamam sanırım içeri girmem...senin bebeğinede acil şifalar diliyorum... herşey sağlılkları için... üzmeyelim kendimizi.. onlar ii olsunda herşey boş...uykusuz gece...uykusuz gün....zaten benii bulalı çokkk olmuştu reflü oldu bende gebelikte...şimdi kucağımda ya ona bile razıyım..oyy bebişimz yanımızda ya...geçmişte uyuduklarmızıa sayalm... bnm annemle kardeşim nöbetleşe geliyorlar...onlar başında beklerken 2 gündür ben 2 yada 3 saat uyudum çok şükür...yoksa gerçekten çok zor uykusuzluk....

Benimde istediğim doktora denk geldi. Şimdi ona devam ediyoruz ama işitme testinden hiç Bahsetmedi. Neyse bi bakıcam ona artık.
cnm bz dün yaptrdık...cuma doğmuştu...kaldığmz hastanede çocuk dr yaptı... zaten o yapmasaydı bende o dr a gitmek istiyordum...denk geldi doğum yaptığım gün nöbetçi oymuş..şansa bak die gözlerim açıldı :)

X