Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy valla hamilelik doğum lohusalık. İnsan bi normal hayata dönmek istiyor. En azından bende Lady bug Lady bug gibi 40 ı çıksın bi iki aylık olsun istiyorum zor bi dönem ama atlatcaz allahın izniyle
Kiyanam size bennn..
Kizlar ya bak bizden once basladiniz bu surece...zor mutlaka ama siz cok iyi annelersiniz.hevesli heyecanli...insallah ben de oyle olabilirimmmm
Bak ben bile pizitifim dusunun artikkk :p

Ayy valla hamilelik doğum lohusalık. İnsan bi normal hayata dönmek istiyor. En azından bende Lady bug Lady bug gibi 40 ı çıksın bi iki aylık olsun istiyorum zor bi dönem ama atlatcaz allahın izniyle

Bende ayniyim gunduz yanlizken bakkala bile gidemiyorum evden cikamiyorum kafami pencereden sokup cikariyorum:KK12: bide bi kabizim bi kabizim anlatamam sen de 3 gun ben diyim 4:KK43: Sarilik bizimde basimiza geldi 17 saattir işın tedavisineeyiz:KK43:

Bende ayniyim gunduz yanlizken bakkala bile gidemiyorum evden cikamiyorum kafami pencereden sokup cikariyorum:KK12: bide bi kabizim bi kabizim anlatamam sen de 3 gun ben diyim 4:KK43: Sarilik bizimde basimiza geldi 17 saattir işın tedavisineeyiz:KK43:
Kuzum gecmis olsun.hastanede misiniz??

Kızlar sancım düzenli 100 ün üzerinde ama hissetmiyorum sizin doguma girerken kacti

Aynen canim aksam 5 ten beri. 24 saatlik isin tedavisi. Aksam 5 te cikicaz insallah
Çok geçmiş olsun canım inş bidaha ihtiyacınız olmaz nasıl anladın sarılığı benimkine de sarılık var ama az demişti emzirirsen geçer dedi ama geçti mi arttı mı anlayamıyorum

Bende lohusa depresyonun girdim galiba. Alıştırma ya çalışıyorum kendimi bu tempolu, uykusuz hayata bi gün iyiyim bi akşam ağlamaklı. Eşim gelince akşam tutamadım kendimi başladım Ağlamaya. Ne zaman atlatcaz bu durumu ya. :mad:
ben girmicem bu kez ins o depresyona alisknim ilknde uzun surdu o depresyon herkesi bunalttim bu kez yapmicam bedenim alisti yorgunluga ama yinede dun agladim yanlizliktan kimse yok ya resmen herkes bi yerdeoglum agladi ben agladim dun

Kiyanam size bennn..
Kizlar ya bak bizden once basladiniz bu surece...zor mutlaka ama siz cok iyi annelersiniz.hevesli heyecanli...insallah ben de oyle olabilirimmmm
Bak ben bile pizitifim dusunun artikkk :p
ahh kusum oylede beden yorgunluktan atiyo bisure sonra allahtan bildigim seylerdi atlatirim o yuzden ins seninde kolaygecer pozitif kal

Ben yarın doguracaim canm yaa önce suni olmadı sezeryan dua et lütfen bana
canim duam sennle Allahim seni dogumseklin ne olsada acisiz kurtarsin
Bence kırk filan bekleme canm yaa çık gitsin tabi herkesin kendi görüşü ama ben ve bebegim sağlıklı olursa hiç beklryemem 40 filan
kizmdayen hergun cikiyodum simdi iki cocukla off zor gibi usutmek istemiyorum ikisinide ev oturmalarina gidicem ama bunaldim bi de minicik yaa disarda ellerler falan :=)

Canim ya gemisolsun yorgunluktan giremedim gormedim nasioldu smdi

Oyy canım kıyamam ben ona. Geçmiş olsun DuyguS87 DuyguS87 Bende çıkacak diye korkuyorum. Hastanede çok düşükdü sarılık cumartesi kontrol var. İnşallah bişi çıkmaz. Psikolojik olarak insan etkileniyor. Ben hastaneden geldikten sonra gi. Çıkmadım dışarı Serbest dolaşırken birden evden odaya bile zor gitmek insanı bunaltıyo. Az büyüseler herşey daha kolay olacak. rahat edeceğiz

Benimde annem yanımda bi. O da pazartesi gidecez akşama kadar oğlumla yalnız kalcaz hep . Hep iyiyim diye kendimi ikna ediyorum. Birde eşimle ayrı yatıyoruz özlüyorum ya :cry:
ben girmicem bu kez ins o depresyona alisknim ilknde uzun surdu o depresyon herkesi bunalttim bu kez yapmicam bedenim alisti yorgunluga ama yinede dun agladim yanlizliktan kimse yok ya resmen herkes bi yerdeoglum agladi ben agladim dun

ahh kusum oylede beden yorgunluktan atiyo bisure sonra allahtan bildigim seylerdi atlatirim o yuzden ins seninde kolaygecer pozitif kal

canim duam sennle Allahim seni dogumseklin ne olsada acisiz kurtarsin
kizmdayen hergun cikiyodum simdi iki cocukla off zor gibi usutmek istemiyorum ikisinide ev oturmalarina gidicem ama bunaldim bi de minicik yaa disarda ellerler falan :=)

Bende pek anlayamıyorum ama ablam geldi sanki artmış gibi sarılık dedi. Cumartesi kontrol var inşallah çıkmaz ya. :KK17:
Çok geçmiş olsun canım inş bidaha ihtiyacınız olmaz nasıl anladın sarılığı benimkine de sarılık var ama az demişti emzirirsen geçer dedi ama geçti mi arttı mı anlayamıyorum

Bende ayniyim gunduz yanlizken bakkala bile gidemiyorum evden cikamiyorum kafami pencereden sokucaz cikariyorum:KK12: bide bi kabizim bi kabizim anlatamam sen de 3 gun ben diyim 4:KK43: Sarilik bizimde basimiza geldi 17 saattir işın tedavisineeyiz:KK43:
Çok geçmiş olsun canım bende korkuyorum oğluşum bazen uyanmakda zorluk çekiyor yarın kontrolümüz var bakalım ne diyecekler sürekli emzirmeye çalışıyorum ama sanki az emiyor gibi.allahım hepimizin yardımcısı olsun. Evlatlarımızı korusun.

@ub240 abc3 abc3 dilek2014 dilek2014 bol bol dinledin doğumdan sonra zor bir süreç uykusuzluk yorgunluk bitik vaziyetteyim bebeğin başından ayrılıp yemek yemek bile zor.gaz sancısı ağlama krizi emme of ki ne of.ama herşeye rağmen anne olmak süper birşey.onun kokusunu içime çekince bütün sorunlar bitiyor.

Bende lohusa depresyonun girdim galiba. Alıştırma ya çalışıyorum kendimi bu tempolu, uykusuz hayata bi gün iyiyim bi akşam ağlamaklı. Eşim gelince akşam tutamadım kendimi başladım Ağlamaya. Ne zaman atlatcaz bu durumu ya. :mad:
Bende depresyondayım 5 dkya bi ağlamam geliyo tutamıyorum eşim de yok zaten yanımda kaynanam da iyice sinir etmeye başladı bebekle çok ilgileniyor Allah var inkar edemem ama kucağıma vermiyor ne zaman alsam yatağına koy die kızıyor 5 dk sonra gelip kendi alıyor sanki annesi ben diilim de oymuş gibi davranıyor bi de Sürekli sütün kesilecek deyip duruyo psikolojim alt üst oldu

Kızlar masallah dokturmussunuz bebidleri :KK70: epeyidir giremiorum çok stres icindeyim :KK43: bebisimi kuvezden cmartesi aldim 8 le dün 10.48 olmus :KK43: kuzum küçücük kaldı kg sida ayni bugün 15 gün oldu dr bebelac mamayi önerdi ama sütüm maşallah iyi mamada vermek istemiorum ama mecbur aldım bugün.kuzum sevmedi gibime geldi lohusalik bile yasayamiom 5. Günümde ayaklandim Rabbimiz bundan aşağı düşürmesin ne diim şükür ins su sarilik olayini da atlatiriz rahatca Rabbimiz bi daha da hastalık dert vermesin. ins dogumlariniz rahat olmustur Allah tüm bebişleri anali babalı büyütsün:)

Ayrica aylacim bende kocisimi çok özledim adam deli olcakti dün sehir dışına cıktı :) Rabbimiz herkese böyle güzel duygular versin. Bu arada başım çok agrio inanin yemek yemek bile istemiom her kafadan ayrı bi ses çıkıyor yaaaa.:KK43:

X