Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ub2406 dilek2014 ve ben kaldık sanırım doğurmayan :)
Evet kuzum aynen bi ucumuz kaldik.sen de gudersin bugun yarin.sona kaldikkkk
Off ben cook gerginim amas
K keinetraene canim gozun aydin.allahim size bagislasin yavrunu.ne guzel ya canlarim dogumlariniz hep kolay oldu.darisi bize insallah...
Yarin dr dayim giremem aksama kadar dua edin hayirlisi neyse ona karar verelim insallah

Ben salı gideceim ama sezeryan mi suni sancı mı onun korkusu var belirsizlik ne yapacaim off
senn içinde hayırlısi benm içinde

Hadi hayırlısı canım.inşallah kolay bir şekilde doğurusun.suni sancı verirler canım çok aşağıya inmediyse ben epudral falan yaptırmadım.direk sancıları hissettim.beline vuruyorsa 5 dk bir düzenli sancı geliyorsa evde biraz sancını çek açılman iyice olsun.sonra git hemen doğurusun.yalnız ayakta ıkınma olayını yap evde sürekli yürü sancı gelince.nefesini tutupbüyük abdestini yapar gibi ıkın bebk iyice aşağıya insin. Oşekilde ıkınma da kolay dogurusun.hadi bakalım sıra sende
Hafiften bel ve kasık ağrılarim var inşallah suniye gerek kalmaz kızlar yaa

Suniyi tercih ederim ben. Sunide korkulacak hiçbirşey yok.bak bana Normal doğumdan sonra ayaklandım bebğimle rahat ilgilenbiliyorum.ama sezeryan istqer istemez biraz daha agrılları oluyor.tabi yine kişiden kişiye değişir bu olay.ama normal bambaşka bebğin içinden çıkış anı acayip bir duygu
Ben salı gideceim ama sezeryan mi suni sancı mı onun korkusu var belirsizlik ne yapacaim off
senn içinde hayırlısi benm içinde

TEşekkür ederim canım darısı sana kesinlikle normal doğum derim.biraz sancı çekiyorsun ama bebğin ilk sesini duyunca herşey unutuluyor.

Uyuyamiyorummmmmm
K keinetraene canim korktugumdan degil de cati dar ya bebegine bisey olabilir korkusundan sezeryan dusunmeye badladim.dr vakumdan falan bahsetti cunku.bisey olursa mahvalurum ben kahrolurum.tiske atmaya deger mi bilemiyorum..
Bu asama cok gerdi beni..

Kuzum az kaldı stres yapma bak benim hepsi strestenmiş doğumdan sonra kulağımda gözüm de iyileşiverdi :)

Kuzum az kaldı stres yapma bak benim hepsi strestenmiş doğumdan sonra kulağımda gözüm de iyileşiverdi :)
Ciddi misin ?? Bana da olacak kesin bisiler nasil oldun kuzum bu arada? Ayaklandin mi? Cokk mu korkulacsk bisi sezeryan dendigi kadar??
uyuzcan canim sen nasilsin?besir nasil?
DuyguS87 canom sen iyisin biliyom caki gibisin demi ne guclu hatun ciktin ay :) massaallahhbi de unuttum bebisin adi aras mi oldu

Canım benim en ağrılı günüm amelyatın ertesi günüydü hastanede iğne vuruyorlar sürekli ondan pek hissetmiyorsun ama eve geçince ağrılara tanışıyorsun ama bebeğin için kalkman gerekiyor ya sana bi şekilde güç geliyo yani başka bi ameliyat olsan bu kadar çabuk ayaklanamazsın bugün 9. Günümüz hala sancım var ama bugün bebeğimi kendim yıkadım kucağıma alıp gezdirdim yani sancı da olsa yatamıyorsun bebeğin için bişey yapmak istiyorsun ne kadar kalabalık da olsa etrafın

Ohh ne guzel walla cok kolay olmus dogumun. Suni sanci kotu ama unutuluyor. O sahneleri nasil hatirliyosun simdi? Hayal meyal dimi

Superim canim. Ertesi gun eve ciktik zaten. Dogumdan 2 saat sonra bahcede cay iciyodum.) Bebegimi aldim kucaklarim emzirdim dolastim kimseye ihtiyacim olmadan. Sezeryan olsaydi su an hala evde birilerine bebisi verde emzireyim diyor olcaktim Allahima bin sukur dualarimi kabul etti. Aklin varsa keyfii sezeryan olma

Allaha Şükür canım iyiyiz ikimizde. Ağrılarım hafifliyor. Oğlumu yavaştan tek başıma bakıyorum. Ahhh bi doğur bu zamana kadar nerdeydin diyeceksin ve emin ol nasıl doğurursunuz doğur herşey için deyiyo unutuluyor acılar ağrılar

Ohh ne guzel walla cok kolay olmus dogumun. Suni sanci kotu ama unutuluyor. O sahneleri nasil hatirliyosun simdi? Hayal meyal dimi
Ben hatırlamıyorum ama eşim oan çok kötü oldu.benimle beraber oda çekti sancıları anlıycan.benim hatırladığım an ise ıkınma ve bebbeğin aşğıya inişi müthiş birşey sanki bir rüya görmüş gibiyim.bu bendenmi çıktı diyorum.

Yok canm ağrılarım hafif bakalım yarın ne olacak

Evet yaa telden zor oluyor girmek
salı günü artık yatış verecekmis bana yaa
Hadi canım inşallah guzel haberlerını beklıyırux ..
Sizi dinleyip gittim hastaneye veeeee doğurdum kız saat 1 de gittim 5 cm açılma vardı.suni verdiler 4:5 normal doğumla oğluşumu kucağıma verdiler
Canım cok sevındım Allah analı babalı buyutsün .. Bizlerede sen gibi kolay doğum nasip olur inşallah
ub2406 dilek2014 ve ben kaldık sanırım doğurmayan :)
Zaten sayfayı ben kapatcam bu gidişle
. Ben onların geçeceğine ınanıyordum zaten masallah analı kızlı size bide görseydik bebişlerinğ guzel olurdu ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…