Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya kızlar biraz özel ama bisey soracağım iliskiye girmeye devam ediyor msnz malum benm kocis yoktu yanımda doğumdan sonrada 40gun yok yazık adama

Biz uzun zaman önce bitirdik canım.malum göbekden korkuyor benimki bişey olcak diye.ama doğuma kadar devam edende çok senin sıkıntın yoksa no problem.

anammmm pat dye ağrı gelir,suyun gelir,hiç belli olmaz bu işler canımmm,sürprizz derse görürsün :KK49:
Ama ama hiçmi belirti olmaz yok yani ay artık doğuruyum ya bak 3 gün sonra 40.haftama gircem.bende bebişimi istiyorum.kız doğuma girerken bizede dua et artık doğurak sen dönmedi diye sezeryana giriyon benimkide inmiyor hergün dua ediyorum insin diye.

Ben 1hafta daha caliscammmm:KK43:

kuzum bnm kıyamam....bn iş yerinden 32 de rapor almaya gtmek için izin alamadım... 33 de 32 yazdılar rapora göre bu hafta çalşmam lazm aile hekiminden rapor alacam... 1 hafta zaten öbür haftada doğuruyroum sezeryan olacak...kötü hisedersen aile hekiminden sende al bi rapor.... çoğu işim duruyor bu hafta halledecem inşalah hepsini... geçen hafta çok zorlandım...allah yardımcın olsun arkadaşım

Sorma uzum yaa :p ilk gorev yerim karsti benim.orda nisanlaninca cocuklar demisti ogretmenim babaniz kaca verdi sizi?dedim kac ederim sizce? Tobeee:p
Benim ablami 6ya verdiler.siz 3kati edersiniz vay bee dediydim.iyi para..
HArbi belese gittik:p

hhahahhaa çok iimiş..... koptum gece gece...allah razı olsun..çok canm sıkkındı ii oldu

Hepimize dua edicem bol bol canımm. İner ya bebiş Merak etme annesi :KK70:
Ama ama hiçmi belirti olmaz yok yani ay artık doğuruyum ya bak 3 gün sonra 40.haftama gircem.bende bebişimi istiyorum.kız doğuma girerken bizede dua et artık doğurak sen dönmedi diye sezeryana giriyon benimkide inmiyor hergün dua ediyorum insin diye.

Hayırdır canım neden canın sıkkın, takma kafana bebşşinde etkilenir bak.

kv ankarada yaşıyor..biz adanada... doğuma gelmiceklermiş... sonradan geleceklerimiş...çok bozuldum ve üzüldüm... ewde kalabalık olmamak içinmiş... annemle aramda bi sokak war... hiçte kalabalık olmaz...ilk torun birde....okadar doğum odası hazrlıklarım olacak hiçbirini görmicekler...bide o ilk hastane anını ben ölsem kaçırmazdım...ömürlerinde kaç kere yaşayacaklar ya 2 ya 3.. nebilim çok zoruma gitti... haksızmıyım sence...

kv ankarada yaşıyor..biz adanada... doğuma gelmiceklermiş... sonradan geleceklerimiş...çok bozuldum ve üzüldüm... ewde kalabalık olmamak içinmiş... annemle aramda bi sokak war... hiçte kalabalık olmaz...ilk torun birde....okadar doğum odası hazrlıklarım olacak hiçbirini görmicekler...bide o ilk hastane anını ben ölsem kaçırmazdım...ömürlerinde kaç kere yaşayacaklar ya 2 ya 3.. nebilim çok zoruma gitti... haksızmıyım sence...

Kendine göre haklısın canım ama zoruna gitmesin onlarda fazla rahatsızlık vermek istememişler demekki.annende yakınya ondan dolayı helal olsun ne düşünceliler.tam benlikmiş.benimde annem ankarada kv başka şehirde bende ankaradayım ama ben kimsenin gelmesini benim o halimi görmesini istemem şahsen oan ençok anneme ihtiyaç duyardım.onun olması yeterli tabi herkes farklı düşünüyor.benim kv bu hafta geliyor :63::KK51:

Kendine göre haklısın canım ama zoruna gitmesin onlarda fazla rahatsızlık vermek istememişler demekki.annende yakınya ondan dolayı helal olsun ne düşünceliler.tam benlikmiş.benimde annem ankarada kv başka şehirde bende ankaradayım ama ben kimsenin gelmesini benim o halimi görmesini istemem şahsen oan ençok anneme ihtiyaç duyardım.onun olması yeterli tabi herkes farklı düşünüyor.benim kv bu hafta geliyor :63::KK51:

ya kendilerine göre haklılarda gündüz annem olacak gece yatmaya onlar burdayken kendi ewine giderler...ben onları çok sewdiğimden tüm sewdiklerimi o mutlu anımda yanımda olmasını istiyorda olabilirm... kendi açılarından bakıyorum haklı olablrler ama benim torunum olacak üstelik sülaledeki ilk torun hayatta durmazdım... bnde annemi isterim yanımda ama gece yatmaya kendi ewine gidebilecek mesafede kb çalışıyor zaten bi kaç gün kalabilrler...annemle konuşmıuşlar zaten bizim gelmemize gerek warmı demişler düğün wardı kayınbiraderimin ankarada...ozaman bile taa bozulmuştum... hatta annem gelin tabi hiç olurmu öle şey biz edaya bakarz siz bebeğe bakarsınz demişti...ben yok ya anne sen yanlş anlamışsındr die anneme kızıyordum ...çok kırıldım...sahiplendiğimden sanırım :KK43:

Kizlaaaaar günaydın bu saat olmuş uyanigim halaa :) bebisim geceleri huzursuzluk yapio amaaa varsın yapsin :) oglusumun adini yusuf koyduk foruma giremiorum haliylee gündüz misafir gece bebiss :KK70: annem yanimda benimde ama bugün gidecek esimde gece geldi gördü bebisimizi yaaa çok şükür Rabbimize herkes babasi görünce çok duygulandı :KK43: kızlar normal doğumdan korkmayın derim hanii insan çok sanci cekio hatta ben doguramiom artiiiik die bagirdim :mad: ama bebiss çıktıktan sonra sanki hic dogurmamis gibi oluo insan :) şimdi mis kokulumla beraberim çok şükür Rabbimiz en kötü günümüzü böyle yapsın ins :) hepinizi de çok çok öpüyorum ins hepinizde güzel dogumlar yaparsınız kazasız belasiz ")

Herkese gunaydinn
Dun gece cok kotu sancilarim oldu yine butun gece hareket etti kafasini mi ittiriyo surekli anlamadim.vajinada fum gum diye bi baski ciglik atarak

uyandim.ayy son gunler daha da zor olacak galiba.
meltem ben de seni merak ediyodum.iyi olmaniza cokk sevindim.bize dua ett.rabbim yavrucunu size bagislasin :)bu arada senin cati muayenen olmus muydu?dr ne demisti? Bi de bu dogumdan sonraki kanana ne durumda cok mu oluyo?

Edacim canim ben de33te aldim calisabiliri.dr gecen hafta ayril dedi de hareket olsun dedim.ama cok zor calismak.kucuk bi yerde yasiyoruz aksamlari kopek cok oluyo korkudsn zir yuruyom esim tedirgin oluyo hadi gideyim dedim ins. Okulda dogurmam ;p
Bi de bence takma kv leri.bebisi gorunce zaten kimse umrunda olmaz.

Duygu cannnn artikk gecti kuzumm ya citir da degiliz kii:p

Ayy aşk böcekleri sizi. Ne güzel ya. Yusuf sağlığıyla yaşasın inşallah. Bende çok yakında uykusuz geceler merhaba dicem. Yuppii :KK70:
Kizlaaaaar günaydın bu saat olmuş uyanigim halaa :) bebisim geceleri huzursuzluk yapio amaaa varsın yapsin :) oglusumun adini yusuf koyduk foruma giremiorum haliylee gündüz misafir gece bebiss :KK70: annem yanimda benimde ama bugün gidecek esimde gece geldi gördü bebisimizi yaaa çok şükür Rabbimize herkes babasi görünce çok duygulandı :KK43: kızlar normal doğumdan korkmayın derim hanii insan çok sanci cekio hatta ben doguramiom artiiiik die bagirdim :mad: ama bebiss çıktıktan sonra sanki hic dogurmamis gibi oluo insan :) şimdi mis kokulumla beraberim çok şükür Rabbimiz en kötü günümüzü böyle yapsın ins :) hepinizi de çok çok öpüyorum ins hepinizde güzel dogumlar yaparsınız kazasız belasiz ")

Günaydın. Aynen gün geçtikçe daha da ağrı artıyor birde senin kanala giriyo ya. Benim ters ondan dolayı kasıkda ağrı çok az ve arada oluyo. Hayırlısıyla atlatcaz inş. Canımm sabret :anneadayı:
Herkese gunaydinn
Dun gece cok kotu sancilarim oldu yine butun gece hareket etti kafasini mi ittiriyo surekli anlamadim.vajinada fum gum diye bi baski ciglik atarak

uyandim.ayy son gunler daha da zor olacak galiba.
meltem ben de seni merak ediyodum.iyi olmaniza cokk sevindim.bize dua ett.rabbim yavrucunu size bagislasin :)bu arada senin cati muayenen olmus muydu?dr ne demisti? Bi de bu dogumdan sonraki kanana ne durumda cok mu oluyo?

Edacim canim ben de33te aldim calisabiliri.dr gecen hafta ayril dedi de hareket olsun dedim.ama cok zor calismak.kucuk bi yerde yasiyoruz aksamlari kopek cok oluyo korkudsn zir yuruyom esim tedirgin oluyo hadi gideyim dedim ins. Okulda dogurmam ;p
Bi de bence takma kv leri.bebisi gorunce zaten kimse umrunda olmaz.

Duygu cannnn artikk gecti kuzumm ya citir da degiliz kii:p

Günaydın. Aynen gün geçtikçe daha da ağrı artıyor birde senin kanala giriyo ya. Benim ters ondan dolayı kasıkda ağrı çok az ve arada oluyo. Hayırlısıyla atlatcaz inş. Canımm sabret :anneadayı:
Kuzum ya sabrediyim da karnimin icinde cok garip seyler oluyo...benim bu bebis hicc uyumicak heralde her an hareket halinde.buyuyunce azalirdi haniii:KK43:

Kuzum ya sabrediyim da karnimin icinde cok garip seyler oluyo...benim bu bebis hicc uyumicak heralde her an hareket halinde.buyuyunce azalirdi haniii:KK43:

Gunaydin kizlar...

Kuzum bende de ayni 2 gecedir yatakta ayy diyorum kukuma giriyo sanci ittiriyo kendini sanki. Benim mide iyice bosaldi. Allam cok az kaldi...

uyuzcan uyuzcan Son 5:KK53:

Canndy1052 Canndy1052 canim nee guzelll tam bi aile oldunuz Allahim ayirmasin insallah. Walla ben normal olsun diye dualar ediyorum insallah Allahm gonlume gore verir. Hepimizin...

X