Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet boşa harcamayın diyolar doğumdan sonra çok ihtiyacımız olcakmış.yok dikkat ediyorum yapamadığımı eşime yaptırıyorum ama alışmışım her işimi kendim yapmaya biraz zoruma gidiyor eşime sölemekde.

Evet boşa harcamayın diyolar doğumdan sonra çok ihtiyacımız olcakmış.yok dikkat ediyorum yapamadığımı eşime yaptırıyorum ama alışmışım her işimi kendim yapmaya biraz zoruma gidiyor eşime sölemekde.
Kiz seninde 10 gun kalmis gorunuyoooo anaaa bitirdik ya zamaniiio_O

Baksana demekki hala var bende benimkinde istiycem.geç oldu ama olsun.yazık simaya yapılır mı lohusa birde.çok sinir oldum.40 bin tl azda değil
benım cakal kocam naptı düğün gecesi .. baslık parası diyince bu geldi aklıma ..ben yuz gorumlugu istiyordum ama soylememiştim hiç eşime ee tabi bizimkilerinde aklına gelmemiş hiç kv zaten yapacagını yaptı asla laf dıyemem neyse .. düğünde eşimin teyzesi çekmiş eşimi kenara sormus bizimkinde tepki o mu kaldı bu devırde bılmem ki dıyo :) neyse teyzemiz çakal benim yakamada bilezik takan olmustu .. oradan bi bileziği eşiiminn cebine atıyorlar .. gece yattıcaz eşim cıkardı bileziği verdi nasıl sasırdım .. sonrasıında ertesi günlerde kv gidince takılarımızı verdiler .. orada bakıyoz işte kurdeleden altınları falan cıkarıyoz aklıma takıldı dedim benım yakama 3 bilezik tamıslardı burada 2 tane var .. orada basladı benimki gülmeye kvninde haberı yokmus eşimin öyle yaptıgından ... tabi itiraf vakti ... hala derim bedavaya gittim diye hey gidim heeyy

Aynen öyle canım. Nasıl anlıyorsun bak beni. Evet halletcem
o ne la? Okurken ben bunaldim. Ama şu 2 cocuk işi zor aylosum ben sana soyliyim. Cok zorlanirsin. Cocuk isini iptal etmeye calis. Yada ablan gelmesin annen evde beklesin. Kiz kardesimden biliyorum 2 tane oglu vardi zaten yaramaz. Cildirdi cildirdi anlatamam. Ablanla konus oda anlicaktir seni. Cocuklar 2 gunlugune kalsin bi uerde yaocak bisey yok. Ses gurultu sezeryan olcaksin uykusuz olcaksin.

benım cakal kocam naptı düğün gecesi .. baslık parası diyince bu geldi aklıma ..ben yuz gorumlugu istiyordum ama soylememiştim hiç eşime ee tabi bizimkilerinde aklına gelmemiş hiç kv zaten yapacagını yaptı asla laf dıyemem neyse .. düğünde eşimin teyzesi çekmiş eşimi kenara sormus bizimkinde tepki o mu kaldı bu devırde bılmem ki dıyo :) neyse teyzemiz çakal benim yakamada bilezik takan olmustu .. oradan bi bileziği eşiiminn cebine atıyorlar .. gece yattıcaz eşim cıkardı bileziği verdi nasıl sasırdım .. sonrasıında ertesi günlerde kv gidince takılarımızı verdiler .. orada bakıyoz işte kurdeleden altınları falan cıkarıyoz aklıma takıldı dedim benım yakama 3 bilezik tamıslardı burada 2 tane var .. orada basladı benimki gülmeye kvninde haberı yokmus eşimin öyle yaptıgından ... tabi itiraf vakti ... hala derim bedavaya gittim diye hey gidim heeyy
İnanmıyorum ya kurnazlara bak.kimin aklına gelir büyük cesaret helal olsun valla :KK9:

slm kızlar 1 haftadır giremedim hiç... artık bol bol girerim çnküü doğıum iznine en sonunda ayrıılıyorum yarın itibariyle....çok mutluuyum...nasl geçiyor son günler bakalım heyecanlar nasıl ? beni hafiften bir korku sarmadı desem yalan olur :)

slm kızlar 1 haftadır giremedim hiç... artık bol bol girerim çnküü doğıum iznine en sonunda ayrıılıyorum yarın itibariyle....çok mutluuyum...nasl geçiyor son günler bakalım heyecanlar nasıl ? beni hafiften bir korku sarmadı desem yalan olur :)
Ben 1hafta daha caliscammmm:KK43:

Selam kizlarr cok sinirimmbozuk ya evlenirken bes kurus takmadiklari gibi ustumdrki paralari alan kv kp simdi kucuk kaynim evleniyomus ona bilezik takim falan alincakmis benden para istiolar sinirimden aglicam yemin ederim ben idare ederken lohusa lohusa Allaha havale ediyorm neymis baslik parasiymis bilmemneymis 40 binlira lazimmis evlenmesin arkadas yataga biz sokucaz adami oldu olucak 7 erkek aralarinda toplasinlarmis
Ayy bu kv ler 7 oğluna güvenip mi düğün yapacakmis
sana yapmadığı şeyi senden nasıl istiyor yaf ilginç

herkesin derdi de ayrı ayrı. offf cumartesi ameliyata giricem ya allahın izniyle ablam benle kalacak hastanede eşim bende bırakmam seni dedi kuzummm gece gidermiyim hiç başından diyo :KK49:buraya kadar herşey iyi annem cuma günü gelecek ama ana yüreği ben hastaneye ameliyattan önce gelemem diyo, tamam dedim doğunca gelirsin. şimdi ablam benle gelecek 2 oğlu var ve kaynanası ile yaşıyo diyo ki o benim başımdayken çocuklar bize gelecekmiş annem onlara bakacakmış, sanki annem onun çocuklarına bakamaya gelmiş.1-2 günlüğüne bırakmıyo kaynanaya yaa:KK11: birde büyüğü annesiz bi yere gitmez durmaz yaramaz çok,ağlar ortalığı birbirine katar bende gelcem hastaneye diyecek,ablamda getirir kesin,allah aşkına kızlar çocuğun ne işi var ya,onu geçtim ben ameliyatlı eve gelcem 2 çocuk ve yaramazlar evi talan edecekler.daha doğurmadan onun derdine düştüm.sürekli gelirim diyo ablam ama çocuklarla durun yapmayın demekden ağzım ağrıyo her gelmelerinde misafir falan dinlemiyolar.puffffffff :KK14: acıların kadını olduk ya laa
Ya insanlar nasıl bu kadar anlayissiz olabiliyor anlamıyorum

Ya insanlar nasıl bu kadar anlayissiz olabiliyor anlamıyorum
vala bazen bende anlamıyorum,birde en yakınına anlatamıyosun ya o daha kötü,neyseki annemle konştum derim ben bakamam diye dedi:KK49: ayyy bunlaı düşünmeyip bebeğime odaklanmak en güzelii,kız sende artık doğur da az kaldıı aaaa :KK76:

Sende
Kayıpsın dilek2014 dilek2014 sende. Benim öle bir sıkıntım yok canım diyorum size işte galiba sona ben kalcam hiç tık yok bende.rahat rahat yürüyorum.gerçi havalar böle giderse yürümek zor olcak bugün yağmur nedeniyle 1 saat anca yürüdüm.
1 saat yürümüşsun canm daha ne kadar yürüyeceksn ben en fazla 10dk

vala bazen bende anlamıyorum,birde en yakınına anlatamıyosun ya o daha kötü,neyseki annemle konştum derim ben bakamam diye dedi:KK49: ayyy bunlaı düşünmeyip bebeğime odaklanmak en güzelii,kız sende artık doğur da az kaldıı aaaa :KK76:
Gelmiyor kızım babasıyla biraz başbaşa kalmamizi istiyor bence düşünceli kızım benm :)

Ya kızlar biraz özel ama bisey soracağım iliskiye girmeye devam ediyor msnz malum benm kocis yoktu yanımda doğumdan sonrada 40gun yok yazık adama

Ya kızlar biraz özel ama bisey soracağım iliskiye girmeye devam ediyor msnz malum benm kocis yoktu yanımda doğumdan sonrada 40gun yok yazık adama
valaa biz devam ediyoduk en son bayağı oldu,sürekli idrar yollarımda enfeksiyon çıkınca benimki sonunda daha yapmayalım ondan oluyo galiba dedi, son bi kapanış yapacam hahahhaha :KK70: ama senin nerdeyse zaman dolmuş doğumu tetiklesede bişi olmaz ne güzel gelir zeynepp :KK68:

hehhee tam bizi anlatıyoo :KK50:

Eklentiler

• 16411_682510238530343_4765721495789814809_n.jpg
    16411_682510238530343_4765721495789814809_n.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 53
X