Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet boşa harcamayın diyolar doğumdan sonra çok ihtiyacımız olcakmış.yok dikkat ediyorum yapamadığımı eşime yaptırıyorum ama alışmışım her işimi kendim yapmaya biraz zoruma gidiyor eşime sölemekde.

Kiz seninde 10 gun kalmis gorunuyoooo anaaa bitirdik ya zamaniii

Kiz seninde 10 gun kalmis gorunuyoooo anaaa bitirdik ya zamaniii
Evet canım bugünden sonra 9 gün var ama bende tık yok.doktor 40. Haftayı bitirelim eğer gelmezse başka yöntemler deniycez diyor suni sancı galiba inşallah kenfd gelirde böle bişeye gerek kalmaz.

Baksana demekki hala var bende benimkinde istiycem.geç oldu ama olsun.yazık simaya yapılır mı lohusa birde.çok sinir oldum.40 bin tl azda değil
benım cakal kocam naptı düğün gecesi .. baslık parası diyince bu geldi aklıma ..ben yuz gorumlugu istiyordum ama soylememiştim hiç eşime ee tabi bizimkilerinde aklına gelmemiş hiç kv zaten yapacagını yaptı asla laf dıyemem neyse .. düğünde eşimin teyzesi çekmiş eşimi kenara sormus bizimkinde tepki o mu kaldı bu devırde bılmem ki dıyo :) neyse teyzemiz çakal benim yakamada bilezik takan olmustu .. oradan bi bileziği eşiiminn cebine atıyorlar .. gece yattıcaz eşim cıkardı bileziği verdi nasıl sasırdım .. sonrasıında ertesi günlerde kv gidince takılarımızı verdiler .. orada bakıyoz işte kurdeleden altınları falan cıkarıyoz aklıma takıldı dedim benım yakama 3 bilezik tamıslardı burada 2 tane var .. orada basladı benimki gülmeye kvninde haberı yokmus eşimin öyle yaptıgından ... tabi itiraf vakti ... hala derim bedavaya gittim diye hey gidim heeyy

Aynen öyle canım. Nasıl anlıyorsun bak beni. Evet halletcem

İnanmıyorum ya kurnazlara bak.kimin aklına gelir büyük cesaret helal olsun valla

slm kızlar 1 haftadır giremedim hiç... artık bol bol girerim çnküü doğıum iznine en sonunda ayrıılıyorum yarın itibariyle....çok mutluuyum...nasl geçiyor son günler bakalım heyecanlar nasıl ? beni hafiften bir korku sarmadı desem yalan olur :)

Ben 1hafta daha caliscammmm

Ayy bu kv ler 7 oğluna güvenip mi düğün yapacakmis
sana yapmadığı şeyi senden nasıl istiyor yaf ilginç

Ya insanlar nasıl bu kadar anlayissiz olabiliyor anlamıyorum

Ya insanlar nasıl bu kadar anlayissiz olabiliyor anlamıyorum
vala bazen bende anlamıyorum,birde en yakınına anlatamıyosun ya o daha kötü,neyseki annemle konştum derim ben bakamam diye dedi ayyy bunlaı düşünmeyip bebeğime odaklanmak en güzelii,kız sende artık doğur da az kaldıı aaaa

1 saat yürümüşsun canm daha ne kadar yürüyeceksn ben en fazla 10dk

Gelmiyor kızım babasıyla biraz başbaşa kalmamizi istiyor bence düşünceli kızım benm :)

Ya kızlar biraz özel ama bisey soracağım iliskiye girmeye devam ediyor msnz malum benm kocis yoktu yanımda doğumdan sonrada 40gun yok yazık adama

Ya kızlar biraz özel ama bisey soracağım iliskiye girmeye devam ediyor msnz malum benm kocis yoktu yanımda doğumdan sonrada 40gun yok yazık adama
valaa biz devam ediyoduk en son bayağı oldu,sürekli idrar yollarımda enfeksiyon çıkınca benimki sonunda daha yapmayalım ondan oluyo galiba dedi, son bi kapanış yapacam hahahhaha ama senin nerdeyse zaman dolmuş doğumu tetiklesede bişi olmaz ne güzel gelir zeynepp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…