Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydin canlarrr
Duygucumm hee dogru diyon kiz cokk cesaretliydim dedr deyince bi uzuldumm hayirlisi kuzum yaa

Dilek canim erpa saglik hastanesi ayse secil ozban dr um.cokk iyi bi dr.denizlinin en iyisi hatta.

Abc kuzum cati muayenedi cok korkulacak bisi degilmis tabi kasiliyosun aciyo ama abartmamk lazimmis.benim cok zorladi kemikleri 2kere yapti bide ondan etkilendim galiba.

Selviboylum ohh kuzum yaa ne guzel anlatiyonn biz de o gunlere bi gelsekk

Ayloss sana da gunaydin kuzummm..cokk hamaratim kalktim pogaca kekk yaptim.hadi bana gelin hepinuz brunch yapalimmm

günaydın şekerimm, maşallahhh ne hamaratlık böylee ayy toplanıp hep beraber doğursak hahahha

az kaldı kuzum sizede merak etme yetişeceksiniz inşAllah bize bekliyorum sizii

DuyguS87 oh ne güzel anne kız ailecek gezin anacım son günlerimiz bende koçişle geziyorum hıh adam bıkacak dışarı çıkmaktan ,bebiş olduktan sonra fazla çıkamam kış günü diyorum ve kandırıyorum.bende hala yürüyüşlerde sorun yok 2 saati geçkin rahat yürüyorum anormalim galiba.sadece iştah acayip açıldı napcam bilmiyorum tutamıyorum

Günaydın canım masallah bu ne hamaratlık iştah açık anacım benimde keşke yakın olsaydık toplanırdık.bu arada çatı muayenide olmuşun bak korkulacak bişey yokmuş.bebişde iyiymiş maşallah. Doktorunda ne güzel normal doğum yanlısı. Vakum olayını falan şimdiden düşünme zaten çok zor durumda kalırlarsa kullanılan bir yöntem.sende öle bir sıkıntı olcağını düşünmüyorki doktorun hala normal doğumda diretiyor.

Senden mutlusu yok desene .allah mutluluğunuzu bozmasın canım.ay deme karın indimi aşağıya bir benmi kaldım inmeyen..ben napsamki insin oğluşum babamızda yanımızda.

Günaydın kızlar. Ulen pazar günü sabahın köründe uyanmış en uykucu bile. Artık uyumabozuldu ytabi. Bende pek uyumadım gece. HHeyecan basıyor. Bebeğimsiz Sonpazar günüüüü

Haftaya bugün sende bebeğini kucağına almış olacaksın.ne mutlu sana göbüş fıss diye sönecek ..bende göbekden dönmekte zorlanıyorum yatakda sola yatıyorum uyuşmuşum.sonra kısa süreliğine sağa dönüyorum.birde dün küçük bir ev kazası geçirdim banyoda kremlenirken dengemi kaybedip düştüm sırtım ve kolum biraz kötü oldu ama bebişi korudum allahtan. Ağrıdan biraz yarım yamalak uyku oldu.ama bebeiş acayip uyuyor gece doğuncada böle olur inşallah.

Ayyy evet tatlım inan hayal gibi düşünmesi. Çok heyecanlsnıyorum. Aman dikkat et allah korumuş bebeği de seni de. Benim bebiş ne zaman uyuyo hiç anlamıyorum sanki hep hareket halinde doğunca bakalım nasıl olacak

Saol canım bende nası olduğunu anlamadım göbekden bacakları çekemiyorumki artık zorlayınca dengem kayboldu.allahtan bişey olmadı şükür.Benim oğluşda bugünlerde sessiz geceleri yatmadan biraz çoşuyor.ben uyuyunca oda uyuyor.akıllı ayla teyzesi.ama bazen ben uyandırmaya çalışıyorum merak edip ay bir zor uyanıyor saaatlerce uğraşıyorum çok ağır uykusu.

evet denge sorunu oluyo son zamanlardaa,ağırlık birde ayaklardaa zor tabii oyy maşallahh uyur ne güzell

Canim cokk gecmis olsun aman dikkat son gunlerr
Oyle canim dr um benden cesaretli valla:) hayirlisi artik 10gube netlesir dogum sekli.bende de enerji cok kuzum dun butun gun gezdik bugun uyandigim gibi birek corek yaptim jahvaltiya ama uzaninca hata yaptigimi anliyorum..

Gunaydin kizlarrr...
yine degistirmisler forumu amma oynadilar ha!
Havada yagmurlu bugun puff ! Ne evde is yapasim var ne disari cikasim. Ama cikmam lazim. Temiz hava.

Aylosum sen bilde son gun gor heyecani. Bakalim senden once birileri doguracak mi? Ben dogururmusum Dun gece yatarken bile acayip sancilarm oldu kasigimda. Yalanci kasilmalar artti. Salidan sonra gercek sanci olsa ya la

günaydınn canımcımm aynenn sürekli değişiyo pofff... kız daha şimdiden böyleyse o gün ne olur bilemiyorumm, hala hayal gibi 1 haftadan düştü günler, günü belli olmayınca sanki hiç doğmayacak gibi geliyordu şimdi ise diyorumm bidaki hafta koynumdaa,eşimde 2 lafından biri sen cumartesi anne mi oluyon, hep heyecanlanıyommmm hiç belli olmaz kuzuum birden gelirler bu bebişler,seninki az daha beklesin bi kaç gün dahaa

Selam kizlarr cok sinirimmbozuk ya evlenirken bes kurus takmadiklari gibi ustumdrki paralari alan kv kp simdi kucuk kaynim evleniyomus ona bilezik takim falan alincakmis benden para istiolar sinirimden aglicam yemin ederim ben idare ederken lohusa lohusa Allaha havale ediyorm neymis baslik parasiymis bilmemneymis 40 binlira lazimmis evlenmesin arkadas yataga biz sokucaz adami oldu olucak 7 erkek aralarinda toplasinlarmis

ayyy canım yaa lohusa halinle nelerle uğraştırıyolarr, senin 2 çocuğun var onların güvencesi ne olacakmış onu da söleselerdi para isterken keşke sıkma canını yaaa

ben olsam vermem. Yok derim bilmem ne derim yeni dogum yapmissin hastaligi var sagligi var masrafi var. Lafini esirgemezsen benden aldiklarinizdan dusun de. Ne bicim insanlar var yahu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…