Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Fiyatları hastaneye göre değişir benm gittiğim hastane de sezeryanda normal doğum da aynı fiyat
Benimkinde farklı fiyat olduğunu biliyorum özel siğorta yaptırmazsan .ayrıca isteğe bağlı sezeryanda farklı ücretlendiriliyor diye biliyorum.

KizlaaaR iyi geceler :) kız anooom alacim ins son andaa bebisin döner yaa hani öyle olanlar çok yaaa :) bende 3 gecedir uykusuzumm 2 saatlij bi uyku üzerineyim. Bebisim sürekli kucagimda olduğu için benden ayrılmıyor herkes kokuna alışmış dioo Rabbimiz esirgesin. Günlük misafirim var. Babamizda ins yarin gelicekk.

kızzz sende mi doğum yaptın yoksaabenim hiçç haberim yokkGözün aydın o zaman Allah analı babalı büyütsün inşallah

gözün aydın canım çok sevindim Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah merak etmiştik

Ay hadi gözünaydın canım.çok şükür atlattın.allah analı babalı büyütsün. Detayları merakla bekliyoruz.

canım benim herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim, Sen kaç haftalıkken doğum yapmıştın acaba ve bebişin kaç kg doğdu sakıncası yoksa paylaşırmısın?
36+4 de 2670 gr ve 46 cm doğdu benim kuzum maşAllah iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canımm ultrasondaki ölçümden eksik çıktı ama

Aynen benim de normalde sezeryanda aynı ama Epidural falan girince araya değişir mi bilemedim sorucam gidince misafirler eşime yemek yapacaktı Gürcü yemeği onu getirdiler onda canım. Allahtan bişi yaptırmadılar
Fiyatları hastaneye göre değişir benm gittiğim hastane de sezeryanda normal doğum da aynı fiyat

Ya doğumuna bi hafta var ne misafiri

Cnmmmmmm benimnmm yuppi evamiz saglikli sihhatli kucaginda Allahim çok mutlu oldum inan simdi güzelce emzir kuzunu

Gerçekten sayfa ıssız adaya döndü kızlar nerdesiniz. inşallah hepiniz iyisinizdir.püff aktif olanlarda göÜkmütor galiba onun etkisde var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…