Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kızımsız son saatler........ Heyecandan ölüom kalbim çıkacak yerinden umarım kızımı görmeden bişi olmaz bana :KK70:

Allahin izniyle hic biseycik olmicak canim. Gozunu bi acacaksin kizin yaninda. Hayirli haberlerle yaz bize unutma

Gunaydinn canlarimmm
Belma kuzum allahim yardimcin olsin.habersiz birakma bizi.dualarim seninle.
Sizden nbr canolarrr???

Kiz onu anlamiyosunki bile. Simay bana anlatti dedi ki bi sicaklik hissediyorsun okadar sonra 5 dk icinde aliyolar bebegi. Zaten panik falan yaparsan anestezi uzmani basucunda hemen uyutur seni. Bence tta o duyguyu :oops:
ayy bilmiyorum kafam o kadar karışıkki,hiç doktorumda spinal epuduralden bahsetmedi bende heyecandan sormadımm,çarşamba gidicem bi sorayım bakayım onaa:KK36:

günaydınnn canooo :KK36: bizden hafif ağrılı hafta sonu işteee,ne olsunnn :KK55: senden naberr
Kasik ve vajinadaki agri fena kuzum ya.dun aksam kotuydum giremefim o yuzden.pazartesi gitcrm bakslim dr a.
Spinalde vad agrisi cok oluyomus ama migreni olan biri olarak sezeryan olursam asala istemm.arkadadim oldu fincan fincan kahve icti gunler sonra gecti bas agrisi.bence hastanenin anestezi uzmaniyla da gorus derim

Kasik ve vajinadaki agri fena kuzum ya.dun aksam kotuydum giremefim o yuzden.pazartesi gitcrm bakslim dr a.
Spinalde vad agrisi cok oluyomus ama migreni olan biri olarak sezeryan olursam asala istemm.arkadadim oldu fincan fincan kahve icti gunler sonra gecti bas agrisi.bence hastanenin anestezi uzmaniyla da gorus derim
oyyyy yetti bu ağrılar yaaa, az kaldı derken hepimizz ağrıdan şikayet eder oldukk,evet bende okudum epidrale göre spinalde daha fazla bel ağrısı oluyomuşş. kahve mii,bende hiç içemem kahve tarzı şeylerr,aynen konuşmak lazımm bebekle mi ilgilnecem ağrılarla mı :KK57:

oyyyy yetti bu ağrılar yaaa, az kaldı derken hepimizz ağrıdan şikayet eder oldukk,evet bende okudum epidrale göre spinalde daha fazla bel ağrısı oluyomuşş. kahve mii,bende hiç içemem kahve tarzı şeylerr,aynen konuşmak lazımm bebekle mi ilgilnecem ağrılarla mı :KK57:
Sorma canim ya sizim sizim sizliyo:KK43:
Belden ziyade bas agrisi cookk oluyomus canim.mutlaka konus

Sorma canim ya sizim sizim sizliyo:KK43:
Belden ziyade bas agrisi cookk oluyomus canim.mutlaka konus
oooo baş ağrısı mııı,amaninnn ben genel olup uyanmada zorluk çeksem daha iyi olacak galibaa, zaten tırsıyomm yarı uyuşuk olmkadan, konuşimde öle bişiler yapimm

Gunaydinn canlarimmm
Belma kuzum allahim yardimcin olsin.habersiz birakma bizi.dualarim seninle.
Sizden nbr canolarrr???
Günaydınlar efendim.acayip uyumuşum bu gece sadece 1 kez uyandım başkada yok. ilk defa bu kadar derin bir uyku çektim.benim oğluşda uykucu galiba sen nasılsın bakıyım.

oooo baş ağrısı mııı,amaninnn ben genel olup uyanmada zorluk çeksem daha iyi olacak galibaa, zaten tırsıyomm yarı uyuşuk olmkadan, konuşimde öle bişiler yapimm
Bakıyorumda heyecan başlamış sendede aylacım.korkma bişeycik olmaz doktorun seni yönlendirir galiba.benim arkadaşıma senin için şu yöntem daha uygun falan demişti sezeryanda.sanada bir öneride bulunur sen korkularını çekingelerini anlat .sana anlatması gerekli nasıl bir müdahalede bulunacağını aslında çünkü sen ilk defa doğum yapıyorsun.

Son 11 gün tık yok.ama dün gece aşagıda kasıklarımın altında başını hissettim sanki kafasını oynatıyordu acaba kanala inmeyemi zorluyordu.inşallah öledir.

Bakıyorumda heyecan başlamış sendede aylacım.korkma bişeycik olmaz doktorun seni yönlendirir galiba.benim arkadaşıma senin için şu yöntem daha uygun falan demişti sezeryanda.sanada bir öneride bulunur sen korkularını çekingelerini anlat .sana anlatması gerekli nasıl bir müdahalede bulunacağını aslında çünkü sen ilk defa doğum yapıyorsun.
canımm vallahi ne güzel açıkladınnn, aynen öyle yapmalı, sağolasınn :KK36::KK36:

canımm vallahi ne güzel açıkladınnn, aynen öyle yapmalı, sağolasınn :KK36::KK36:
Doktorun anlatmazsa sen sor normalde anlatıyorlar yöntemleri benimki bile normalde hala kararlımısın diye sorup duruyor her gittiğimde eşimede anlatıyor gidişatı.zannedersem anlatır.arkaşıma kaç kat açacagını nasıl çıkartacağını. Neler yapacagını herseyş anlattı ikinci hamilelik olmasına ragmen. Sen rahat ol hiçbir sıkıntın olmaz herkesin ağrı eşiği bünye yapısı farklıdır.ayağını sürüyerek git doğumada arkandan bizde gelelim kız:KK45::KK53::KK66:

Doktorun anlatmazsa sen sor normalde anlatıyorlar yöntemleri benimki bile normalde hala kararlımısın diye sorup duruyor her gittiğimde eşimede anlatıyor gidişatı.zannedersem anlatır.arkaşıma kaç kat açacagını nasıl çıkartacağını. Neler yapacagını herseyş anlattı ikinci hamilelik olmasına ragmen. Sen rahat ol hiçbir sıkıntın olmaz herkesin ağrı eşiği bünye yapısı farklıdır.ayağını sürüyerek git doğumada arkandan bizde gelelim kız:KK45::KK53::KK66:
evet gittiğimde sorucam artık nasıl olucak nasıl ilerleyecek herşey sorayımm, kızz ayağımı sürüdüğüm gibi peş peşe doğurmayın sonraa :KK70:

Birde kendini iyi hissediyorsan ağrın fazla seni etkilemiyorsa çık gez son günlerin bir daha bu kadar rahat gezemezsin.eşinede söle beraber vakit geçirin canım.fırsat varken .
evet yaa eşime diyorum bak bayağı zaman bulamazsın beni böylee hamiş foto çek gezdir diyorumm, o da fazla gezdirmeye korkuyo artık bişi olur diyee,ama ben ayarlattırcam bi gün foto çeksin benim bu son hafta zatenn :confused:

Son 11 gün tık yok.ama dün gece aşagıda kasıklarımın altında başını hissettim sanki kafasını oynatıyordu acaba kanala inmeyemi zorluyordu.inşallah öledir.
Aynen canm son 8 gün ama daha küçük küçük sancılar dışında hiç bişey yok bendede p.tesi bende gideceim kontrole bakalım yalnız benm vajinamda yanma var açılıyor mu acaba diyorum

evet yaa eşime diyorum bak bayağı zaman bulamazsın beni böylee hamiş foto çek gezdir diyorumm, o da fazla gezdirmeye korkuyo artık bişi olur diyee,ama ben ayarlattırcam bi gün foto çeksin benim bu son hafta zatenn :confused:
Kız bişey olmaz benim günüm dışarda geçiyor hiç hamile dermisin sürekli bir koşturma enerji patlaması var ahanda şimdi yine dışarı çıkıyoruz.belki biraz yürümek zor oluyor ama son günlerimiz gezebildiğim kadar geziyorum.kesin foto çektir hatıra kalır bende çekktircem kocaya sölüyorum çek şöle güzel bir foto diye

Neden normalde kararlılığını sorguluyor anlamadım canm

X