Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet canımm biz doktorumuza dedik döndürüyolar diye,evet öle bi yöntem var ama tehlilkeli,annenin iç organlarından zararına tutunda bebeğin bi yerinin çıkmasına kırılmasına kadar yol açabilir dedi.:KK64:

Oyle bi risk olsa avrupada nasil bu kdr yaygin ki amaaann sasiriyo insan... Nerelerdesin la sen?

Günaydınnn herkese hazırlıklara dalıp burayı ihmal ediyo gibiyiz :) bugün öğretmenler günü öğretmen annişlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Benim için buruk oldu bu sene pıtırcıklarımdan ayrıyım die. Şuan mesleğe başladığımdaki ilk öğretmenler günü hediyem geldi aklıma mavi kullanılmış bi keçeli kalem kullanılmış bi Tokaya sarılmış çok duygulanmıştım canlarımı çok özledim yaaa

Ogretmenler gunun kutlu olsun canimmmm seneye pitirciklarinlasin insallahh.. ub2406 ub2406 canim seninde :KK68:

Oyle bi risk olsa avrupada nasil bu kdr yaygin ki amaaann sasiriyo insan... Nerelerdesin la sen?
tabiki işin uzmanı olunca basit olucak ama doktor buradaki doktorlar adına konuştu. haklıda bilmedikleri bişeyi nasıl yapsınlar eşime kalsa kendi çevirecek bebişi :KK70: burdayımmmm doğurmasım daha yaaa :KK57:

yok bacımm yapar mıyım öle bişi :KK70: dün öle hareketliydi ki maşallah tırstım ne oluyo diyee vurup vurup duruyo ayaklarla anasının kukusunaa :KK70:

Gerci seninki donmezse her sekilde bende once gun vericekler sana:KK12: beklicenmi son dkya kadar? Sorma benimkide pitir pitir neyin kafasini yasiyorsa icerde:KK45: bi kac gundur ablamin ev yerlestirme yardimina gidiyorum basliyo taklalar atmaya. Ayaklari bi ittiriyo mideye benim surat degisiyo tabi:KK35:

Gerci seninki donmezse her sekilde bende once gun vericekler sana:KK12: beklicenmi son dkya kadar? Sorma benimkide pitir pitir neyin kafasini yasiyorsa icerde:KK45: bi kac gundur ablamin ev yerlestirme yardimina gidiyorum basliyo taklalar atmaya. Ayaklari bi ittiriyo mideye benim surat degisiyo tabi:KK35:
aynen öle olucakk,son ana kadar bekle diyo herkes sancıyla döner diyolar ama bilemiyorum o kadar bekleyebilir miyimm :KK64: evet hareketli olunca o da çıldırıyo tabii :KK17: bu bebişler çok çılgın dostummm :KK70::KK70:

Günaydınnn herkese hazırlıklara dalıp burayı ihmal ediyo gibiyiz :) bugün öğretmenler günü öğretmen annişlerin öğretmenler günü kutlu olsun. Benim için buruk oldu bu sene pıtırcıklarımdan ayrıyım die. Şuan mesleğe başladığımdaki ilk öğretmenler günü hediyem geldi aklıma mavi kullanılmış bi keçeli kalem kullanılmış bi Tokaya sarılmış çok duygulanmıştım canlarımı çok özledim yaaa
Canim gunaydinn
Gunumuz kutlu olsun :)
Ben de evdeyim bugun.cocuklar olmadan anlamsiz oluyomus :KK43:
Benim de ilk hediyem selpak mendil, kullanilmis toja ce yun patikti♥♥♥
Ne kadar masum♥

Ya kizlar artik cokk daha zor olmaya basladi dimi?ben dun gece dogru durust uyuyamadim.acik is yapti ya dun belim koptu.jarnim inanilmaz agridi.daldigim aralarda da hep suyum grlmis kanama baslamis vs.gordum.cokk korkuyorumm sanki her an olcak gibii
Okudugum bi yazida kanala girdikten bir ya da iki hafta sonra digum olur yaziyodu.dr um da su durumlada hemen gel diye uyardi bu sefer.ilcedeyiz ya.ayy panik dorukta benim yine :KK43:

aynen öle olucakk,son ana kadar bekle diyo herkes sancıyla döner diyolar ama bilemiyorum o kadar bekleyebilir miyimm :KK64: evet hareketli olunca o da çıldırıyo tabii :KK17: bu bebişler çok çılgın dostummm :KK70::KK70:

Hahhahha senin tek sorunun o gobeginin kafandan buyuk olmasi adamim:KK70:

Ya kizlar artik cokk daha zor olmaya basladi dimi?ben dun gece dogru durust uyuyamadim.acik is yapti ya dun belim koptu.jarnim inanilmaz agridi.daldigim aralarda da hep suyum grlmis kanama baslamis vs.gordum.cokk korkuyorumm sanki her an olcak gibii
Okudugum bi yazida kanala girdikten bir ya da iki hafta sonra digum olur yaziyodu.dr um da su durumlada hemen gel diye uyardi bu sefer.ilcedeyiz ya.ayy panik dorukta benim yine :KK43:
kokrma kuzumm er yada geç olacak zaten bu durumm, kendini korkutupda psikolojini bozma,herşey iyi gidecek diye düşünn,rabbim kolaylığı verir inşallahh :KK36:

Ayy ne paniksin kuzum ya. Ben 1 haftadir ruyamda nisanimin gelmedigini mi gormedim, dogum yaptigimimi mi gormedim, bebegimin disariya cikip benimle konustugunu mi gormedim. Panik yapma kotu dusunme yorgunluktan sanci giriyordur. Suyun gelse bile 1 2 gune basliyo sancilar canim depresifim:KK68:

:KK70::KK70: harbiden yaaa,dün kim görsee doğuma ne kadar var yakın demi burnun şişmiş dedi:63: o kadar göbiş varken bi burnumu mu gördünüzz ulenn :KK75:

Sona yaklasiyoruz ya bende de ödem basladi artik ayaklarim sismis dun farkettim:KK57: burnunu zaten taniyamiyorum:KK14: memeler benden bagimsiz birer birey oldu onlarada kimlik cikarticam.:KK59:

Araligin pimpirikli korkulu anneleriyiz biz bende ilcedeyim cnm bende korkuyorum esim sehir dışına çıkıp 2 hafta gelmio yaa :KK43: zaten bende moral 0. Herseii görüyoruz ruyalardaa yaa beni bu kadar uzende kötü rüyalar :KK43: Rabbimiz korusun herşeyi hayrına yorsun ins yüzdük yüzduk kuyruğuna geldik sabır Allah sabır

aynen artık şişmemiz çok normall,allahdan baoln gibi olmadık yaa:KK19: tombul tombull :KK73::KK73:

Walla yaza gelseydik daha zordu isimiz. Kardesim 37 nodan 40a sigamadi ayakkabida dusun:KK43: gene iyiyiz ya benim yine cok rahat gecti hamileligim cok sukur ne bulanti ne kusma. Sadece ilk 5 ay bas agrisi oldu ara ara bide cok uyukladim. Onada sukur. 9 ay boyunca kustugumu dusunemiyorum:KK43:

Walla yaza gelseydik daha zordu isimiz. Kardesim 37 nodan 40a sigamadi ayakkabida dusun:KK43: gene iyiyiz ya benim yine cok rahat gecti hamileligim cok sukur ne bulanti ne kusma. Sadece ilk 5 ay bas agrisi oldu ara ara bide cok uyukladim. Onada sukur. 9 ay boyunca kustugumu dusunemiyorum:KK43:
aynen canımm benim birde kusma fobim var,hem kusarken korkuyorum hem kusandan, hep dedim allahım nolur kusmim hiç diye,bi kaç kere öğürme dışında hiç olmadı çok şükürr :KK9:ayyy vala var öle olanlarr insan hamilelikden bişi anlamaz yaa

X