Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

ev işi hariççç sabahtan beri mutfakta bişeyler yapıp yiyommm... akşamki portakallı üzümlü kek maceramda cabası.. ne olacak bu halimmm çok yiyomm çokkk :KK43:
Vavv portakalli uzumlu kekk :) guzeldir eminim
Ye gitsin canim yaa ben hiccc kasmiyom valla.

Aynen en guzeli oluyor süt yogurt. Emzirirkende boyle olsak keske. Emzirirken tatli krizleri cok oluyor. Dayanicaz meyveli yogurda. :)
Ayy kendim için söz veremıyırym ben hele ki annem geliyor .. Canım istediğini yerım sanırım dogum sonrası tutamıycam gibi şimdi biraz biraz kendimi tutuyorum ..
Bilmiyorum dilehim bugün bi arkadaş nie getirdin beşiği dogduktan sonra alirdiniz dedi. heryerden sıkıyorlar Rabbimiz sonunu hayır etsin
. Yaa bişi dicem olmayacak hangimizin belli sonumuz .. Ne demek beşiği niye getirdin sen zaten sıkıntılısın bide böyle dıyip ne gerıyorlar seni .. Napalım biz hazılıgımızı elimizden geldiğince , duamızı edıcez , Allah'a bırakcaz sonunu ... Sen tıka kulağını seni mutlu eden insanlarla konuşmaya çalış

Yoktur kuzum senimki surpriz yapcak demekkii

Oyle ama sorma canim :p

Ohh yarasinnn :) ben cookk caliskanum bugun.kahvaltidsn sonra ayrintili buzdolbi sildim.toz aldim.edim evi temzledi sonra arabbaya indi her an dogurursan bebisi temiz arabaya bindirilem diye.simdi de pizza yaptimmm :)
Ohh masallah canım sana bizde dun yaptık temizlik valla insan rahatlıyor :) haa bu arada kızlar ben 9. Ayda aserme vari bişi yasadım gözünüzü seveyim buradan yemek falan yazmayın kendimi tutamıyorum bazen :kk77::oops:

Canndy1052 Canndy1052 bacımm kulaklarını tıkaaa amannn saçmalamış diyen... millet neleri hazır ediyor ohooooo... sen cidden olumsuz enerjili kişileri çıkart yoksa süt olayındada sıkıntı yaşarsın maazzallah

Ohh masallah canım sana bizde dun yaptık temizlik valla insan rahatlıyor :) haa bu arada kızlar ben 9. Ayda aserme vari bişi yasadım gözünüzü seveyim buradan yemek falan yazmayın kendimi tutamıyorum bazen :kk77::oops:
Kuzum ilginc ama bana da ilk baslarda hic olmamisti bu aralar surekli canim bisiler cekiyo :)

Kizlar bide bi tavsiyem var e bebekten kapli emzirme sutyeni aldim disari cikarken kullanmak icin.gayett guzelll geldii

Hic belli olmaz canim walla bu bebislerin işi. Bu arada ben yanıyorum yaa.. Ablamla annem benim yuzumden donuyorlar. Ablam acmis petekleri geldim simdi can cerceve actim ankara soguk simdi biliyosun. Yanıyorummmm:mad:
Hic belli olmaz canim walla bu bebislerin işi. Bu arada ben yanıyorum yaa.. Ablamla annem benim yuzumden donuyorlar. Ablam acmis petekleri geldim simdi can cerceve actim ankara soguk simdi biliyosun. Yanıyorummmm:mad:
Bizde kombiyi yakmiyorduk babam isyan etti artık biraz yakalım diyor yazik adam usuyormus günlerdir

aynını bende düşünüyommm.. dr da bişey demedi.. tamam başı dönük ama bebişin , kanala girdimi girecekmi ne olucakkk belirsiz.. yarın randevomuz var bakalımmm
Hadi bakalım güzel haberler alırsın inşallah bende haftaya p.tesi gideceim çatı muayenesi yapacak bilgin olsun.belki srnnki yarın yapar hazırlıklı ol bence

Fistiklar selammm bugun biraz daha iyiyim dikis yerim agrio tabiiki ama herseye ragmen hayat guzel annemle oglumu yikadik bugun bakimini yaptik kus gibi melegim emziriyorum hep yetiyodur ins ozledim burayi ama uzanmam lazim bos vakitler de kizimla ilgileniyorum evde kriz var fena atlatcaz ins yarin bebegimin kontrol var hayirlisi bu hafta da sunnet ettircem sanirim

Fistiklar selammm bugun biraz daha iyiyim dikis yerim agrio tabiiki ama herseye ragmen hayat guzel annemle oglumu yikadik bugun bakimini yaptik kus gibi melegim emziriyorum hep yetiyodur ins ozledim burayi ama uzanmam lazim bos vakitler de kizimla ilgileniyorum evde kriz var fena atlatcaz ins yarin bebegimin kontrol var hayirlisi bu hafta da sunnet ettircem sanirim
Kuzumm iyi olmaniza sevindimm.ne guzel yaa masallah size.ama kizceni ihmal etme sakinnn
Sunnet isine bak da bize de sole ben de kararsixim.cokk optum sizii

Oyyyy yerimmm onuuu. Kiz gobegi dusmeden niye yikadinizzz? Fitigraf bekliyorum ayrica hala bilmem anlatabildinmmi:KK12:

canım göbeği düştü mü ki yıkadınız ? bu arada ıyı olmanıza sevındım .. ablası cok haklı kıskanmakta alısır ama yakında yanından ayrılmaz sonra da

D
Ayy kendim için söz veremıyırym ben hele ki annem geliyor .. Canım istediğini yerım sanırım dogum sonrası tutamıycam gibi şimdi biraz biraz kendimi tutuyorum ..
. Yaa bişi dicem olmayacak hangimizin belli sonumuz .. Ne demek beşiği niye getirdin sen zaten sıkıntılısın bide böyle dıyip ne gerıyorlar seni .. Napalım biz hazılıgımızı elimizden geldiğince , duamızı edıcez , Allah'a bırakcaz sonunu ... Sen tıka kulağını seni mutlu eden insanlarla konuşmaya çalış
Canndy1052 Canndy1052 bacımm kulaklarını tıkaaa amannn saçmalamış diyen... millet neleri hazır ediyor ohooooo... sen cidden olumsuz enerjili kişileri çıkart yoksa süt olayındada sıkıntı yaşarsın maazzallah
Dogru kızlar bi sürü kötü rüyalar üzerine bide cevre. Belki iyi söylemek istiolar amaa her yerden sıkıntı. Zaten 5. Yilimda geldi bebisim Rabbimiz almasinn. :KK43: besige bakar ağlar oldum yaa sona yaklaşdıkça herkes heyecan yapar ben korkuu :KK43: böyle olmak istemiorum ama bundan asagi düşürmesin Yaratan Rabbimiz :) herşey güzel olur ins yaa

D

Dogru kızlar bi sürü kötü rüyalar üzerine bide cevre. Belki iyi söylemek istiolar amaa her yerden sıkıntı. Zaten 5. Yilimda geldi bebisim Rabbimiz almasinn. :KK43: besige bakar ağlar oldum yaa sona yaklaşdıkça herkes heyecan yapar ben korkuu :KK43: böyle olmak istemiorum ama bundan asagi düşürmesin Yaratan Rabbimiz :) herşey güzel olur ins yaa
inşallahhh güzel olur.. bizimde 5.yılımızda geliyor bebişimiz.. birini kayebtttik rabbim kimselere vermesin yaşatmasınnn hoş anne karnında yüzünü bile göremedik yaa amannnn güzel şeyler düşünelimmm yazalımm..sende güzel düşün güzel olsun bacım

Hadi bakalım güzel haberler alırsın inşallah bende haftaya p.tesi gideceim çatı muayenesi yapacak bilgin olsun.belki srnnki yarın yapar hazırlıklı ol bence
hep hazırlıklı gidiyom yaptı yapacak diyeee ya bakalım :KK66:
geçen hafta bişey söylemedi yapacam demedi.. bakalım ne olacakk kaçış yok

iyi olun canımm,inşalah onlarda geçecekk,bebeğin yanındayken vız gelir ağrılar ne güzell :KK36: aman ilgilen canım kendini fazla yormadan o da daha küçücükk :KK70: pipişdee gidecek demekkk yirim :KK55:

X