Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Günaydın kızlar gelmediniz mi daha doktordan ?? Simay naptı acaba bebişle nasıllar acaba ?? Ben bütün gece uyuyamadım mide yanmasından bi de çok terliyorum sonra üşüyorum gider ayak grip olmam inş

Inş hiç bi aksilik çıkmaz kuzum eğer evin Ordaysa sende gitki bebeğin her anına o da şahit olsun

Selam kizlar. Geldim doktordan. Gec gittim zaten aksilikler pesimi birakmiyoki. Tam arabayla yola ciktim bi baktim direksiyon sola cekiyor Allah Allah dedim. Cektim saga bi baktim 2 lastigimide indirmişler gecen hafta alt alta 7 tane cizik attiklari yetmemis gibi...! Neyse biraktim orda arabayi atladim taksiye gittim hastaneye bebisimide gordum bi ara yuzunu gostermemisti 2 eliyle kapatmis son anda cekti. Benim oglum hep yuzunu gosterir ki annesinee Ama kgsunu gecen hafta soyledigi rakamla ayni soyledi 2600 dedi. Dedim gecen haftada aynisini soylediniz -300 +300ude var bunun dedi. Neyse saglikli ya kgsu sorun degil.Nst falan sorunsuz hersey yolunda.

Neyse atladim taksiye geri geldim. Arabayi lastikciye goturdum 2 lastikte ki sipoblar cikarilip icine tas konulmus buda havasini indirmis. Yani bilincli Cizmeyle basladi lastige vardi bugun. Siradaki şoku merak ediyorum !
Ayol eski manitalarimda burda degil ki supheleneyim

Simay girmistir herhalde ameliyata. Gece uyku tutmamisti onu mesajlastik. Aksama toparlansin biraz daha arar size haber verirm. Bende cok merak ediyorumm. Oyy ne guzel bebis kucaginda. Biz hala got kadar ekranda gormeye cabaliyoruz

Kizlaaar bebeğim dönmüş :)))
Haftaya vajinal muayeene dedi
Bebeğim 2900 :))hersey yolunda dedi bekliyoruz artık dedi :)
Harika bi haber .. Masallah kuzuya
.
Ayy duygum bu nedir ya ne çektiniz su araba haydıtlarındn ... Dr muayenenin ii geçmesine sevındım .. Sırada ayla ve simyadan guzel haberler gelecek inşallah merakla beklıyorum .. Bu arada senin muayene aralığın ne kadar artık ??

3 haftadir haftada 1 cagiriyor artik canim. Aylanin kide döndümu meraktayim. Seste cikmadi hatundan. Doguma girmis olmasin
Simay dogurmustur artik herhalde kokluyordur simdi melegini. 8.30da hastaneye girisiydi. Biraz toparlasinda ararim onu aksama dogru. Oyy kiskandim

offffffff, moralmanım çok bozukkk.......bizim beşir efendi dönmemiş olduğu gibi aynı yerde duruyo ne dönüyo ne yüzünü gösteriyoo. doktor artık % 10 döner dönsede,sezeryana yavaşdan gün verelim dedi eşimle ben biraz daha bekleyelim dedik. son ana kadar da beklerim hiç önemli değil ama yatak sorunu olur bulamayabilirsinz dedi,nts ye girdim birinde hiç hareket etmedi doktor tekrar istedi 2. de sancım yok herşey normal suyumda iyi çok şükür.haftaya tekrar giricem nts ye.tek sevindiğim şey ise 1 ayda 600 gram alan oğluşum 3 haftada nerdeyse 1 kilo almış 2840 gram olmuş maşallahh bu arada normalde sezeryanda 650 imiş hastanede biz tek kişilik oda isticez oda 150 falan 1000 tl ye halletcez galiba herşeyi, eşim hemen sezeryan deme hiçbişi belli değil belki döner desede ben artık umudu kestim yaa.hayırlısı buymuş demekki,sağ sağlim kavuşayımdaa napalım tek dert bu olsunn. bu arada abc3 gözün aydınn canımmm, sen benden öndesin ve dönmüşş benimde haftaya dönse keşkeee DuyguS87 ne talihsizsin araba konusunda yaaa,bebeğin kilosuna takma canımm eksik fazla değişiyormuş bakk.sağlıklılar ya çok şükürr @simaybgrcu canımm inşallah iyisindir haberlerini bekliyorumm, ardından sezeryanlaa geliyorum galibaa

Aylada heran herseyı beklerim Bebiş dondumu acaba derken , kızlar bebişinin diye bi resim koyabilir :) benimkide 10 gun sonraya çağırmıştı ben kafama gore onu 2 haftaya gecırdım

Şimdi senin kulağını cınlattık . Dönmesi dışında cok şükür hersey normal sevındım canım umudunu kaybetme bak abc3 dondü .. Aylacım bu arada su egzersizleri fakan denesene

Şimdi senin kulağını cınlattık . Dönmesi dışında cok şükür hersey normal sevındım canım umudunu kaybetme bak abc3 dondü .. Aylacım bu arada su egzersizleri fakan denesene
gördüm gördümm çınn çınn kulağımm arada deniyordum da şimdi hergün deniyecem bakalım 1 haftada en azından dönmesede pozisyonda bi değişme olacak mıı:)

Ya ne güzel bu kış hastalanmadım derken son haftalarda hasta olacam gibi çok berbat hissediyorum kendimi ateşim de var mide yanmam da offf nie böyle oldu ki

Canım benim senle oğluşun iyi ya gerisi önemli diil. Biz de kucağımıza alacaz 2-3 haftaya ben daha hiç göremedim kızımın yüzünü hep poposunu gösteriyo bize :) buarada eskiler diil de yeni biri mi musallat oluo ne mahalleden

Canım hiç üzme kendini moralini yüksek tut bak abc3 ye 38 de döndü demekki sabretmek iyi düşünmek gerekiyor dönmese de dünyanın sonu değil sezeryanla olsun ama bebiş de sen de iyi olun
aynen canımm öyle düşünüp üzülmemeye çalışıyorumm, evet sabretcem pat diye döner belki

Ay anlamadim ki cnm mahalleden niye musallat olsunlar evli barkli hamile kadina. Gerci sapik hasta beyinli adammi yok memlekette.

uyuzcan nasil aldirdin la bebise o kiloyu masallah tosunuma. Donmezsede artik napican vardir herseyde bir hayir. Epidural olursun simay gibi bebisin dogumunuda gorursun narkozun etkiside olmazsin. Nasil biseymis bebisin kalp atislarini dinlemek bakiiim

valaa ccanım geçen 2 kilo civarında deyince üzüldüm fındık,ceviz,meyvee,arada keçiboynuzu yedim ama bıraktım 2 haftadır iğrenç geliyo bana yaaa.zaten istediğim kiloya ulaşmış çok şükür yine arada yicem abartmadan,sonra kilouyu ben alırım mazallahh ayyy bakalımm sezeryana gün verince konuşcaz onları şimdilik beklemeye aldı bizi anammm küt kütt kütt nasıl atyo,yirimm kalbini onunnn oda büyüktü kimsede yoktu eşimde geldi dinledi çok güxel bi duygu yaa kızz geçen araba çizildi dedin şimdi lastik inidrme biri yada birileri kasıtlı mı yapıo, pisliklerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…