Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Slmm bugün bizim evlilik yıldönümümüzdü ama eşim yanımda diil die pek umursamıyordum ama geldi çok mutluyum hoş yol yorgunuyum dedi ve uyudu ama yanımda uyuması bile yeter
Ayy mutlu mesut nice yıllara :)
24 kasim da kocamin bana evlilik teklif ettigi gün keşke oda gelsede yanımda uyusa

Ayy kasiklarma sanci giriyo oturdugum yerde bile. Yalanci kasilmalar basladi

Ayy mutlu mesut nice yıllara :)
24 kasim da kocamin bana evlilik teklif ettigi gün keşke oda gelsede yanımda uyusa
Ah canım benim inş o da olur seni üzmek istemeZdim ama mutluluğumu paylaşmak istedim sadece senin eşin nerdeydi ne zaman gelecek

Kızlar aksam misafırımız vardı giremedim .. Herkesın nerdeyse Dr randevusu var guzel hanerlerınızı beklıyorum . Evlilik yıldönümü , supriz geliş falan masallah guzel olmus .. Ben cok çabuk yoruluyorum artık neyseki gelenler yabancı değil uzattım ayaklarımı otırdum cayım önüme geldi :) öpüyorum sizi ii geceler tatlı uykular

Ah canım benim inş o da olur seni üzmek istemeZdim ama mutluluğumu paylaşmak istedim sadece senin eşin nerdeydi ne zaman gelecek
Yok canm.benm.olur mu öyle şey çok ii yaptın senn adına gerçekten sevindim ben kocasizliga alıştım :)
Sivasta eşim çoktan gelecekti ama.bayramdan beri.islerini.ayarlayamadi uzun bi ayrılık oldu beni o yipratti bide malum hormonlar :)
haftaya c.tesi izine ayrılacak bi aksilik cikmazsa bi ay yanımızda sonrasında belki bende giderim bebegimle
ama senn adına cidden mutlu oldum

Herkese gunaydinnn :)
Simaycim canim kacta gidiyosun??allahim yardimcin olsun.ayy bi kac saat sonra bebisin kucaginda olcak.ne guzell.bizi habersiz birakma iyi olursan...
Bugun randevular cokmus kizlarr.iyi haberlerle gelin bakalim bebusler buyumus muu??benim de yarin hayirlisi bakalim.
Benim oglus gum gum vuruyo kizlar cokkk guclendikk
Bide dun saglik ocagina gittim.ebe kanala girmemis daha dedi.ne zaman girer acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…