Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Sezeryanın en guzel kısmı bu olsa gerek .. Ohh bakımını yaptır gir doguma . Normal olunca paçoz paçoz
Aslinda o acidan iyi aman bende kendimi avutucam oyle iste :=) oglum anasini guzel gorsun gelinim olunca bak anneme tas gibiydi beni dogurdugunda desin heheheyytt salmasin gelinim kendini dimi amaa ayy hayali bile guzel Allahim ins duy sesimi
ohh islerde bitmis yavrum ben fon cektirirm zaten duz ama yatinca falan kabariyo oyle sıkı bi fon olsun dedim kasimi alicam kendim trasi kendim yapicam yarin sonra lazere devam edicem mecbur jilet yani sonra kokulu vucut kremlerimi surunup esomanlari cekiip hastaneyeee :=))

maasallah annesi maasallah Allah bi avazda seni de kurtarsin ins bende 38 + larmda giriyom iste doguma kilosuda iyi benmkide 3kilo 300 falan dogar kismetse gecen hafta 2.950 di ama zayiflicak 200 gr verir 3 kilo temiz kalsin iyi bana saglikli olsunlarda 2500 kilo olsun ne fark eder
Ayy inanmıyorum ya 50 yaşında diye güvenirsin demek asıl onlara güven olmazmış
yok anacim yok guvenmemek lazim ben dr uma cok guveniyorum Allah sasirtmasn erkek dr gibiisi yok inanin

Kizima hamileyken 36 haftamda 2cm acilmistim bir hafta on gun kadar magnezyumla ee dayanmistim dr bisey olmaz demisti sancim vardi o da cok siddetli deildi yani

1cm açıklığın mi var simaydan sonra sıra sende mi yoksa
bizde en son bayramda yapmıştık neyse canm koca dediğin bazende kız arkadaşın olmayı bilecek yapcak bişey yok
canım 23. haftadan beri var doktor her ay bakıo açıklıkta artış yok benim plasenta biara rahim ağzına yerleşmişti o baskı yapıp açılmasına neden oldu ama çekildi şimdi

Oyle rahatladim valla kuzum
Dr.bana o konuda bisi demedi ya normal doguma yardimciymis ya devam mi tamm mi bilemedim ben de
bize de dr bi uyarı yapmadı . sanırım sakıncalı durumda uyarıyorlar .. valla yatıp kalkarken zorlanıyor insan , donerken bile kocakarı gibi hissedıyorum kendimi bu durumda istek falan yok yani ..
Teşekkür ederim canım şimdi sıra sizde gerçi artık her hafta gideceğiz doktora
benımde dr 10 gun sonra gel demişti en son gittiğimizde ama ben 15 gun sonra gidecek gibi ayarladım kendimi .. guzel haberlerimiz olsun inş . bi hafta sonra gidicez bakalım

Bisey olmaz cnm yavas yavas yuru artik normal dusunuyosan yuruyus sart

Son ana kadar devam

Hahahah bizde de oyle. Ayyy dur beyy bi doniveriyim ben oyle devam edelim. Ayyy ayy karnim oyy dur sanci girdi aman amann

hımmm anladımm tabi bebeğin ne zaman geleceği de belli değil, o yönden haklısın zor olacakk.
Telas yapma kuzum zaten suyun geldikten sonra sancilar 1 2 gun sonra basliyo siddetleniyo. Hic bisey planli olmuyo bu dogum konusunda.
kizlarr sanci oldugu an bile korkuom haliyke bu güne geldim çok şükür Rabbimize... :) ama ki dr umda dio belli olmaz rahim darligindan dolayii die sagsalim kucagimiza alsaydik kocaa,bi ohh cektirir ins güzel Allah im

kizlarr sanci oldugu an bile korkuom haliyke bu güne geldim çok şükür Rabbimize... :) ama ki dr umda dio belli olmaz rahim darligindan dolayii die sagsalim kucagimiza alsaydik kocaa,bi ohh cektirir ins güzel Allah im
çok şükür canımmm. doktor öle diyo tabi ama herkesin bi ne zaman doğacak diye paniği var,kimin ne zaman doğuracağı hiç belli değil,bak bu zamana kadar nasıl dayandı oğluşun sana tutundu. 37 haftdan sonra doğan bebekler erken bile sayılmıyomuş

Evett aylacim öyleymiş hep okudum araştırdım Rabbimiz korusun meleklerimiziibu arada bn dr un yanına girmeden dr umun danışmanı kaçıncı haftan dio dr un yanına girmeden nst ye gönderip nst sonuçlarıyla dr umun yanına muayeneye gönderiyor eger yine alirsa bu 3. Nst ye girmemm olcek ins herşey hepimiz için yolunda gider ya

Kizlarr şimdi biz sürekli drlarimiza kontrol oluoz. Ama dr larimiz dogumumuzu yaptıracaklarmii yoksa sadece ebeler mii ilgilenecek merak ediom ben istiorum ki dr um yanımda olsun

Ya bende aslında lohusa serbetini yapmak istiyorum acil bişey olduğunda oda süslerim hazır sayılır da şerbeti ne zaman nasıl yapacaim bilmiyorum
bende hiç bilmıyorum ama nette bi ton tarif var .. yada aralık annelerinde ypacak kısı cok duydum oradan da sor bi isersen

oyyy korusun onllarıı ben daha hiç girmediğim için nts ye direk doktor yat diyo ultrasona giriomm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…