Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Napiyonuzz kuzularrr??
Ben cokn mutluyum bebegimin bakicisini ayarladim.normalde nisanda baslamm gerekiyo ise ama 2.donem gitmicem rapor falb alicam.taa eylul icin konustum kadini kacirmk istemiyorum.apartmandan biri burasi soguk cikartmicam disari insallh.bizim burda bakicilar kapisiliyo ondan simdiden kinustum simdi demeyin ne acelen varfi:)
Halilarimi da verdim yikamaya bugun.genel bi temizlik de oldu mu ev hazir doguma.bi de ben hazir olabileydim iyiydii:p
Simayy naptircan kiz kuaforde ??sezeryan olursak biz de yaptiralim
Bu arada kizlar cinsel hayata devam mi?ne zamn bitmrli bilen var mii??
ohh ne guzel haberler bunlar cok iyi yapmışsın ayarlamalara hemde komşun olması da cok avantajlı bi durum .. Kafam rahatlamıştır ne guzel .. Valla canım bu arada diğer konuda duraklama dönemine girdik bu ay . En son sancı çıktığında tırstım artık

ohh ne guzel haberler bunlar cok iyi yapmışsın ayarlamalara hemde komşun olması da cok avantajlı bi durum .. Kafam rahatlamıştır ne guzel .. Valla canım bu arada diğer konuda duraklama dönemine girdik bu ay . En son sancı çıktığında tırstım artık
Oyle rahatladim valla kuzum
Dr.bana o konuda bisi demedi ya normal doguma yardimciymis ya devam mi tamm mi bilemedim ben de:p

K keinetraene canim anlat hadii neler dedi

Anlatıyım canım biraz geç oldu biliyorum affola dışardaydım anca geldik eve nst de herşey normal çıktı sancı yok. Doktorum ayrıldığı için yeni doktorumla ilk tanışmamız ismini çok duymuştum iyi bir doktordu nese hemen kilo tansiyon işine girdi daha önceki hiç kilo tansiyonla ilgilenmezdi sonra ultrosana aldı baya inceledi kalbini falan değişik açılardan falan dinledi kafasını falan inceledi.suyun iyi dedi. prensip sahibi bir doktor anlaşılan iyi biride tek sorun fazla açıklama yapmıyor. Haftanla uyumlu gidiyor dedi 3015 gr bebito boyunu sölemedi. Normal doğum pozisyonunda dedi haftaya çatı muayenesi yapcak duruma göre 40. Haftaya kadar bekleriz dedi yoksa bakcaz dedi. Genelde bebeklerin çoğu 38. Haftadan sonra gelir dedi.Kan tahlili idrar falan istedi yarın onları vercem haftaya perşembeye randevu verdi.doğuma kadar her hafta gitcez.

Ayy inanmıyorum ya 50 yaşında diye güvenirsin demek asıl onlara güven olmazmış :KK57:
İnan ayla bu tecrubesiz dedigim 50 yasinda bi ebeydi hastanede ve sabah tekrar gitmistim nstye hersey normal 40 yasinda k hemsire bakti dediki gecek ebe anlamaz pek yeni sistemden ben nabzini bebeginkinden ayirt ederim karistirmam dedi bosuna su serumu yedim bosuna o gece dr um geldi hasteneye korkuttular ya beni

@simaybgrcu walla cuma randevum var ama cuma diyince sen geliyosun aklima simayim ne guzel yaaaaaa. Allahim agrisiz sizisiz dogum nasip etsin insallah.

K keinetraene canim insallah begenirsin bu doktorunu

ub2406 ub2406 kaldi 4 hafta kuzumm:mad:
Doktorum iyide tek sorun fazla açıklama yok işinin ehli düzgün düzenli prensip sahibi olduğu belli ha birzda kasıntı:KK70:

Canım mesajını geç gördüğüm içn soramadım ama yarın tekrar gitcem sorarım.bu arada bana herşey için normal dedi 170 kadar çıktı kalp atışı sancıda genel olarak 20 lerdeydi yani sancı yok doğum için sancı 80 ve üstü olmalıymış
Ya sormamın nedeni benimki genelde 130-140 lardaydı ara ara 150 oldu hatta 120 ye indiği bile oldu hemşire telaşlandı Dr normal dedi ondan sordum yani bebeğimin ki yavaş mı normal mi bilemedim

Napiyonuzz kuzularrr??
Ben cokn mutluyum bebegimin bakicisini ayarladim.normalde nisanda baslamm gerekiyo ise ama 2.donem gitmicem rapor falb alicam.taa eylul icin konustum kadini kacirmk istemiyorum.apartmandan biri burasi soguk cikartmicam disari insallh.bizim burda bakicilar kapisiliyo ondan simdiden kinustum simdi demeyin ne acelen varfi:)
Halilarimi da verdim yikamaya bugun.genel bi temizlik de oldu mu ev hazir doguma.bi de ben hazir olabileydim iyiydii:p
Simayy naptircan kiz kuaforde ??sezeryan olursak biz de yaptiralim
Bu arada kizlar cinsel hayata devam mi?ne zamn bitmrli bilen var mii??
Slm tatlım ne güzel bakıcı işini ayarlaman hem şimdiden bakarsın hoşuma gitmezse değiştirme fırsatın olur benim Eylül'e nerde olacağım belli diil tayin isticez Adana ya da Mersin'e Adana olursa annem mersin olursa kayınvalidem olmazsa kızıltepe de kalırsam da bakıcı bulacam ama işte yeri belli diil. Bizim hamilelik hep sorunlu geçtiğinden 9 aydır öyle bi hayatımız yok en son çocuğu yapmıştık. 1 cm açıklığım var zaten iyileşip evime gidene kadar da başlamaz :KK70::KK70:

Ya sormamın nedeni benimki genelde 130-140 lardaydı ara ara 150 oldu hatta 120 ye indiği bile oldu hemşire telaşlandı Dr normal dedi ondan sordum yani bebeğimin ki yavaş mı normal mi bilemedim
Normal canım benim hemsire hiçbir sıkıntı yok dedi yani keza 170 vurdu ara ara .korkma sen en düşük benimki 130 du yarın sorarım hemşireye ben

. Benim gece uykum gelmıyır Sabah'ta eşimin alarma uyanıyorum .. Uyuyamıyorum da :KK43: seninde cuma denek kontrol hadi guzel haberlerle inşallah .. Sanırım uykusuz olduğumdan halsizim ,
Halsizlik bende de var canm ya
inşallah dönmüştür bebis bakalim ne diyecek dr

Ben ne kadar yorgun olursam olayım gündüz hiç uyuyamam . Yıllardır böyle .. Uzun yolculuk cok yapardım öğrenciyken o halde bile uyuyamazdım . Bende ayrı bi kılım işte .. Uzanıyorum zaten de uyku yok :KK43: bide mal gibiyim sanki hiç Halim yok
Aynen yaa bende gündüz uyuyamiyorum cok kötü bi olay sinir oluyorum bu huyumaa

Slm tatlım ne güzel bakıcı işini ayarlaman hem şimdiden bakarsın hoşuma gitmezse değiştirme fırsatın olur benim Eylül'e nerde olacağım belli diil tayin isticez Adana ya da Mersin'e Adana olursa annem mersin olursa kayınvalidem olmazsa kızıltepe de kalırsam da bakıcı bulacam ama işte yeri belli diil. Bizim hamilelik hep sorunlu geçtiğinden 9 aydır öyle bi hayatımız yok en son çocuğu yapmıştık. 1 cm açıklığım var zaten iyileşip evime gidene kadar da başlamaz :KK70::KK70:
1cm açıklığın mi var simaydan sonra sıra sende mi yoksa
bizde en son bayramda yapmıştık neyse canm koca dediğin bazende kız arkadaşın olmayı bilecek yapcak bişey yok :KK66:

X