Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

hahhah o kadar karışıyormuşsun ki seni bayıltmak zorunda kalıyolarmış hhahahah o zamana gelene kadar fazla düşünmemeye çalışş,herşey bitince çok daha güzel olacakk

Eee yürüyüş penguen yürüyüşü artik olsun o kadar daa :)
hahahha aynennn çok ağırlaştım yaa sabah eşimle masaya oturcaz sığamadım, 2 sandalye yan yana adam yardım etti yine olmadı eşim kalktı sandalyenin birini çekti anca öle oturabildim en rahat ev yaaa ohhh

Gunaydinnnnn

Aylosum cok guzel la walla baya kullanisli gorunuyo. Guzel gunlerde kullan gule gule insallah.

Simayim az kaldiiiiii

hahahha aynennn çok ağırlaştım yaa sabah eşimle masaya oturcaz sığamadım, 2 sandalye yan yana adam yardım etti yine olmadı eşim kalktı sandalyenin birini çekti anca öle oturabildim en rahat ev yaaa ohhh

Nereye gittiniz kiz yine sabah sabah

Ayyy cuma günü mu gelcek bebis :) maşallah yaa sagsalim kucaginda olsun simayim yap yap tüm bakım temizlik yapılsın güzelliklerle alalim bebislerii ya bizimkilerin ne zaman gelip gelmiyecegi belli dgl yaa

Aynenn :) bende kocisde yokk zalimyar. Evet sığmıyoruz oturdugumuz yerden kalkamıyoruz yürüyemiyoruz :) buu hamisligin sonu agir oluo yaa nazimizi cekcek kocisde yook

Sancin mi var meltemim yine ne oldu?
Cnm uyandim ve yine kasık agrisii cuma günü gitcem ins sonuna kadar rahat durur bebis iceride :) sonrada sagsalim gelsin bebisler :) ayy özlüyorum bebisi bide hazırlıklarını hep sona biraktik hemencecik yoruluyorum yarın da beşik veee bi sürü eksigi var onları tamamlicaz yine kasik agrim olur die korkuom ya

Aynenn :) bende kocisde yokk zalimyar. Evet sığmıyoruz oturdugumuz yerden kalkamıyoruz yürüyemiyoruz :) buu hamisligin sonu agir oluo yaa nazimizi cekcek kocisde yook
ayy vala ben hep hafif hissediyordumböle devam eder diyordum ama birden ağırlaşıyo insan allahdan az kaldıı

kocam dışarda kahvaltı yapak dedi sabahın köründe kaldırdı beni hem dolandık arabayla ama bi ara doğuruyom sandım,kızz bebiş bi vuruyo resmen kukumun dışına kadar hissediyom acıyı yaaa
Iniyo iniyo asagi iniyo bebissss

Aynenn bnm evde biraz küçük bilmiyorum belki bizde aliriz güzel cnm ama kullanisli .olmus
sağol canımm,bizimde bebiş odasında kullanılmıyo diye bişiler vardı oraya buraya sıkıştırdık ama süpürge ve ütü masasına yer yok mecbur bebiş odasında kalacak onlardaa ev büyük olsa bile kullanışlı olmasa büyük olmasının hiç anlamı yok canımm:)

Sen kendini yine de cok yorma cnm. Dikkatli ol. Surekli dinlen uzun yuruyusler yapma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…