Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Simdi Hamilelik takvimini kaldirinca çok değişik hissettim kendimi...
Rabbim uzun ömürler versin hepimize inşallah...
Ay canim ya Allahim yavrularinla mutlu saglikli bi omur nasib etsin ne guzell aldin kucagina cok guzel osa gerek 5 gunum kaldi stresliyim genelmi oldun spinalmi

Var canim maalesef benim sancim çok var bir de dikisler sirtim falan aciyor...
Kuzumun da gazi var....
Prensesim de çok kiskanc oldu ya bu durum da canimi sıktı biraz... O agri sızı içinde prensesim kiskanclik yapip uzuyor beni ...
Desene ben yandim benim kizda yapicak hastaneyi oyuncakla doldursam mi kardesin getirdi diye

DuyguS87 DuyguS87 aha yavrumm dolabımızzz:confused::confused: babiş mickey li kulpda almış :KK36: ne heyecanlı yaaa

Eklentiler

• BeFunky_SAM_5057.jpg.jpg
    BeFunky_SAM_5057.jpg.jpg
    218,8 KB · Görüntüleme: 130
Ayy annesiii gule guleee kullansin pasan ins o dolap kapagini vura vura dusuruyolar veletler hehehehhehe isimiz is renklere bayildim :nazar::nazar::nazar: Gunaydiin hepnize tatliskolar iyi pazarlar
sağol canımmmmm :KK36: kırarlar valaa yaramazlık beddavaa :KK70: günaydınnnn pazar pazar evde geçiriyom yine yaaa.

SAFAK 5 kaldi off off stres heyecan hepsi bi ara da persembe kuafore gidiciimm sacimi yaptircam naapsam ki onleri tac gibi ordurup arkaya duz fon mu yapsam kir gelini gibi :KK70: Yicegim acilari unuturum belki azcik eyeliner rimel surmeden olmaz tabi yuzume bisi surmiyim yalasiriz bebisle bence ya aglarsam waterproff bisiler lazim uhhuuuuuu aneeeeemmm :KK61:

Bende kusum bu halde halimde yok biyere gitmeye zaten kizimla her cikis bi masraf demek bebege bisi aldirtmio ona calisiyorum hep
allahhhh birde öle dert var demii, oyy kıskanırmışdaa kardeşini :KK70: ya bende gezelim diyom az dolanınca arabada nerdeyse uyucam normalde hiç uyumam ama hamilelik beni iyice sakinleştirdii :KK57:

SAFAK 5 kaldi off off stres heyecan hepsi bi ara da persembe kuafore gidiciimm sacimi yaptircam naapsam ki onleri tac gibi ordurup arkaya duz fon mu yapsam kir gelini gibi :KK70: Yicegim acilari unuturum belki azcik eyeliner rimel surmeden olmaz tabi yuzume bisi surmiyim yalasiriz bebisle bence ya aglarsam waterproff bisiler lazim uhhuuuuuu aneeeeemmm :KK61:
yaaa canım senin yine belli ne olacağın ben çaktırmıyom ama doktora gidicem bu hafta eğer dönmezse sezeryana gün vericek acayip tırsıyom dönmüş desin diye dua ediyom yaaa:mad: heheheh aynen bebişle öpüşürsünüzz sürme annesi yüzüne bişii :KK37:

yaaa canım senin yine belli ne olacağın ben çaktırmıyom ama doktora gidicem bu hafta eğer dönmezse sezeryana gün vericek acayip tırsıyom dönmüş desin diye dua ediyom yaaa:mad: heheheh aynen bebişle öpüşürsünüzz sürme annesi yüzüne bişii :KK37:
İste belli ya stresliyim keske sizin gibi bilmeseydim hicbisey supriz olsaydi ameliyThaneye giris urkutuyo canim gerisi kolay hemen yani da dogumhane cikinca orda b oda var muşade odas 15 dk orda bekletcekler sora assagi ncem off herseyide biliorum ya stressssssssss

İste belli ya stresliyim keske sizin gibi bilmeseydim hicbisey supriz olsaydi ameliyThaneye giris urkutuyo canim gerisi kolay hemen yani da dogumhane cikinca orda b oda var muşade odas 15 dk orda bekletcekler sora assagi ncem off herseyide biliorum ya stressssssssss
keşkee gitsen hoppp amaliyata alsalar demii, işte bende o yüzden normal istiyom hani doğum başlayınca başlıyo ya herşey ondan,sezeryanda gün veriliyo biliyosun bekliyosun. allahım kolaylık güç versin sana.birde sölüyo herşeyide biliyom diyee yaa :KK75:

keşkee gitsen hoppp amaliyata alsalar demii, işte bende o yüzden normal istiyom hani doğum başlayınca başlıyo ya herşey ondan,sezeryanda gün veriliyo biliyosun bekliyosun. allahım kolaylık güç versin sana.birde sölüyo herşeyide biliyom diyee yaa :KK75:
Beklemek zor Allahtan uyumuycam uyumak istemedim yoksa aglardim ama uyanik olicimm herbisiye karisiciim hihh :eek: Yok canim yok fazla korkmuyorum zaten sonrasindan hic korkum yok ben direncliim birakmam kendmi misafirlerimi guler yuzle karsilarim Allahtan mani cikmazsa oncesi zorrr dediin gibi

X