Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

SAFAK 5 kaldi off off stres heyecan hepsi bi ara da persembe kuafore gidiciimm sacimi yaptircam naapsam ki onleri tac gibi ordurup arkaya duz fon mu yapsam kir gelini gibi :KK70: Yicegim acilari unuturum belki azcik eyeliner rimel surmeden olmaz tabi yuzume bisi surmiyim yalasiriz bebisle bence ya aglarsam waterproff bisiler lazim uhhuuuuuu aneeeeemmm :KK61:
Haydi bakalım saglikla al kucagina bebisini

ayy vala ben hep hafif hissediyordumböle devam eder diyordum ama birden ağırlaşıyo insan :confused:allahdan az kaldıı
heheehh az kaldı :) ayyy bebisimizin geleceği günü iple cekioz yaa bende ağırlastim iyice
sağol canımm,bizimde bebiş odasında kullanılmıyo diye bişiler vardı oraya buraya sıkıştırdık ama süpürge ve ütü masasına yer yok mecbur bebiş odasında kalacak onlardaa :confused: ev büyük olsa bile kullanışlı olmasa büyük olmasının hiç anlamı yok canımm:)
ben evde fazla kalamadigim için küçük dee olsaa seviyorum ama bebiş olunca ins kalırım evimde yaa :)

heheehh az kaldı :) ayyy bebisimizin geleceği günü iple cekioz yaa bende ağırlastim iyice
ben evde fazla kalamadigim için küçük dee olsaa seviyorum ama bebiş olunca ins kalırım evimde yaa :)
inşallah canımmm,bebişle ne güzel vakit geçer evdee,sevgi pıtırcıkları olicizz hepimizz :KK36:

ayyy inşallahh,ya birde benimm karnımın sağında bayağı yanda hareket hissediyom arada karnımda olsa pek huylanmıyom da orası huylandırıyo benii :KK55:

Benim bebis artik baya tirmaliyo sanki icimi. Kizlar bi sitede okudum tirnaklari artik cikmis bebisin. Ani hareket etmeyin kendini cizebilirmis:KK43:

Ay canim ya Allahim yavrularinla mutlu saglikli bi omur nasib etsin ne guzell aldin kucagina cok guzel osa gerek 5 gunum kaldi stresliyim genelmi oldun spinalmi
Amin inşallah sağol canım... Ayy anaamm sirada sen varssin dimii? Allah senin de yar ve yardimcin olsun saglikla al kuzunu kucagina insallah... Ben tamamen uyutuldum hani normal sezeryan gibi değildi ya bildiğin ameliyat gibi oldu...
Sen nasil yapmayi düşünüyorsun canim?
Sen de saglikla al kuzunu kucagina canimm...
Ben doğumdan önceki gece herkesten önce ben dogurdum dedim oldu o aklima geldikçe gulesim geliyor

. Bi an önce gitsin ağrılar inşallah . Kızın içinde zor bi durum tabi ama alışacak inşaalh .. Duygu da yazmış cok sakınmamalı lazım abladan miniği .. Allah yardımcın olsun
Amin inşallah canimm.... Sakinmiyoruz miniği ama ablamiz daha fazla sini istiyor:)

Amin inşallah canimm.... Sakinmiyoruz miniği ama ablamiz daha fazla sini istiyor:)

Normal cnm benim yigenlerde gripti kucagina almak istedi 6 yasinda olan. Ellerini iyice yikayip maske takip 1 dk verdik kucagina aciklama yapip. Obur turlu kardesim emzirirken bile kiskancliktan ilgi cekmek icin yapmayacagi seyleri yapiyorlar.

Oyy kuzum kiyamam yaa
zamanla geçecek sabret :KK43:
Kizinda alisacak ama suan oda zor bi dönem geciriyor onunla da ilgilendiginizi hissettirin
İnşallah canim Allah un izniyle gececek herşey dimi? Kizimla da ilgileniyoruz hissttiriyoruz o da biliyor ama zamanla alisir artik

X