Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende öyle dedim amaa sabahina sancim tuttu duygum yaa bosver gelecekleri zaman bi sancida ve gününde.cikiversin ins bebisler :)

Insallah cnm simdi sakayla karisik dogurayim falan diyorum ama daha cok erken 36yi falan atlatayimda hayirlisiyla. 41 de falan dogururmusum

Kiz havucu nasil sıkıcan? robot falan yokmu yada meyve suyu makinesi

Hehehh bende cikcam şimdi pazar a :) kısmet olursa pazartesi de çarşıya cikcamm bnm bebisin çok az esyasi alindi örgü ağırlıklı olduğu için hazır alinacak şeyleri sona bıraktık
Ayy masallah gezin gezin. Hastaneden sonra yigen sevmeye gidicektm direksiyonda gozlerim kapaninca yemedi eve geldim dus aldm sizarim birazdan bi yerlerde...

Dunden zaten acaip sinirim bozuk. Kizilayda arabami cizmisler. Cizmemisler hatta bakip sanatci burda ne anlatmak istemis diye dusunduren bi eser yapmislar. Elleri kirilsin yapanin daaaa €×€#&×£×¥$&$¥@¥×£=£@¥× kufurdu bunlar

Geçmiş olsun canm ya ammman dikkat son zamanlarda hasta olmayalim

Kafam dağılsın diye biraz dışarı çıkıp yürüdüm bakalım inş dediğiniz gibi sağlıklıdır sorunu yoktur sadece kilosu azdır

Alla alla nie boyle oldun ki sen cnm yaa? mideni falan mi usuttun acaba?
Bilmiyorum ki canım ya mide bulantısıda var biraz soğuk soğuk terliyorum oturduğum yerde inşallah üşütme falan değildir. İşte ne kadar dikkat edersen et buluyo yani bişey dünkü yürüyüşten şüpheleniyorum abarttım biraz galiba çok terlemiştim nese geçer inş.

Nereye park ettinki arabayı keşke otoparka koysaydın.kızılaya araba ile inmek bir sorun zaten parkıda ayrı bir sorun.

Nereye park ettinki arabayı keşke otoparka koysaydın.kızılaya araba ile inmek bir sorun zaten parkıda ayrı bir sorun.
Karanfil sokagn ust tarafina koymustuk cnm. Onca araba varken gelip benimkini cizmisler bide aksam yani 8den sonra. Gunduz gitsek otoparka koyuyoduk. Gece orasi boş oluyo diye koyduk. Serefsizmi ypk memlekette

Nane limon ic terlet cnm kendini. Hem midenede ii gelir

Havuç suyu iç canm

Canm kaşar muz süt bebeğe kilo aldırırmis onları ye kv yi de takma duyma moralini yüksek tut

Hala araba kullanabiliyormsn canm supersin ben panik oldum iyice en son 7aylikken kullanmistim onda da bi panik bi panik :)
Aa kim niye çizer ki arabayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…