Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Hehehheh hasret gideriyoruz :KK70: bu aralar pek bi yanimda olasi gelmis kocamin:KK70: okuyorumda pek yazamiyorum. Daha dogurmadim merak etmeyin:KK70:

Selviboylumdan hbr varmi. 17.30 gibi birazdan ameliyata giricm yazmsti bana. Sonra ses yok. Bebisiyle koklasoyodur ins
amannn hep öle olunnnn,selviboylum biraz önce yazdı daha görmemişsin galiba dün yedi de doğmuş bebeği çok şükürr :KK36:

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim
Oyyyy kuzumm cok sevindim. Hadi gozun aydin atlattin kucagina aldin bebisini. Miss kokuyodur o simdi. :KK60:

selvboylum selvboylum cook cook sevindim Allah ikinizide bagisladi ne guzel maasallah. Kizlar dr dan geldm sancim cikmadi hersey ii son adete gore 36 + lardayim ama 37 +3 olmusum ultrasonda haftaya cuma dogum icin gun aldik kismetse yani bebegin gelsimi onde tamamlamis 2.950 gr olmus boyda yaklasik 50 cm mis bnlar tahmin faada cikar eksikte takilmayin boynumuza kordonu gecirmisiz istesemde normal yapamicaktim yine

selvboylum selvboylum cook cook sevindim Allah ikinizide bagisladi ne guzel maasallah. Kizlar dr dan geldm sancim cikmadi hersey ii son adete gore 36 + lardayim ama 37 +3 olmusum ultrasonda haftaya cuma dogum icin gun aldik kismetse yani bebegin gelsimi onde tamamlamis 2.950 gr olmus boyda yaklasik 50 cm mis bnlar tahmin faada cikar eksikte takilmayin boynumuza kordonu gecirmisiz istesemde normal yapamicaktim yine
ne yani 1 hafta sonraa bebeiş mi geliyooooooo :KK76::KK76::KK76: ayy çok heyecanlıı yaa inşallahh sağlıkla doğacak oğluşunn :KK68: maşallh onaa :nazar:

Kizlarr anca yaziyorum..Rabb ime Binn şükür cennet kokulumu dün 19:40 da aldim kucagima... Hepinize güzel dikekleriniz dualariniz için tek tek tesekkur ederim...
Ayetel kursi okuyan okumayan herkesten Allah razi olsun...
Ama hala hastanedeyim

canim tbk ederim gözünüz aydin Allah anali babali büyütsün, hayirli evlat eylesin insAllah. Dogumun nasil gecti? cennet kokulun nasil? dogum hikayeni heycanla bekliyorum :) Allah'a emanetsiniz

Eneeemmm cok sevindim haftaya cuma da sen anne oluyosun. Ne guzel hep beraber birbirimize destekle bu gune kdr geldik

Ve ben hala cantayi hazirlamadim:KK43:
hhaahha sanki ben hazırladımm :KK70: doğuranları duydukça çok yaklaştığını hissediyorum ama nedense o çantaya elim gitmiyo yaa.birde çantayı nasıl hazırlıcam bilemiyorumm.hani bebiş doğunca hemşireye kıyafetleri falan vercez ya onu ayrı bişeye mi koysak çantayla vermek mantıklı gelmedi,

Ayy canimm sukur her sey yolunda.haftaya cuma miii??? Anammm bitmiis kizz:) cok heyecanlandimm

Kizlarrr listeledigim esyalari cikardim koydum kenara aksam rsimle cantaya koyariz.liste bir suru sayfaydi ama oyle cok olmadi.ivir zivir iste.
Bu arada aklima takilan bisi var.yardimmmm
Simdi bebise 2tane penye battaniye 1tane de cikarken kullanmak icin polar kundak battaniye koydum.bi tane de yunlu kalin koyayim mi hava cok soguk olur mi ki bilemefim napdam??
Bu arada kizlar biz ilceden denizliye gitcemiz icim esime de camasir ve kiyafet koydum kendi cantama.benim gibilere fikir olsunn :)

Kizlarrr listeledigim esyalari cikardim koydum kenara aksam rsimle cantaya koyariz.liste bir suru sayfaydi ama oyle cok olmadi.ivir zivir iste.
Bu arada aklima takilan bisi var.yardimmmm
Simdi bebise 2tane penye battaniye 1tane de cikarken kullanmak icin polar kundak battaniye koydum.bi tane de yunlu kalin koyayim mi hava cok soguk olur mi ki bilemefim napdam??
Bu arada kizlar biz ilceden denizliye gitcemiz icim esime de camasir ve kiyafet koydum kendi cantama.benim gibilere fikir olsunn :)
pufff benimde dolap gelecek diye bekliyorum,cumartesi gelecekmiş o zamana kadar beklesem mi koysam mı çantaya bilemedim :KK50:ne o kızz bütün battaniyeleri koyuyonn,ben bi penye birde polar battaniye koycam :KK76: allahdan bizim hastane öle değil anamm birde onun çilesi :eek: 3 kişilik çanta hazırladın şimdiden alış tatille falan giderken zorlanmazsınn :KK36:

ne yani 1 hafta sonraa bebeiş mi geliyooooooo :KK76::KK76::KK76: ayy çok heyecanlıı yaa inşallahh sağlıkla doğacak oğluşunn :KK68: maşallh onaa :nazar:
Gelio aylosum cok sukur iyiki varsiniz en yakinlarim bile ilgisizken sagolun
Eneeemmm cok sevindim haftaya cuma da sen anne oluyosun. Ne guzel hep beraber birbirimize destekle bu gune kdr geldik
evet duygum evet bitti bakgeldik sona tirstim azcik ama olsun buyuk kavusma cumaya

hhaahha sanki ben hazırladımm :KK70: doğuranları duydukça çok yaklaştığını hissediyorum ama nedense o çantaya elim gitmiyo yaa.birde çantayı nasıl hazırlıcam bilemiyorumm.hani bebiş doğunca hemşireye kıyafetleri falan vercez ya onu ayrı bişeye mi koysak çantayla vermek mantıklı gelmedi,
bavula ayriyetten kucuk hurçlar var ya fermuarli ondan al koy bebisinkileri ona koyarsin annem verdi bu fikri zamanim olsa ona bohca ayarlardim el isnden bisey ceyiz gibi hatta hurca adini isle yapabilirsen

Ayy canimm sukur her sey yolunda.haftaya cuma miii??? Anammm bitmiis kizz:) cok heyecanlandimm
evet ya cnm bitti gitti bakalm heyecan korku b arada

Gelio aylosum cok sukur iyiki varsiniz en yakinlarim bile ilgisizken sagolun
evet duygum evet bitti bakgeldik sona tirstim azcik ama olsun buyuk kavusma cumaya

bavula ayriyetten kucuk hurçlar var ya fermuarli ondan al koy bebisinkileri ona koyarsin annem verdi bu fikri zamanim olsa ona bohca ayarlardim el isnden bisey ceyiz gibi hatta hurca adini isle yapabilirsen

evet ya cnm bitti gitti bakalm heyecan korku b arada
yaaaa beni neden duygulandırıyosunn amaa :KK68: sizde iyi ki varsınızzz :KK36:amann bırak ilgisizleri,öle gelmiş öyle giderlerr :KK39: hımm hurç iyi fikirmiş canımm.ben bi bakayımm da alayım bi iki tanee

Doğuncada kaçacak yer ararmış haha :KK55::KK23: bu neden bu kadar ağlıyor diye
olacağı ölee,bende şimdiden eşime diyom bak çok ağlar bebekler diye siz ikiniz takılırsınız benim çalışmam uyumam lazım başka odaya giderim diyo.bende dedim peşinden geliriz valaa akıllı ol :KK70:

X