Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Zor valla yaşadığın Allah yardımcın olsun . Normal zaman neyse de hamıleyken özenli olsa bari .. Ama onu da böyle kabul etcen mecbur bu kadını değiştirmezsiniz yıpratma kendini .. Allah görüyor .. Bu arada doğumdan sonra evine ne zaman gıdeceksşn

Kendisini 2-3 güne bi acile götürüyorlarmış bulantıdan ben kusunca kendini kasıyorsun kusmak için diyo yani aynı şeyi yaşasakta o benimkine söyleyecek bişey bulur
aahhh bi üstüne kussanda şu kaynanınn öyle gelmiş öle gidiyo iştee ne yapcan canımmm,kaç yıllık evlisin

Eşim sömestr bitene kadar eve gelme diyo yani doğumdan sonra da bi iki ay kadar Kalacam gibi

Fitfitim abc cim iyiyim suan.kalktim yurudum gece ama felaketti kizlar anlatamm.
Bu arada fitfiti csnim takma o kaynanani sen.hrpsi ayni bunlarin.annecigin iyi bakar meraklanms.
Kiz o bebegi olen arkadasim var ys onun kayanansi geldi ne diyo biliyomusun sen bedleyemedin ikizleri sutunden zehirlendi oldu cocuk.kizin halini bi dusun.aptal kadin.takma iste betetin beteri var
Ben okula gidiyom grlince yazarimm

Allahta o kaynanayi kahretsin!

Baskada bisey yazamiyorum. Gezmeye gidiyoruz biz

Not: Sancisi olanlar lutfen dogurmayin la beni bekleyin tutun icinizde. Once ben dogurcam. Bir Dost.

Allahta o kaynanayi kahretsin!

Baskada bisey yazamiyorum. Gezmeye gidiyoruz biz

Not: Sancisi olanlar lutfen dogurmayin la beni bekleyin tutun icinizde. Once ben dogurcam. Bir Dost.
iyi gezmelerr canımmm,darıssı benim başımaa valaaa biz bekleriz de içimizdeki melekler bekler mi bilemem

ayy insAllah cnm ya agzindan bal damliyor :) bugün rüyamda suyum gelmis dogum heycani vardi hihihi belki rüyam cikar diye sabahtan beri temizlik yapiyorum :)

kızlar yine hastanedeyim sabah baya bir kanamam oldu şuan yine hastanede yatıyorum bugün alacaklar bebişimi lütfen dua edin bana dualarınıza çok ihtiyacım varbir yandan da korkuyorum ameliyat riskli olacağı için...
okuyabilenler bana ayetel kürsi okuyabilir mi?? lütfen?? bir de oldukça çevrenize ve diğer forumlara da yayabilir misiniz acaba?? ihtiyacım var....
değişik durum oldukça size haber vermeye çalışacağım inşallah

Canım neyse ki bu haftaya geldin okuruz tabi dualarımız seninde ferah tut içini aklım sende bi yolunu bulup guxel haberlerını beklıyırux inşallah

anammmm canımm benim dualarım seninleee, inşallah sağlıkla alacaksın kucağına bebeğini,rabbim yar ve yardımcınız olsunn.haberdar et bizi

anammmm canımm benim dualarım seninleee, inşallah sağlıkla alacaksın kucağına bebeğini,rabbim yar ve yardımcınız olsunn.haberdar et bizi
offf inşallah canım çok gerginim dün herkesten önce ben doğuracam dedim olduu

Canım neyse ki bu haftaya geldin okuruz tabi dualarımız seninde ferah tut içini aklım sende bi yolunu bulup guxel haberlerını beklıyırux inşallah

şükür ki canımm bu zamana kadar gelebildin,erkenden gelse ne yapacaktınn.şimdi kendini topla üzülme,herşey iyi gidecek diye kendini motive et:)
evet Allah'a çok şükür ki bu zamana kadar geldim inşallah sonunu da sağlıkla hayırlısıyla görürüm... ya ameliyat riskli geçecek biraz korkuyorum o yüzden

Canim allahim yardimcin olsun.bol bol okurum ben.korkma nsallh saglikla kucagina alirsin

evet Allah'a çok şükür ki bu zamana kadar geldim inşallah sonunu da sağlıkla hayırlısıyla görürüm... ya ameliyat riskli geçecek biraz korkuyorum o yüzden
her ameliyatta risk var canım, öel düşünn.bak kimin ne zaman ne olacağı belli olmazz,herşey bizim için.ama ben inanıyorum herşey daha güzel olacakk...

offf inşallah canım çok gerginim dün herkesten önce ben doğuracam dedim olduu
Ayyyyy cookkk sevindimmmm bizden once alcan bebisini kucaginaa. Dayanamamos bebisin bi an once annesinin kucagina gelmek istemis. Merak etme hersey guzel olcak sen guclu kadinsin. Bu haftaya kadar geldin canimm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…