Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Anammmmm
Pilavin acisi cikiyo kizlar bogrumde tas var sanki fenayimmmmm
Arkadadimin diger bebek de fenalasti oraya gidiyoz simdi

Ya kızlar dün yürüyüşe çıktığımda başım döndü buzz gibi terledim tansiyonum düştü sanırım diye onemsemedim
biraz önce aynı sey yemek yerken oldu sizede oluyor mu

. Aman ben bugun halsiz , bitkimin Sen nasılsın canım[/QUOTE]

Ömer, cem,ege,çınar güzel bence ömer benimde aklımda ama çok klasik değilmi sence anlamıda güzel bakmıştımda

. Aman ben bugun halsiz , bitkimin Sen nasılsın canım

Ömer, cem,ege,çınar güzel bence ömer benimde aklımda ama çok klasik değilmi sence anlamıda güzel bakmıştımda[/QUOTE]
ben ege koyardım zaten de ömer ne bileyim bana cok güzel geliyor ..senın aklında hangi isimler var

aynennn ama az kaldı inşallah ya atlatalım da şu günleri de sağlıkla
Aminn canm amin ins agirlastim cok inan
Anammmmm
Pilavin acisi cikiyo kizlar bogrumde tas var sanki fenayimmmmm
Arkadadimin diger bebek de fenalasti oraya gidiyoz simdi
bbende hazir pilavla asure bulsam yrrdimkii off biri onume tas koysa yer kivamdayim hehehe cnm ya denilecek söz bulamiyorum Allahim sabir versin arkadasina

Ya kızlar dün yürüyüşe çıktığımda başım döndü buzz gibi terledim tansiyonum düştü sanırım diye onemsemedim
banada dun sitmali terleme oldu ama sancyla geldi benmki biliorum doum sancisi basladi bnde kizimdada olmustu bi haftaya dogurmustum

Kizim cok seviyo diye bu halde biber yaprak dolmasi yaptim geberdigim yetmez gibi esm aradi et hasla yanina salata pilav yaparmisin diye siirinlk yapti daha beter oldum suan nallari diktimm

valaa biraz önce bana da çorba içerken bişiler oldu,doğum başlıyo sandımm,sanki ıslak ıslak oldum karnım ağrıdı bi değişik,allaha şükür şimdi geçti

Kizim cok seviyo diye bu halde biber yaprak dolmasi yaptim geberdigim yetmez gibi esm aradi et hasla yanina salata pilav yaparmisin diye siirinlk yapti daha beter oldum suan nallari diktimm

Bende de daha hazirliklar yeni basliyo. Yarin izin yapicakms basbasa gecirelim diye gece gelckms bende aksama kdr yattim

valaa biraz önce bana da çorba içerken bişiler oldu,doğum başlıyo sandımm,sanki ıslak ıslak oldum karnım ağrıdı bi değişik,allaha şükür şimdi geçti

Noluyo laaaannnn herkez benden once dogurcakkkk!!!

Ömer, cem,ege,çınar güzel bence ömer benimde aklımda ama çok klasik değilmi sence anlamıda güzel bakmıştımda
ben ege koyardım zaten de ömer ne bileyim bana cok güzel geliyor ..senın aklında hangi isimler var[/QUOTE]

Aklımda ömer arda sinan eymen diyen oldu yani bilmiyorumki aslında hiçir fikrim yok bakıyorum isimlere işte bu diyemiyorum offf napcam ben böle

ben ege koyardım zaten de ömer ne bileyim bana cok güzel geliyor ..senın aklında hangi isimler var

Aklımda ömer arda sinan eymen diyen oldu yani bilmiyorumki aslında hiçir fikrim yok bakıyorum isimlere işte bu diyemiyorum offf napcam ben böle[/QUOTE]
belli olmaz canım bizde kız isminde cok arada kaldık yaklasık 2 haftada netleşti ne koycağımız .. bişi olur ve işte bu dersin . yazdıkların arasında sadece egmenı begenmedim oda etrafımda o kadar cok var ki son 3-4 yılda cok kişiden duydum ondan

ben dıyorum canım herkes gitcek biz kalcaz. gerci bende de atraksıyonlar oldu ya hayırlısı

Yaaa wallla sende benden once dogurursan ben tek basima kendim yazar kendim cevaplarm burda bende hic bi atraksiyon yok pasanin keyfi yerinde

Aklımda ömer arda sinan eymen diyen oldu yani bilmiyorumki aslında hiçir fikrim yok bakıyorum isimlere işte bu diyemiyorum offf napcam ben böle
belli olmaz canım bizde kız isminde cok arada kaldık yaklasık 2 haftada netleşti ne koycağımız .. bişi olur ve işte bu dersin . yazdıkların arasında sadece egmenı begenmedim oda etrafımda o kadar cok var ki son 3-4 yılda cok kişiden duydum ondan[/QUOTE]
Eymeni bende istemiyorum benim çevremde yokda onuda geçen bizim gelin söledi. Sinanda bugünlerde hoşuma gitmeye başladı bakalım artık netleşsin istiyorum koçişle konuşuyum birde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…