Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ya walla bi ilk 3 ay boyleydim bide ilk defa bugun uyandigimdan beri bi mallik var direniyorum saat az daha gecsin uoksa gece 2 de.dikilirim ayaga

Ya walla bi ilk 3 ay boyleydim bide ilk defa bugun uyandigimdan beri bi mallik var direniyorum saat az daha gecsin uoksa gece 2 de.dikilirim ayaga
Benimde ilk 3 ay uykylu uykylu grcıyırdu gerçi bide çalışıyordum . Bugun de kendimi öyle hıssettim nornal mı acep , bundan once gece yarılarına kadar oturuyordum

Benimde ilk 3 ay uykylu uykylu grcıyırdu gerçi bide çalışıyordum . Bugun de kendimi öyle hıssettim nornal mı acep , bundan once gece yarılarına kadar oturuyordum

Bende oyleydim cnm sabah 8 de de kalksam 2 den asagi yatamiyorum goruyosunuz burda zaten. Ay sorma ilk 3 ayi. Nerelerde uyuyakaldim

Ya benim bu kaburgam beni öldürecek cumadan beri kullaniyorum antibiyotigi daha beter oldu kalkamiyorum oturamiyorum kirik gibi resmen

canlarrrr, size bişi danışmak istiyorumm,ya ben saçımı hamilelikden önce boyamıştım,bakırdı bu zaman kadar hem aktı hemde açtı rengi resmen sarı oldu,ve iğrenç gözüküyo arka taraf özellikle.eşim kızıldereli gibisin diye dalga geçiyo organik boya alıp boyasam acaba bi zararı olur mu kızlar yaa boyatan var mıydı saçını hiç.araştırdım ilk 3 ay boyatmayın deniliyo ama yinede aklıma takıldı.artık bende rahatsızım saçlarımın renginden resmen yarısı siyah yarısı sarı gibi

Canım bu benim naçizane fikrim bu zamana kadar dayandıysan şurada bir ay kalmış bence sabret ya bişi olmaz belki boyayın hamileler biliyorum ama olsun ben olsam beklerdim şuan 5. 6. Ayında olsan daha çok var boyat derdim de zaten az kaldı ne gerek varki

yaaa bende doğumdan sonraya bırakacaktım eşim takmış durumda,normalde hiç takmaz ama gözüne kötü görünüyo demek,boyat deyip duruyoo.moral vereceğine bozuyo manyak

Ben 2 kere boyadim walla. Ama bisey kalmadi dayan cok dayanamazsan uclari boya sadece

Slm kızlar bütün günü yatarak geçirdim ama bi türlü uykuya dalamadım hep bi çarpıntım vardı tansiyonumu ölçyürmeye bile gidemedim dayak yemiş gibiyim yaa okuyordum yazdıklarınızı ama parmağımı oynatamadığımdan cvp yazamadım hala da düzelemedim

yaaa bende doğumdan sonraya bırakacaktım eşim takmış durumda,normalde hiç takmaz ama gözüne kötü görünüyo demek,boyat deyip duruyoo.moral vereceğine bozuyo manyak
Canım dediğim gibi bişi olmaz inş psikolojikmen ii diilsen boyat duygunun dediği gibi dipleri diilde uçları boyat

bu aralarda tansiyon inip çıkabiliyormuş galiaba canımm, ondan büyük ihtimal

aynen şekerimm bakıcam durumlaraa az daha geçsin günler boyatayımm bayağı aktı uca değmez
Ben son 5-6 yıldır boyamıyorum tam boyayayım rengi sıktı derken çocuk istedik bugünleri düşünüp doğum sonrasına ertelemiştim sanırım mantıklı bi seçim olmuş

Ben son 5-6 yıldır boyamıyorum tam boyayayım rengi sıktı derken çocuk istedik bugünleri düşünüp doğum sonrasına ertelemiştim sanırım mantıklı bi seçim olmuş
ayyy varya bende bu zamana kadar boyatmamıştım hiç,ablamla dedik değişiklik olsun yılbaşına özel boyattım,başte iyiyidi sonradan hep açıldı sarı oldu.bilsem siyah saçımı asla değiştirmezdimm.aynen bende bebiş yapacağımızı bilsem boyatmazdım 2 ay sonra karar verdik bebbişe saçlar kaldı bölee

bu aralarda tansiyon inip çıkabiliyormuş galiaba canımm, ondan büyük ihtimal
Ben hamile kaldığımdan beri 8 5 tansiyonum 9 olunca böyle oluyorum da evde tansiyon aleti olmayınca acaba 9 mu yoksa daha mı fazla bilemedim aşırı yükselmesi ii diilmiş ya

Keşke karar verince kahveye falan boyasaydın aksa bile çok belli olmazdı

Ben hamile kaldığımdan beri 8 5 tansiyonum 9 olunca böyle oluyorum da evde tansiyon aleti olmayınca acaba 9 mu yoksa daha mı fazla bilemedim aşırı yükselmesi ii diilmiş ya
8 e 5 düşük aslında inşallah yükselmemiştir canımmm.yinede her ihtimale karşı netten araştırda ona göre önlem almaya çalış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…