Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Evet ama ikinci gebelik ya ondan assagiaydi hep zaten bence iice dustu yolda zaten kasiklarim agriy artk uhhuuuu sanirim ik haftaya dogm olur duygum ya persembe gunu dr a gidicem de bakalm 38 de sanirim alirlar sizde benden iki fta sonra yani bi ayiniz var geneliniz oyle sanirim bi de bebisler uzun ve kilolu bileolsa b damla doguolar dogru mnik seyler goturun haklisin bu konuda zatennkendilerini uzatmiyolar tam hala karnimizda hissettiklerinden annemmmm ya ozledim bebkimi
Benm bebiş daha dönmedi bile hiç niyeti yok gelmeye 36+0 olduk bakalim ne zaman dönecek :)

Benim iki haftadır hazır çantalar ben erkenciyim galiba gaza getirdiniz ama sizde tık yok anacım artık hazırlayın allah korusun erkenden gelirde elimiz ayağımıza dolaşır.sadece biberon koymayı düşünüyormusunuz kararsız kaldım emzik alıyorum çantaya ama biberon da kararsızım annem koy diyor ne olur olmaz diyor .sizce ??????
Benm çoğu hazır çantanın da bi iki eksigimiz var
biberon da koydum ben ne olur ne olmaz sanki ne kadar yer kaplıyor ki -böyle diye diye küçük bi valiz oldu eşyalar - ilk basta süt gelmeyebilir mama vermek gerekebilir diye koydum ben canm

Bende şimdi listelıyırum bugun hazırlıycam . Daha biberon almadım ama koyucam alınca biberonu .. Ama emzik koymayı düşünmüyorum lazım mı ki ?? Bide ben bebişin ve kendiçantsmı ayrı yapıyorum .. Sizde oyle mi yaptınız
Emzik de koydum ben
özel eşyalarımi kol cantama koyacağım buyuk bi kol cantasi aldim daha sonra da bebişin bezini mendilini koyarım bi yere giderken diye
kıyafetlerimiz aynı çantada ama bebisinkiler hurcun içinde

Emzik de koydum ben
özel eşyalarımi kol cantama koyacağım buyuk bi kol cantasi aldim daha sonra da bebişin bezini mendilini koyarım bi yere giderken diye
kıyafetlerimiz aynı çantada ama bebisinkiler hurcun içinde
Aman tam hazırlıycaktım eşim erken geldi eve . Markete falan gıttık oradan şimdi arkadasa geldik benim çanta işi yıne yattı :) yarına inş bu arada ne kadar yer kaplıcak ki koyayım bende nolur nılmaz

Kızlar hurma rahim açılmasına ii geliyormus Meryem Anamiz hurma yiyerek doğum yapmış bebeğin agzina hurma sürmek de sünnet
humanna çayını bende kullanmayı düşünüyorum herkes çok memnun
dr cuma günü göğüs ucuma baktı küçük dedi ben sıkıntı yaşamam diyordum bide kalkan alacaim

Kuzucanlarr napiyonuz
Bebegini kaybeden arkadadimin yanindayim genelde yazamiyorum.ben hastanede ebelerle konustum bence siz de gorusun.ne istiyosunuz diye sordum.bibeton getirin ac kaliyo mecbur kalinca veriyoruz dediler.benim de her sey hazir sozde bugun esimle hazirlicaktik csntayi ama misafir geldi kaldi. :KK43:
Kizlar ya bi de benim bebis dunden beri sadece bikac kez hareket etti.telasyaptik.gitsem mi ki acile kalp atisini dinlemeye

Kızlar hurma rahim açılmasına ii geliyormus Meryem Anamiz hurma yiyerek doğum yapmış bebeğin agzina hurma sürmek de sünnet
humanna çayını bende kullanmayı düşünüyorum herkes çok memnun
dr cuma günü göğüs ucuma baktı küçük dedi ben sıkıntı yaşamam diyordum bide kalkan alacaim

Benimde sağ ucum yok estetikten sonra kadin dogumcum cikar dedi ama bakalm cikmazsa alcm

Kuzucanlarr napiyonuz
Bebegini kaybeden arkadadimin yanindayim genelde yazamiyorum.ben hastanede ebelerle konustum bence siz de gorusun.ne istiyosunuz diye sordum.bibeton getirin ac kaliyo mecbur kalinca veriyoruz dediler.benim de her sey hazir sozde bugun esimle hazirlicaktik csntayi ama misafir geldi kaldi. :KK43:
Kizlar ya bi de benim bebis dunden beri sadece bikac kez hareket etti.telasyaptik.gitsem mi ki acile kalp atisini dinlemeye

Cnm hastanede ayakta hissetmemis olabilirsin evde sessiz bi yerde uzan bekle. Bu olay bayagi psikolojino bozdu senin

Evet cnm onuda duydum sicak suyla masaj yapmak süt kanallarini aciyormus. Oyle bi mekanizmayiz ki bebek emdikce süt oluyormus. Arz talep meselesi. Yuruyus yapaym dedim de cok yapamadim. Deli gibi kasiniyorummmmm:mad:
koşa koşa duş almaya geldim eve yirticam yoksa gobegimi:rolleyes:
Bende onu farklı duydum eger süt gelmezde gögsü buhara tuttuğumuzda anında süt gelirmiş kv söledi eltim denemiş .bende yürüdüm 1.5 saat ayak parmak ucum ağrıyor heralde yürüyüşde suyumuz gelcek böle giderse

Bende onu farklı duydum eger süt gelmezde gögsü buhara tuttuğumuzda anında süt gelirmiş kv söledi eltim denemiş .bende yürüdüm 1.5 saat ayak parmak ucum ağrıyor heralde yürüyüşde suyumuz gelcek böle giderse

Olsum ben son gune kdr.zorlada olsa yurucem. Normal dogum icin herseyi yaparm :KK70:

Kuzucanlarr napiyonuz
Ben ebeyle konustum bebeğine kendine kıyafet özel eşyalarını getir dedi o kadar
Yatıp dinlenince bebeğinin hareketlerini hissedebilirsin canm yorucu bi gündü senn icin hissetmemissindir panik yapma

Evet cnm onuda duydum sicak suyla masaj yapmak süt kanallarini aciyormus. Oyle bi mekanizmayiz ki bebek emdikce süt oluyormus. Arz talep meselesi. Yuruyus yapaym dedim de cok yapamadim. Deli gibi kasiniyorummmmm:mad:
koşa koşa duş almaya geldim eve yirticam yoksa gobegimi:rolleyes:
sicak su degse yeter aynen masajda iyi fikir kasima dan yagla yine ben cimcikliorum heheh

Ben temizletiyorum ugrasamam
Büyük balık al canm fırına sür dokunamiyorsan daha pratik oluyor
zaten en sevdigim buyuk balik temizletiyo allahtan yinede kuyrugndan tutup unluyorum gazetenin arasinda kucuk aldik ik keredir barbunla tekir severim buyuk baliktan sonra sevdiklerim bnlar icini hayatta elleyemem iyy kari olcam bi de he her yemegi yap de yaparim bu is zor kayiyo elden vijjk diye :=)

Benm bebiş daha dönmedi bile hiç niyeti yok gelmeye 36+0 olduk bakalim ne zaman dönecek :)

Urfaliyam ezelden lililiiliiii basladi o hayat benim de var odamda izliycm artik kizimda rahat vermioooo suan yanliz kalasim varr bunaldimm kizlar tek cocugun keyfini cikarin bana b kac yil rahat yok :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Urfaliyam ezelden lililiiliiii basladi o hayat benim de var odamda izliycm artik kizimda rahat vermioooo suan yanliz kalasim varr bunaldimm kizlar tek cocugun keyfini cikarin bana b kac yil rahat yok :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Ay bende de uyandim uyanali bi uyku hali. Yatsam bida uyurum

Anammm bende ayakta uyuyorum resmen . Eşimin arkadaşına geldik uykum açılsın dıye nette gezınıyom

X