Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

8 e 5 düşük aslında inşallah yükselmemiştir canımmm.yinede her ihtimale karşı netten araştırda ona göre önlem almaya çalış
8 5 e doktor bişi demedi düşmesi kötü diil dedi yükseği kötü dedi de işte 12 ye kadar normalmiş de acaba bana da mı 12 normal benim bünye kaldırmıo yarın sağlık Ocağı'na bi gideyim de onlara sorayım

8 5 e doktor bişi demedi düşmesi kötü diil dedi yükseği kötü dedi de işte 12 ye kadar normalmiş de acaba bana da mı 12 normal benim bünye kaldırmıo yarın sağlık Ocağı'na bi gideyim de onlara sorayım
tabi git sor böle aklına takılmakdansaa :)

Ben hamile kaldığımdan beri 8 5 tansiyonum 9 olunca böyle oluyorum da evde tansiyon aleti olmayınca acaba 9 mu yoksa daha mı fazla bilemedim aşırı yükselmesi ii diilmiş ya
Demin benimde elim ayagim bosaldi titredi kan sekerimmi dustu noldu cikolatali sute saldirdim topladim

Demin benimde elim ayagim bosaldi titredi kan sekerimmi dustu noldu cikolatali sute saldirdim topladim
duygucum bana gebeliğimin 2. ayında olmuştu hayatım boyunca unutmam o anı,nefes alamadım midem bulandı elim ayağım tutmadı ölüyom sandım valaa, doktor kan şekeri birden düşer ondan olmuştur demişti.öle olduğunu hissedince hemen tatlı yemek iyi gelio

duygucum bana gebeliğimin 2. ayında olmuştu hayatım boyunca unutmam o anı,nefes alamadım midem bulandı elim ayağım tutmadı ölüyom sandım valaa, doktor kan şekeri birden düşer ondan olmuştur demişti.öle olduğunu hissedince hemen tatlı yemek iyi gelio

Hissediyorm cnm zaten tatli cekiyo insanin cani. Fena bisey ya. Herseyimiz alt ust:KK43:

amannn bi atlatabilsek ayılma bayılma kalmayacak ama az kaldı derken sonlarda mortingen oluyozz :cry:

Aynen aylosum. Daha bunun doguma yakin zamani var. Kasim annelerini okuyorum uyuyamiyolar mide yanmasindan oturarak uyuyolar nerdeyse:KK43:

canlarrrr, size bişi danışmak istiyorumm,ya ben saçımı hamilelikden önce boyamıştım,bakırdı bu zaman kadar hem aktı hemde açtı rengi resmen sarı oldu,ve iğrenç gözüküyo arka taraf özellikle.eşim kızıldereli gibisin diye dalga geçiyo:KK70: organik boya alıp boyasam acaba bi zararı olur mu kızlar yaa boyatan var mıydı saçını hiç.araştırdım ilk 3 ay boyatmayın deniliyo ama yinede aklıma takıldı.artık bende rahatsızım saçlarımın renginden resmen yarısı siyah yarısı sarı gibi :KK43:
Benim doktorum kesinlikle izin vermiyor canım.ama arkadaşımın doktoruda izin verdi ne yapcaz şimdi biri veriyor biri vermiyor.

Benmde hep 8-5 yada 9-7 oluyor dr yüksek olması sıkıntı dusukte sorun yok.dedi

Aynen aylosum. Daha bunun doguma yakin zamani var. Kasim annelerini okuyorum uyuyamiyolar mide yanmasindan oturarak uyuyolar nerdeyse:KK43:

ben baya erken başlamışım oturarak uyumaya ama son 2 3 gündür rahatm sola yatarak uyuyabliyorum...mide yanması ağzıma gecenin bi yarısı acı sular gelmesi... 1 aydr ölüyordum hafta da 1 gaviskon bitiyordu... dr yeni bi ilaç werdi sabah 1 tane alıyorum baya ii geldi...kötü olan varsa söylesin ilacın adı aklmda yok bakar yazarım..

ben baya erken başlamışım oturarak uyumaya ama son 2 3 gündür rahatm sola yatarak uyuyabliyorum...mide yanması ağzıma gecenin bi yarısı acı sular gelmesi... 1 aydr ölüyordum hafta da 1 gaviskon bitiyordu... dr yeni bi ilaç werdi sabah 1 tane alıyorum baya ii geldi...kötü olan varsa söylesin ilacın adı aklmda yok bakar yazarım..
Oyyy cok gecmis olsun cnm ben yazin tatilde cok cektim mide yanmasi tabi orda yediklerime dikkat etmedigimden otel yemeklerimden cok sukur evdeyken sikintim yok. Insallah doguma kdrda olmaz. Cekecegim kdr sikinti cekiyorm ztn:KK43:

Benmde hep 8-5 yada 9-7 oluyor dr yüksek olması sıkıntı dusukte sorun yok.dedi
canım benımde hep düşük tansıyonum zaten hamılelik önceside normal tansıyonum bu civarlardaydı .. bize de sıkıntı olmaz dendi ..

kızlar bu arada boya hakkında konusulmus , gecen dr hamıleliğin son ayında yapılmasını tavsiye etmem dedi .. ilk 3 ay ve son bir ay gibi konustu .. acıkcası bende cok özledim saclarımın kahve hallerini ama sabrettim boyamadım , boyamıycam :) bebişimiz gelsin bakalım o zaman bi bakım sart ...
bu arada bugun bebişin hareketler bi acaip , özellikle rahmıne yakın bölgede arada sertlik hissettim .. valla misafirlikte aldım bi pike uzandım koltukta .. acıkcası sanırım stres de oldum sancı bunu diye :KK43: şimdi iyiyim ama yürürken rahmımın acıdıgnı hissedıyorum .. Allah yardımcımız olsun gecen gunku ntsden sonra etkilendim sanırım

X