Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Aynen tatlım. Ama benim anne de abla da çatlamış ailecek çatlıyoruz:KK47:
Catlayacaksa çalıyor sanırım
annemde cok olup bende hala olmayincaa kremden diyordum ama ayni krem sende ise yaramamis işte demekki krem o kadarda etkili değil

Aman yatariz asagi kuafor alirda benim hamilelikte cok yavas cikiyo ya ablamla beraber gidiyoruz benim ustume 2 defa daha gidiyo. Soyle 10 gun sonra yaptirsam doguma kdr goturur beni. Cok aciyo ama yaa hamileyken hassaslasiyosun ya:KK43:

Selamlar canlarim konuya pat diye gireyim en temizi lazer simdi jiletle aln dogumdan sora lazere gidn aylarca cikmiyo daha iyi

Ben lazer yaptırmıştım canım ama tek tük çıkanlar için en başından ağda yaptı az biraz çoğalttım sanırım
Bendede aynı durum lazerli yerleri alınca arttı sanki birde lierac bende aşırı tüylenme yaptı.belkide hamilelik hormanlarından kaynaklı.tek almadıgıım bacak ve bikini hiç birşey yok tek tük

Selamlar canlarim konuya pat diye gireyim en temizi lazer simdi jiletle aln dogumdan sora lazere gidn aylarca cikmiyo daha iyi
Ya kizim sen niye bizimle ilgilenmiyosun:KK11: dogursak habrrin olmicak alla alla:63:
jileti hic sevmiyorum cok kasiniyo cikarken onu cekecegime agdayi cekerim. Lazerden de tirstim gecene lazerde arkadasim. Öĺdü ya

Ya kizim sen niye bizimle ilgilenmiyosun:KK11: dogursak habrrin olmicak alla alla:63:
jileti hic sevmiyorum cok kasiniyo cikarken onu cekecegime agdayi cekerim. Lazerden de tirstim gecene lazerde arkadasim. Öĺdü ya
Valla ben çok uzun zamandır gidiyorum hiç öle bir sorunla karşılaşmadım canım.korkacak hiçbirşey yok. Benim gittiğim yer çoktitiz ve temiz gönül rahatlığıyla gidiyorum 10 aydır gitmiyorum hepsini çok özledim zekai tahirdeki çogu kadın doğumcuda oraya gidiyor bildiğim kadarısıyla

Gecen gun de gıtmrden önce maalesef jılet yaptım aglıycaktım ama banyoda goremıyom sagdan bakıyom soldan bakıyom yok .. Cok aciz hissettim kendimi :KK43: emzirme falan geçsin lazer ıstıyorum zaten acacak kadar actık daha kolay olur doğumdan sonra.
Valla ben çok uzun zamandır gidiyorum hiç öle bir sorunla karşılaşmadım canım.korkacak hiçbirşey yok. Benim gittiğim yer çoktitiz ve temiz gönül rahatlığıyla gidiyorum 10 aydır gitmiyorum hepsini çok özledim zekai tahirdeki çogu kadın doğumcuda oraya gidiyor bildiğim kadarısıyla
. Canım isim verebilir misin gıttığin yeri

Bendede aynı durum lazerli yerleri alınca arttı sanki birde lierac bende aşırı tüylenme yaptı.belkide hamilelik hormanlarından kaynaklı.tek almadıgıım bacak ve bikini hiç birşey yok tek tük
Bende koltuk altı ve bacakta çıkmadı sadece bikini bölgesinde çıktı ben ağda yapınca da arttı. Ben krem kullanmadım hiç tüylenme yapıyor dediler ama şimdi kullanmam lazım sanırım sonlara doğru daha çok çatlanıormuş

Kızlar gece gece görmemişin bi mt kumaşı olsun tutmuş seyini koparmış hesabı bişiler yaptım. Eşim hala işte bende oyalanacak seyler bulıyım dedim tv izlerken .. Azcık şekilsiZ ama Hanfendi sadece düğme diken anasının kendisine ne yaptıgı görsün istedim büyüyünce :) son günler iyice Derya Baykal'a Sarıcam sanırum

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    3,6 MB · Görüntüleme: 64
X